Chlap mi vyčítá nové věci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AAAjirina
Stálice 79 příspěvků 27.03.19 11:06
chlap mi vyčítá nové věci

Zdravím dámy, mám chlapa který mi vyčítá nové věci, které si koupím. Např. Jsem si koupila tablet a pořád mi to vyčítá, že taková kravina, nesmysl..atd.., ale co je na tom nejhorší, že si myslí, že je to z peněz které mi dává na děti 3tis. Kč. Přitom si je sama vydělám. Máte to taky některá? A to si chci koupit ještě nový mobil, starý se mi seká a taky nové boty na jaro.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 27.03.19 11:09

Asi není zvyklý, že si žena častěji dopřeje neb se má ráda. ;-)

pikola
Generální žvanilka 20507 příspěvků 27.03.19 11:10

A to je tvůj chlap nebo jste se rozešli, že ti dává na děti 3 tis? 8o
Ne, to fakt nemám

Uživatel je onlineLexter
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 3 inzeráty 27.03.19 11:10

A co je mu po tom? Platí to on? Neplatí. Neřeš a řekni mu ať si dál chodí v roztrhaných teplácích, že je ti to buřt.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 27.03.19 11:12

A jaký máte vztah, to je tvůj ex že ti platí na děti nebo co??

Sany80s
Kelišová 7226 příspěvků 27.03.19 11:15

Tři tisíce na děti v množném čísle?
Asi určitě je to lakomec.

ahhotep
Kecalka 379 příspěvků 27.03.19 11:20

a jak to máte nastavené, vy spolu žijete teda? a on ti dává 3 tis na děti? nějak to nechápu..

Janli
Echt Kelišová 8178 příspěvků 27.03.19 11:20

Tak si najdi novýho chlapa, ať má co vyčítat… ;)

Lalelale
Závislačka 4123 příspěvků 27.03.19 11:21
@AAAjirina píše:
Zdravím dámy, mám chlapa který mi vyčítá nové věci, které si koupím. Např. Jsem si koupila tablet a pořád mi to vyčítá, že taková kravina, nesmysl..atd.., ale co je na tom nejhorší, že si myslí, že je to z peněz které mi dává na děti 3tis. Kč. Přitom si je sama vydělám. Máte to taky některá? A to si chci koupit ještě nový mobil, starý se mi seká a taky nové boty na jaro.

A to je ex nebo spolu žijete? Dikybohu to takhle opravdu doma nemám. Sám partner mi často dopřeje věci, co bych si sama nekoupila. Chce mi udělat radost.

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 27.03.19 11:29

Tak my mame penize odjakziva dohromady. Nikdy se nemusim ptat a nikdy neslysim zadny vycitky. Vetsi veci spolu konzultujem, ale jen z organizacnich duvodu. Vime co si muzem a nemuzem dovolit. Nejen, ze nechapu, jak si muze dovolit ti vycitat veci, na ktery si btw sama vydelas, ale nepochopim, ze si to nechas libit a ze jsi schopna prezivat v takovym bezpravi. Jak jako dava na deti? 3? Zbytek jde kam? Jeho kapesny? Ne sorry..vsechno krici ultramoderni doba, ale zensky jsou hloupejsi a hloupejsi. Nezapomen se mu omluvit

Premek_Orac
Závislačka 4821 příspěvků 27.03.19 11:32

@AAAjirina Ahoj,
chápu, že je to nepříjemné. Nakonec žádná výčitka není příjemná. Zvenku se to těžko hodnotí, ale doporučil bych pro určitou osvětu třeba jeden měsíc psát všechny výdaje na dítě, aby partner viděl, že tam opravdu neušetříš.
Druhou věcí je, zkusit zjistit příčinu, proč ti partner něco vyčítá. Často je to projev nespokojenosti nebo stresu v úplně jiné oblasti. Nemá třeba problémy v práci? S penězi? Nešetříte třeba na bydlení? Nemáte nějaký další problém ve vztahu?

Verun83
Echt Kelišová 9434 příspěvků 27.03.19 13:14

Mas chlapa, ktery ti dava na deti 3t? To nejsou jeho deti? Nebo jako jak to je mysleno?

A ne, takhle to nemam, muz mi na rd daval penize na vse potrebne i nejake navic, kdyz jsem si chtrla udelat radost. V zivote mi nic neokomentoval.

Uslava
Kecalka 390 příspěvků 27.03.19 13:36
@AAAjirina píše:
Zdravím dámy, mám chlapa který mi vyčítá nové věci, které si koupím. Např. Jsem si koupila tablet a pořád mi to vyčítá, že taková kravina, nesmysl..atd.., ale co je na tom nejhorší, že si myslí, že je to z peněz které mi dává na děti 3tis. Kč. Přitom si je sama vydělám. Máte to taky některá? A to si chci koupit ještě nový mobil, starý se mi seká a taky nové boty na jaro.
Žijete spolu a on ti platí alimenty?
Annabela11
Závislačka 3524 příspěvků 27.03.19 13:43

@AAAjirina JEEE to znam muj bejvalej byl nwco podobného jak jsem si neco koupila byl nasranej i kdyz to byla jen rtenka vycetl mi i tu :roll: Hrozný takovy chlap se nezmění :roll:

Netopirek
Echt Kelišová 9055 příspěvků 27.03.19 13:51

@AAAjirina tak je otázka jestli na to máte, nebo počítáte každou korunu. Pokud rodinný rozpočet nenaruší, tak je to blb a nejspíš takový bude už pořád.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama