Chlap mi říká, že doma nic nedělám

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.4.22 19:57

Chlap mi rika ze doma nic nedelam

Zdravim, jdu s mym pribehem.. zajima me co byste delali na mem miste.. s chlapem jsme spolu 7 let, od doby co spolu bydlime si chlapa hyckam, jo jsem ten typ co chce at se ma chlap semnou dobre takze mu chystam svaciny do prace, snidane apod. mozna me za to nektere odsoudi a budou psat „jake sis to udelala take to mas“ ale proste jsem ten typ. Ted jsme se pohadali kvuli blbosti, mala ma problemy s kakanim a kazde rano ji mam davat sirup na zacpu. Tu pravidelne davam a prisel na me s tim „zda ji to vubec davam“ rikam ze jo davam kazde rano a on mi povida ze mi to neveri - no uplne jsem nechapala? Rekla jsem mu at mi to klidne neveri ze se neminim dohadovat s clovekem ktery mi neveri v takove blbosti. Mel koronu takze je druhym tydnem doma. Za tu dobu si sedl k male jednou jinak furt jen hraje a nehl ani prstem ze by mi s necim pomohl - vykoupat malou nebo treba vysat. Kdyz jsem mu to rekla tak mi rekl ze mu mam rict at vykoupe malou a ja na to ze to neni jen me dite a ze se ma nabizet sam. 4 dny zpet jsem mu rekla ze toho mam moc jestli mi vysaje rekl ze se mu nechce, za 2 dny jsem tu mela kupu baliku na baleni protoze delam praci z domu podotykam pri materske at se mame lepe. Videl jak jsem utahana ten den ze vseho sla jsem pro vysavac a on si lepsi zapl hru a hral ikdyz jsem mu rekla zda by mi tentokrat nepovysaval ze musim jit jeste odeslat baliky-zase ne. Uz delsi dobu si tu pripadam jak sluska porad kolem nej jen litam co chce udelam, delam praci pri materske, staram se o domacnost nekdy uz nemuzu a ho nezajima nic jineho nez hrani her. Dnes u hadky mi dokonce rekl - ze tu nic nedelam a ze jine by urcite pomahal…tohle me totalne zklamalo kdyz jsem se ho do oci zeptala zda me tu ma opravdu jen jako slusku tak mlcel. Co byste delali vy na mem miste?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16302
9.4.22 20:02

Ukázala bych mu, jak to vypadá, když nic nedělám…
Hele, máš ho rozmazleného, přeměna bude bolet. Musíš být důsledná stejně jako u dítěte. S tím vysáváním bych mu klidně postavila vysavač pod nohy a poprosila, aby vysál. On se ti sám od sebe nenabídne. Musíš si o pomoc říct a trvat na tom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7774
9.4.22 20:04

No asi ho nepředěláš, 7 let nemusí doma hnout ani prstem a počítač (nebo na čem hraješ hry) je mu přednější než ty a dítě. :nevim: Tady je potřeba pořádná diskuze, v klidu a bez výčitek. Je ale možné, že se nic nezmění a postupem času tě to bude štvát čím dál víc. Až budeš chodit do práce, malá do školky a ty budeš lítat jak hadr na holi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20411
9.4.22 20:05

Tvl, už zase, a ty hry začal hrát až když bylo děcko na světě, že…a před tím taky aspoň 4× týdně vysával, sám a dobrovolně a k tomu ještě vařil 5 chodové menu. :roll:

ono kdybys nevysála, tak by se taky nic nestalo, že.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8520
9.4.22 20:07
@Anonymní píše:
Zdravim, jdu s mym pribehem.. zajima me co byste delali na mem miste.. s chlapem jsme spolu 7 let, od doby co spolu bydlime si chlapa hyckam, jo jsem ten typ co chce at se ma chlap semnou dobre takze mu chystam svaciny do prace, snidane apod. mozna me za to nektere odsoudi a budou psat „jake sis to udelala take to mas“ ale proste jsem ten typ. Ted jsme se pohadali kvuli blbosti, mala ma problemy s kakanim a kazde rano ji mam davat sirup na zacpu. Tu pravidelne davam a prisel na me s tim „zda ji to vubec davam“ rikam ze jo davam kazde rano a on mi povida ze mi to neveri - no uplne jsem nechapala? Rekla jsem mu at mi to klidne neveri ze se neminim dohadovat s clovekem ktery mi neveri v takove blbosti. Mel koronu takze je druhym tydnem doma. Za tu dobu si sedl k male jednou jinak furt jen hraje a nehl ani prstem ze by mi s necim pomohl - vykoupat malou nebo treba vysat. Kdyz jsem mu to rekla tak mi rekl ze mu mam rict at vykoupe malou a ja na to ze to neni jen me dite a ze se ma nabizet sam. 4 dny zpet jsem mu rekla ze toho mam moc jestli mi vysaje rekl ze se mu nechce, za 2 dny jsem tu mela kupu baliku na baleni protoze delam praci z domu podotykam pri materske at se mame lepe. Videl jak jsem utahana ten den ze vseho sla jsem pro vysavac a on si lepsi zapl hru a hral ikdyz jsem mu rekla zda by mi tentokrat nepovysaval ze musim jit jeste odeslat baliky-zase ne. Uz delsi dobu si tu pripadam jak sluska porad kolem nej jen litam co chce udelam, delam praci pri materske, staram se o domacnost nekdy uz nemuzu a ho nezajima nic jineho nez hrani her. Dnes u hadky mi dokonce rekl - ze tu nic nedelam a ze jine by urcite pomahal…tohle me totalne zklamalo kdyz jsem se ho do oci zeptala zda me tu ma opravdu jen jako slusku tak mlcel. Co byste delali vy na mem miste?

A co chceš ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24807
9.4.22 20:14
@Anonymní píše:
Zdravim, jdu s mym pribehem.. zajima me co byste delali na mem miste.. s chlapem jsme spolu 7 let, od doby co spolu bydlime si chlapa hyckam, jo jsem ten typ co chce at se ma chlap semnou dobre takze mu chystam svaciny do prace, snidane apod. mozna me za to nektere odsoudi a budou psat „jake sis to udelala take to mas“ ale proste jsem ten typ. Ted jsme se pohadali kvuli blbosti, mala ma problemy s kakanim a kazde rano ji mam davat sirup na zacpu. Tu pravidelne davam a prisel na me s tim „zda ji to vubec davam“ rikam ze jo davam kazde rano a on mi povida ze mi to neveri - no uplne jsem nechapala? Rekla jsem mu at mi to klidne neveri ze se neminim dohadovat s clovekem ktery mi neveri v takove blbosti. Mel koronu takze je druhym tydnem doma. Za tu dobu si sedl k male jednou jinak furt jen hraje a nehl ani prstem ze by mi s necim pomohl - vykoupat malou nebo treba vysat. Kdyz jsem mu to rekla tak mi rekl ze mu mam rict at vykoupe malou a ja na to ze to neni jen me dite a ze se ma nabizet sam. 4 dny zpet jsem mu rekla ze toho mam moc jestli mi vysaje rekl ze se mu nechce, za 2 dny jsem tu mela kupu baliku na baleni protoze delam praci z domu podotykam pri materske at se mame lepe. Videl jak jsem utahana ten den ze vseho sla jsem pro vysavac a on si lepsi zapl hru a hral ikdyz jsem mu rekla zda by mi tentokrat nepovysaval ze musim jit jeste odeslat baliky-zase ne. Uz delsi dobu si tu pripadam jak sluska porad kolem nej jen litam co chce udelam, delam praci pri materske, staram se o domacnost nekdy uz nemuzu a ho nezajima nic jineho nez hrani her. Dnes u hadky mi dokonce rekl - ze tu nic nedelam a ze jine by urcite pomahal…tohle me totalne zklamalo kdyz jsem se ho do oci zeptala zda me tu ma opravdu jen jako slusku tak mlcel. Co byste delali vy na mem miste?

Tu služku jsi ze sebe udělala sama, tak nechápu, proč se divíš. Co je to za zvrácenost si chlapa „hýčkat“ a dělat mu blbku. No to se pak nediv, že se k tobě tak chová. Nežaluj na něj, jak jsi unavená a jak ti nepomůže - za sedm let jsi ho dokonale naučila, že on je ten, kdo má být hýčkán.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1696
9.4.22 20:23

Služku že sebe děláš ty. A upřímně, když mi chlap řekne, že něco nedělám. (Nemám vysáto, nebo nestihnu ten den nádobí.)

Tak na to je jednoduchá léčba: No tak když ti to vadí, tak to udělej.

A úplně nejlepší léčba, pro chlapa kterého máš doma. Prostě jeden den (možná spíš týden) to NIC co děláš opravdu NEDĚLAT.

Jako jasně obstarat dítě. Ale jinak opravdu nic. Nádobí, úklid, vaření, praní. Ať se chvíli stará on.

Edit: Vzpomněla jsem si na písničku Čerešničky, najdi si text a přečti si ho celý, ty jsi skončila kousek za půlkou. :dance:

Příspěvek upraven 09.04.22 v 20:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2083
9.4.22 20:27

Tak hlavne, ze sis ho hyckala :nevim:
Co na to chces rict? Udelala jsi ze sebe sluzku a svoji hodnotu ve vztahu definovala tim, jak kvalitne dokazes panovi poslouzit. Ted se ti bude hodne těžko v chlapovi vykresavat nejakou uctu jako k rovnocenne partnerce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24304
9.4.22 20:57

Celou dobu jsi po něm nic nechtěla, litala kolem něj jak trubka a teď se divíš, že se mu nic nechce :mrgreen: tu služku sis ze sebe udělala sama a ještě jsi na to byla pyšná, tak tě tak bere, nechápu čemu se divíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10432
9.4.22 21:03

Co na to říct, no… Jsi přesně na té pozici, kam ses sama dosadila a po sedmi letech budou nějaké změny dost bolet. Ono se to hezky balí svačinky muchlíkovi do práce, když máš na obskakování jen jeho, jak krátkozraké to bylo, to už teď víš sama. Teď ti nezbývá než vyhlásit konec velkých prázdnin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28366
9.4.22 21:16

Chtěla jsi aby se měl dobře, tak se má dobře :mrgreen: co by to měnil. :nevim: jeho celou dobu nezajímalo jak se máš evidentně ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2586
9.4.22 21:16

Řekla jsi mu, aby TI vysál. Jak jako tobě? On tam nebydlí? Je to tvůj byt, tvoje vysávání? A jako že se mu nechce? :lol: :lol: :lol: Takové řeči na mě zkouší puberťáci. No, mají smůlu, prostě nezajímá, vysaj a hotovo. Necháváš si od něj delat na hlavu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6270
9.4.22 21:21

Jak na to? Prostě hezky česky.

Vysaj, ty…, nebo ti nakopu…, ty jeden…! Nebo máš chromé ruce? Jestli nevysaješ, tak je chromé mít budeš.

Chlapi to musí slyšet stručně, jasně. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
619
9.4.22 21:47

Na druhou stranu, jediný člověk, komu záleží na tom, zda bude vysáto, je zakladatelka. Chlap si příští týden - až cca měsíc - rozdílu i kdyby se neluxovalo nevšimne. Tak proč by to dělal? Taky bych to nedělala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22294
9.4.22 21:47

Vsechno uz tu bylo receno, ale ta „sluska“ tak bije do oci - takze ano, udelala se ze sebe SLUŽKU od slova sloužit…

Mmch kdyz te to stve a penez mate dost - objednej pani na uklid a mas svaty klid, nez se zbytecne nervovat, ze liny lempl nevezme vysavač do ruky… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat