Chlap drsoň - změnil se při/po porodu v citlivku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 18:21
chlap drsoň- změnil se při/po porodu v citlivku?

Ahoj holky,
zajímá mě, jestli vy, co jste měly/máte doma chlapa, co je spíš takový drsnější typ, nedává emoce moc najevo, má vyšší ego než svou výšku a společnost ho bere jako alfasamce kterého nic nerozhodí, se změní při/po porodu v někoho citlivějšího :)
o co jde.. popis chlapa výše je přesně můj muž. Zatím jsou pro něj děti jen cosi křičícího od čeho se zásadně vzdaluje :) na okolí působí jak ten typ drsňáka a vesměs i je. Doma samozřejmě umí projevit city, pomazlit se a tak..
zajímá mě, jestli se takoví chlapi nějak mění po porodu a jak. něvím moc, jak to lépe popsat, snad mi rozumíte…
jakože teď třeba by nevzal mimino do ruky, už vůbec ne kočárek, ultrazvuk s ním ani nehnul-nebo to teda nedal znát, nemá totiž rád když oklí prokoukne že by mohl mít pro něco slabost.. prostě ego a ješitnost je na něm dost vidět. Ale není to žádnej buran nebo tak něco. Jen občas mám pocit že bude pořád takový, ale okolí mě uklidňuje, že zjihne..že s dětmni zjihne každý. :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
veeeraf
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 05.11.14 18:27

Jednoznačně ano, i ten největší drsoň zjinhne

Můj brečel jak želva a u kočárku se naparoval jak páv :jazyk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 18:31

@veeeraf fakt? já už někdy nedoufám.. o bříško se skoro nezajímá, o výbavičce nechce slyšet.. jsem 20.tt..a pořád doufám, že při porodu to s ním hned, nebo třeba po něm :) už přimět ho jít k porodu byl nadlidský úkol, musela jsem zvolit kompromis, že tam bude celou dobu a na tlačení pude na chodbu :)
všechny děti mu příjdou divné :)
lidi co ví, že čekáme miminko se dost diví že ON BUDE MÍT DÍTĚ :) věčný pařič a antibaby chlap :)

KristyM
Ukecaná baba ;) 2098 příspěvků 05.11.14 18:34

Meho chlapa take absolutne nebraly a neberou cizi deti-ani vlastni netere. Jenze ze SVE dcery je uplne hotovy! Sam rikal, ze driv byval „drsnak“ a nic moc ho nerozhazelo, ale ze ted je citlivejsi.

veeeraf
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 05.11.14 18:35

Jinak si pamatuju chlapa, kterého jsem potkávala několik let (já prodávala a měla jsem na lidi výhled). Ten chlap prostě působil jak namachrovanej idiot, prostě chlap, který v každý příležitosti musí vypadat, že ho nic nerozhodí. Pak jednou zastavil jentak nějakou pani s kočárkem a začal se ptát co je to za značku, jak je spokojená, že manželka je těhotná a že vybírají..úplně natěšeně s ním jezdil jak malej kluk :lol:, pak odněkud vyběhla manželka a on úplně s tou jiskrou v oku jí říkal jak je ten kočár skvělej

Chlap a city, nějaký na to prostě nejsou. Ale miminko, hlavně pokud je z lásky a chtěný, to všechno změní!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 18:35

Jee to je balzám na duši :) my taky právě čekáme holčičku. mám syna z prvního manželství, k němu ale vesměs nemá žádný vztah… tak se někdy děsím že na děti budu sama..

Claire00
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 05.11.14 18:36
@Anonymní píše:
@veeeraf fakt? já už někdy nedoufám.. o bříško se skoro nezajímá, o výbavičce nechce slyšet.. jsem 20.tt..a pořád doufám, že při porodu to s ním hned, nebo třeba po něm :) už přimět ho jít k porodu byl nadlidský úkol, musela jsem zvolit kompromis, že tam bude celou dobu a na tlačení pude na chodbu :)
všechny děti mu příjdou divné :)
lidi co ví, že čekáme miminko se dost diví že ON BUDE MÍT DÍTĚ :) věčný pařič a antibaby chlap :)

s takovým „drsoňem“ bych si rodinu nezakládala.

vikki.v
Kecalka 149 příspěvků 05.11.14 18:36

Každý je jiný, ale pokud se chová k Tobě hezky v soukromí, tak bych se určitě nebála!!!
Mám doma „arogána“, s kterým moc věcí nepohne. Pocity nedává vůbec před nikým znát. Ještě je neskutečně tvrdohlavý a hrdý.
Ale syn ho má naprosto omotaného kolem prstu :-D :-D Jsou to neskuteční parťáci, čím víc malý roste, tím víc si rozumí :-)
U porodu byl a všechno dokumentoval, zůstal tam s námi i přes noc, jak byl nadšený.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 18:37

Můj je známý jako „bezcitný hajzl“ s černým humorem :! Děti podle něj byli všechny stejný…
A po porodu?
Přinesl mi malou s dojetím a slovy: „Všechny děti jsou stejný, ale to naše je nejkrásnější“. Malou miluje..když byla miminko byl z ní po..prděnej. A teď čekáme druhé a je pyšnej na to že stvořil chlapáka.. :srdce:
Za mě tedy taky ANO, chlap se v tomhle změnil :srdce:
(a mám i případ u svého kamaráda.. ten u porodu taky brečel a je to drsoň :pankac: )

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 18:39

@veeeraf díky:)
no…on nedává city pro okolí najevo vůbec..a to ani když mu před očima umřela sestra na rakovinu, nikdy nebrečel. vše dokáže držet v sobě. Sice se ten den totálně ožral, ale prostě nikdo na něm nic nepoznal. Drsoň za každou cenu. spousta lidí si o něm myslí, že je to namyšlený blbeček s egem na hranici vesmíru.. já vím, že takový není, neboť doma je jiný. Umí říct miluju tě sám od sebe, objímat se, a tak všechny ty věci okolo _:) ale co se dětí týče, když mu pošlu odkaz na kočár nebo náušničky pro malou, tak napíše jen Hm.. jo dobré :lol:

atominnka
Generální žvanilka 22004 příspěvků 05.11.14 18:39

Muj sice není alfasamec a nikdo ho tak nebere. Ale city najevo taky moc nedává, mimina nemusí, děti dřív taky nemusel.
Kočár se mnou vybírat nechtěl, že tomu nerozumí a že neví. ale když jsem ho přivezla domů, tak s ním nadšeně drandil po dvoře a říkal, že je super :-)
Po porodu brečel, ale děti ho moc nebraly… Pochoval, ale nevěděl, co s nima. Za to ted se 4letou vymýšlí hovadiny a k ročnímu už se taky má daleko víc.,..

veeeraf
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 05.11.14 18:40

@Claire00 a proč?? snad všechny holky nemusí zajímat „slaďouši“, hlavně když zakladatelka píše, že doma projeví city. Tak je to v pohodě :). Horší by bylo, kdyby se tak bezcitně chovat i doma.

nějaký chlapi to tak mají, nevlastní toleruju, mam rád..ale moje je moje :nevim:

bambooska
Závislačka 2515 příspěvků 05.11.14 18:41

@Claire00 proč? mám doma dost podobného chlapa co zakladatelka a vyhovuje mi to. Jasně, taky je mi líto že je tak necitlivý v určitých věcech, äle mít doma ten typ „mouchy sežerte mě“ bych nechtěla. Né každý přece musí být hned naměkko s těhotenského pupku :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 18:43
@Anonymní píše:
Můj je známý jako „bezcitný hajzl“ s černým humorem :! Děti podle něj byli všechny stejný…
A po porodu?
Přinesl mi malou s dojetím a slovy: „Všechny děti jsou stejný, ale to naše je nejkrásnější“. Malou miluje..když byla miminko byl z ní po..prděnej. A teď čekáme druhé a je pyšnej na to že stvořil chlapáka.. :srdce:
Za mě tedy taky ANO, chlap se v tomhle změnil :srdce:
(a mám i případ u svého kamaráda.. ten u porodu taky brečel a je to drsoň :pankac: )

haha, bezcitný hajzl..zas tak tvrdě bych ho nenazvala, ale jinak to sedí :)hlavně černý humor :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 18:45

@veeeraf jojo, bez nadsázky mohu říct, že doma je fajn. Ráno ke mě vleze pod peřinu, objímá mě, říká že miluje nejvíc na světě, je pozorný, milý, občas i donese kytku :-D ale venku mezi lidmi si každý ťuká na čelo že to s ním už tolik let vydržím :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Z pašeračky Terezy je světové celebrita! Modelka jde za mříže, píší v Británii

Pašeračka Tereza Hlůšková, kterou dnes pákistánský soud poslal za pokus o... číst dále >

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >