Chlap má doma bordel, ale můj byt hodnotí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 17:31
Chlap má doma bordel, ale můj byt hodnotí

Prosím vás jak na vás působí, když se s někým seznámíte a po dvou měsících… on má ve svém malinkatém bytečku neuvěřitelně moc věcí, prostě skladiště… a úroveň čistoty, no jo je to chlap, jako OK… ale zároveň když já ve svém docela fajn uklizeném, udržovaném bytě mám takovou zažranou špínu na sprcháči, zvenčí-na sprchování je čistota…-jsem v pronajatém bytě a prostě jsem neměla „potřebu“ to řešit… Jak to na vás působí že tohle musí po takové chvilce po seznámení komentovat? Proč vy chlapi po nás chcete dokonalost v oblasti, ve který se zrovna nevyznamenáváte?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Cenarius
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 22.07.19 17:33

Je to ocas.

free333
Neúnavná pisatelka 19906 příspěvků 22.07.19 17:35

A jak to komentoval?

Bych mu řekla, at si to vydrbe, když mu to vadí, nechápu… :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 17:37
@free333 píše:
A jak to komentoval?Bych mu řekla, at si to vydrbe, když mu to vadí, nechápu… :nevim:
že si mám koupit Savo. že nechápe že mi to nevadí. Ach jo, on je takovej hodně jemnej a působí na mě dost galantně a gentlemansky, akorát furt cítím jakousi nedůvěru a držím se zpět… asi i kvůli tomu co píšu, že? :-(
free333
Neúnavná pisatelka 19906 příspěvků 22.07.19 17:42
@Anonymní píše: že si mám koupit Savo. že nechápe že mi to nevadí. Ach jo, on je takovej hodně jemnej a působí na mě dost galantně a gentlemansky, akorát furt cítím jakousi nedůvěru a držím se zpět… asi i kvůli tomu co píšu, že? :-(

Hlavně aby to nebyl nějakej pedant na úklid, ale zase když má doma bordel? :nevim:

Kubula.K
Kelišová 5364 příspěvků 22.07.19 17:44

Nema trosku jiny meritka na zensky a na chlapy?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 17:45

Trochu bych si tipla že ano, že ode mě očekává super úklid a vůbec super vytváření zázemí… nevím no..

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7936 příspěvků 22.07.19 17:48

Blb :jazyk:

Kubula.K
Kelišová 5364 příspěvků 22.07.19 17:48
@Anonymní píše:
Trochu bych si tipla že ano, že ode mě očekává super úklid a vůbec super vytváření zázemí… nevím no..

Podle mych zkusenosti jsou nektery gentlemani nejvetsi sovinisti.

g.sandova
Kelišová 5989 příspěvků 22.07.19 17:48

Hm, sám má bordel a tebe by buzerovat. Dobrý.

lilithlilith
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 22.07.19 17:52

A co ti bránilo říct „no, tak já jsem prase a ty seš bordelář, celkem se k sobě hodíme“ :mrgreen:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 22.07.19 17:58

A tak já bych to savo koupila. Dokonce i do nového kartáče bych investovala :mrgreen: ať to má chlapec na příště nachystane - muže se místo komentování rovnou pustit do drhnutí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 17:59
@Tichošlápek píše:
A tak já bych to savo koupila. Dokonce i do nového kartáče bych investovala :mrgreen: ať to má chlapec na příště nachystane - muže se místo komentování rovnou pustit do drhnutí

Asi jo, že? :-)

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 22.07.19 18:22
@Anonymní píše:
Trochu bych si tipla že ano, že ode mě očekává super úklid a vůbec super vytváření zázemí… nevím no..

Aha - a co nabízí on?

Jinak nechceš někoho, kdo se obsedantně drží pravidel a masky gentelmana. Pro život potřebuješ člověka, kterej tě je schopnej respektovat a akceptovat takovou jaká jsi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 19:11
@Ou píše:
Aha - a co nabízí on?Jinak nechceš někoho, kdo se obsedantně drží pravidel a masky gentelmana. Pro život potřebuješ člověka, kterej tě je schopnej respektovat a akceptovat takovou jaká jsi.

Musím se na to nějak zaměřit… zjistit jakej je…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama