Chlap, který si pořád stěžuje, že je unavený

Anonymní
14.10.19 23:57

Chlap, který si pořád stěžuje, že je unavený

Mám problém s přítelem, se kterým jsem rok. Chodí do práce, do které vstává každý den ve 4 a ve 3 odpoledne je doma, víkendy volné. Téměř pokaždé, když přijde z práce, si stěžuje, jak je unavený, že se musí prospat, spí klidně do 8 do večera pak. Je mu 25. Jinak bydlí u rodičů, má navareno, vyprano, jeho povinnost je chodit do práce, ale vždy, když přijde, lehne k filmu a že je unavený. Bojím se, že do budoucna je nepoužitelny, co kdyby byly děti? Bojím se, že bych byla na vše sama. A nebo je to normální, byt z 8mi hodinové práce ve fabrice tak hotový? Já jsem úplně v jiném oboru, tak nevím. Děkuju za všechny názory.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

117
15.10.19 00:11

A nemůžou mu chybět nějaké vitamíny? Manžel začal být unavený a u doktora zjistili, že mu chybí B12 a má zvýšený cholesterol. Dochází na injekce, nasadil dietu a cítí se mnohem lépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4549
15.10.19 00:13
@Anonymní píše:
Mám problém s přítelem, se kterým jsem rok. Chodí do práce, do které vstává každý den ve 4 a ve 3 odpoledne je doma, víkendy volné. Téměř pokaždé, když přijde z práce, si stěžuje, jak je unavený, že se musí prospat, spí klidně do 8 do večera pak. Je mu 25. Jinak bydlí u rodičů, má navareno, vyprano, jeho povinnost je chodit do práce, ale vždy, když přijde, lehne k filmu a že je unavený. Bojím se, že do budoucna je nepoužitelny, co kdyby byly děti? Bojím se, že bych byla na vše sama. A nebo je to normální, byt z 8mi hodinové práce ve fabrice tak hotový? Já jsem úplně v jiném oboru, tak nevím. Děkuju za všechny názory.

No jasně že je nepoužitelný. A tohle se moc nemění.
Navíc chlap bez koníčků je hrůza (žena taky ;-) ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26790
15.10.19 00:14

Tak asi záleží v kolik chodí spát… jestli toho moc nenaspi je jasný ze je unavený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
988
15.10.19 00:27

Muj vstava pred 8 jede 70km, v praci kouka 8 hodin do pocitace, domu prijede kolem 6, naji se a jde se placnout na gauc, bud spi, nebo odpociva, nekdy hrajem nejakou hru nebo koukame na film, u toho vetsinou usne.. ani omylem by me nenapadlo mu neco vycitat nebo po nem chtit nejakou praci, pokud potrebuju s necim pomoct tak jde bez okolku jen si musim tict vicekrat :roll:…spat jde kolem pulnoci.' Dnes kdyz prijel tak vecere, hrali jsme hru, pak dil ano sefe, to spal, a kolem 9 sel delat neco do garaze. Ted sel do postele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25119
15.10.19 00:39

Vstávat ve čtyři není normální a pokud jde proti svým biorytmum, nedivím se, že je unavený. Mě by to zabilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
925
15.10.19 02:51

Já vstávám ve 4:45 dělám administrativu, takže nic fyzicky náročného. Domu se dostanu kolem 16 h a taky bych se šla nejradši natáhnout. Mám ale dítě, takže nemůžu a odpadám tak v 9. Třeba kdyby měl přítel nějaké povinnosti tak vydrží nespat. Takhle nemá důvod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
988
15.10.19 02:53

@zuza92 to nejak daleko dojizdis? Nebo delas v bezpecnostni firme, ze musis tak brzy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
925
15.10.19 02:57

@Peggy54 mám pracovní dobu od 6. Cesta mi trvá tak 20 minut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81068
15.10.19 04:48
@Peggy54 píše:
@zuza92 to nejak daleko dojizdis? Nebo delas v bezpecnostni firme, ze musis tak brzy?

ty jsi dobrá, v kolik myslíš, že stávají zdravotní setry, když chodí na 6 nebo prodavačky, na 6 chodí třeba i učitelky v MŠ,,je hodně profesí, kde se začíná v 6 ne jen bez. služba, ta by mě osobně nikdy nenapadla ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.10.19 05:31

Chlap, který si pořád stěžuje, že je unavený?…
To je lenoch a vůbec..takové chování nemůže být u chlapa ani sexi :lol:
Tvoje obavy jsou přesné.
Nech ho ať si kňučí u maminky dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1812
15.10.19 05:33

Tak zalezi kdy chodi spat taky. Jestli do 2 do rana hraje hry nebo do pulnoci cuci do mobilu, tak by to odpovidalo. Jinak to muzou byt i ty vitaminy. Me pomohl horcik v tabletach a B complex, pocitove mam mnohem vic energie i kdyby to bylo jen placebo, tak to funguje :)

A nebo je celkove nespokojeny se zivotem. Porad stejna rutina, absolutne zadne povinosti a jen se placa z jednoho dne do druheho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4853
15.10.19 05:47
@Bábrdl píše:
Vstávat ve čtyři není normální a pokud jde proti svým biorytmum, nedivím se, že je unavený. Mě by to zabilo.

Mě by to zabilo taky. Navrhovala bych, aby si to anonymní (nevím proč) stěžovatelka vyzkoušela na sobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12965
15.10.19 06:06

Já vstávat denně ve 4, tak odpadám také. Cca půl roku jsem vstávala do práce v 5 a nedalo se to a musela jsem si den nastavit jinak. Ne každý tohle brzké vstávání zvládá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35303
15.10.19 06:10

Chlapi nic nevydržej :lol: :lol: :lol:. Pokud není fakt nemocný, tak bych se smířila se scénkou, že oba vstanete ve 4, ty předtím budeš muset navařit, poklidit, vzbudit děti, odvézt je do školky, do družiny, takže do práce později, on chudáček bude doma ve 3 a unavený, ty v pět, než stihneš zase děti vyzvednout, nakoupit apod. a budou tě čekat úkoly a tak dál a tak dál… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama