Chlap je o 5 cm menší než já

Anonymní
15.5.20 10:56

Chlap je o 5 cm menší než já

Ahojky,
začala jsem si něco s jedním mužem. Je opravdu hodně chytrý, na úrovni, vypadá jako hodný chlap, zabezpečený finančně. Velmi si rozumíme. No jenže, mně asi vadí, že je o 5 cm menší než já. A nevím co dělat.
Jak se k těmto věcem stavíte vy?
Já mám 176cm, on 171cm…
Citlivé téma, proto anonym :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

351
15.5.20 10:59

Tak to netuším, jámám 160cm a jen tak někdo mě nepreroste :lol: Ale asi by převládali jiné kritéria. Pokud ti je s ním dobře a tohle je jediný co ti vadí tak bych neřešila ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
15.5.20 11:00
@Anonymní píše:
Ahojky,
začala jsem si něco s jedním mužem. Je opravdu hodně chytrý, na úrovni, vypadá jako hodný chlap, zabezpečený finančně. Velmi si rozumíme. No jenže, mně asi vadí, že je o 5 cm menší než já. A nevím co dělat.
Já mám 176cm, on 171cm…
Citlivé téma, proto anonym :kytka:

Co je na tom citlivého? :D Můj ex byl skoro o půl hlavy menší než já, nějak mi nepřijde že by na tom extra záleželo. Řešila bych to kdyby Ti byl k ramenům, takhle vůbec ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14555
15.5.20 11:01

A má ho aspoň o 5 cm delšího než ty? Že by se to srovnalo v jiné oblasti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
15.5.20 11:04

Tak jestli ti to vadí, tak ten vztah nerozvíjej ne? Co ti pomůže, že Hanče odnaproti je to jedno, Marušce odvedle to imponuje a Tereze ze spodniho patra to vadí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
15.5.20 11:04

No zcela uprimne, ja bych s mensim chlapem nic vaznejsiho nemela. Mam 184, chlapi byli vzdy aspon stejne vysoci. A stejne spatne nesli, kdyz jsem si vzala, byt nizke, podpatky. Navic ja jsem docela mohutna, takze bych se vedle mensiho chlapa citila spatne. Mozna pokud jsi stihla a nemas ze sebe komplex a ani on ne…chlap 171 je docela mrnous.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14235
15.5.20 11:05

Ja jsem taky vyssi. Nejak je mi to jedno. K cemu je to dulezity?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3001
15.5.20 11:06
@Anonymní píše:
Ahojky,
Já mám 176cm, on 171cm…

Tak ja te chapu a vadilo by me to. Nechtela bych mensiho, nebo stejne vysokeho chlapa jako jsem ja (160cm). Ale tohle je na tobe. My s nim zit nebudeme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9714
15.5.20 11:07
@fíkofka píše:
Tak jestli ti to vadí, tak ten vztah nerozvíjej ne? Co ti pomůže, že Hanče odnaproti je to jedno, Marušce odvedle to imponuje a Tereze ze spodniho patra to vadí?

No asi tak, někomu to holt vadí, nekomu ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3316
15.5.20 11:08

Konkrétně mě by menší chlap nevadil. Mám úplně jiné priority. Můj muž je třeba stejně vysoký jako já. Ale musí s tím být srovnaný ten chlap a nemít z toho komplex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 11:09

Já ho mám ráda, ale nevím, jestli bych se vedle něj cítila jako vedle toho “chlapa, co mě ochrání”.
Nechci být zase hloupě povrchní ale - jedna moje známá, která je poměrně dost obézní tvrdí, že by s chlapem, co má pod 180 nikdy nic nezačala. Ona má nějakých 170 max.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.5.20 11:12

Ahoj. Já mám 185cm… takže najít si většího přítele pro mě nebylo tak jednoduché jako třeba pro holky s 1,5m :lol: Naštěstí 185 ještě není tak hrozný, moje kamarádka má 2m a to už je fakt děs.
Ale k tématu… Vždy jsem měla mindrák z toho, že jsem nejvyšší ve třídě, vyšší než moji spolužáci.. Přijdu si ohromná, že mě nejde přehlédnout, apod. Nikdy jsem neměla moc velké seběvědomí, a tak pro mě bylo nemyslitelné, že by můj partner byl menší než já :lol: A přeci jsem měla, můj bývalý byl o pár cm menší než já a i když jsem se to snažila neřešit, hrozně mi vadilo vedle něj jít :nevim: Můj současný partner je cca. stejně vysoký, ale vždy na sobě zpozoruju jak si vybírám nižší místa (např. když někde stojíme, automaticky koukám kam si stoupnout, abych byla menší, když jdeme po chodníku a je nakřivo, koukám dopředu, na kterou stranu mám jít, abych byla níž) Jsem fakt trapná a vyloženě mě to netrápí, že bych se styděla, ale asi jak mám pocit méněcennosti, že jsem obr, potřebuju aby byl přítel nademnou :lol:
Jinak když vidím páry, kde je kluk i o hlavu menší, nepřijde mi to vůbec divné, nijak se nad tím nepozastavuji, ale běda, jak by byl ten můj o milimetr menší než já 8)

Příspěvek upraven 15.05.20 v 11:15

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
13079

No tak zamilovaná zjevně nejsi. Tak ho nech pro nějakou, co ho bude mít ráda a nebude s ním jen kvůli tomu že má prachy.

Neboli - chceš aby tě miloval takovou, jaká jsi a nebo aby chtěl aby sis nechala udělat prsa, obarvila si vlasy a zhubla? Takže dokážeš ho milovat takového jaký je?

Příspěvek upraven 15.05.20 v 11:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3316
@Anonymní píše:
Já ho mám ráda, ale nevím, jestli bych se vedle něj cítila jako vedle toho “chlapa, co mě ochrání”.
Nechci být zase hloupě povrchní ale - jedna moje známá, která je poměrně dost obézní tvrdí, že by s chlapem, co má pod 180 nikdy nic nezačala. Ona má nějakých 170 max.

Vysoký chlap neznamená ochránce. Mě se třeba nelíbí vysocí hubení chlapi samá ruka, samá noha co vypadají jak hajzloví pavouci. Měla by sis srovnat priority, abys nepřišla o fajn chlapa jen kvůli takové pitomosti. I když si myslím, že kdyby ti na něm opravdu záleželo, neřešíš nějaké centimetry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4943
15.5.20 11:13
@Anonymní píše:
Ahojky,
Já mám 176cm, on 171cm…

To musíš vědět ty, co je pro tebe přijatelné a co je. Muj manžel je cahoun asi jako ten tvůj, ale já jsem prcek 160cm, takze neni co řešit. Setkala jsem se za život s různými páry které spolu upne neladily ať věkem, váhou, vyskou, ale to jsou jen druhořade záležitosti pokud jsou spolu šťastný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama