Chlap má neperspektivní povolání vzhledem k době

Anonymní
19.9.20 21:35

Chlap má neperspektivní povolání vzhledem k době

Ahojte, včera jsem se zamilovala do jednoho sympatického chlápka. Jsme oba unesení láskou, za mě je to nejsilnější prožitek z lásky, jaký jsem za poslední dobu prožila. Bohužel z něj ale vypadlo, že pracuje v hotelnictví, což je v současné situaci dost neperspektivní obor. Rozmýšlím se totiž, zda v tomto opojení pokračovat. Tak by Vás poprosila o radu, pokud některá z vás nebo vašich partnerů také v hotelnictví pracuje.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13863
19.9.20 21:39

:mrgreen: :mrgreen: a hledáš partnera nebo sponzora?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18832
19.9.20 21:40

Jako vazne? Takze nejvetsi prožitek lasky nechas jit, protoze pracuje v hotelnictvi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
19.9.20 21:41

8o 8o 8o
Když opominu naptrostou absurditu tvého dotazu, tak v dnešní době je téměř jakákoliv práce nejistá a tím pádem neperspektivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11775
19.9.20 21:41

Včera jsem se zamilovala - no to mi ho teda vyndej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
19.9.20 21:42

To ses asi moc nezamilovala jak popisujes, co má jeho práce společného s vaší vášní? Nějak nepobíram… Užívej si opojení, brát si ho teď nemusíš, tak neřeš jeho práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.9.20 21:43

To chce někoho kdo prodává testy na Covid!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1019
19.9.20 21:43

Ach ta láska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11775
19.9.20 21:44

Taky záleží co v tom hotelnictví dělá. Jestli nosí hostům kufry, nebo je majitel Four Seasons.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1564
19.9.20 21:45
@Anonymní píše:
Ahojte, včera jsem se zamilovala do jednoho sympatického chlápka. Jsme oba unesení láskou, za mě je to nejsilnější prožitek z lásky, jaký jsem za poslední dobu prožila. Bohužel z něj ale vypadlo, že pracuje v hotelnictví, což je v současné situaci dost neperspektivní obor. Rozmýšlím se totiž, zda v tomto opojení pokračovat. Tak by Vás poprosila o radu, pokud některá z vás nebo vašich partnerů také v hotelnictví pracuje.

Tos toho asi moc neprožila :lol:
Ale to je jedno. Jestli pracuje v hotelnictví, tak je třeba na to úžasné opojení zapomenout a kopnout ho do zádele :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5234
19.9.20 21:46
@Anonymní píše:

A co v tom hotelnictvi dělá? Aspon nejakej majitel hotelu a nebo radovy zaměstnanec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1396
19.9.20 21:47

A jaké máš povolání ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11775
19.9.20 21:50
@mamule42 píše:
A jaké máš povolání ty?

Povolání přítelkyně. Proto musí dobře vybírat a dbát na perpektivitu zaměstnání partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1564
19.9.20 21:51
@mamule42 píše:
A jaké máš povolání ty?

Vyžírka a zlatokopka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
852
19.9.20 21:54
@Anonymní píše:

Tak buď je Ti cca 15+, nebo jsi čistokrevná zlatokopka, nebo jsi s prominutím úplně bl. á.
Tipuji něco mezi variantou 2 a 3. Chlápkovi přeji ať se dá co nejrychleji na úprk. N :pankac: azdar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama