Reklama

Chlap na služební cestě a skoro žádná komunikace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZuzuA
Stálice 54 příspěvků 28.08.18 12:40
Chlap na služební cestě a skoro žádná komunikace

Ahoj holky :hug:
Ráda bych znala Váš názor.
Partner mi odjel do Rakouska na služební cestu se 3 kolegy. Odjel na měsíc, jel poprvé někam takhle co se práce týká. Když už nebyl doma tak max na víkend a to snad bylo jen jednou. Můj problém nastal, když odjel. Skoro se neozve, když tak odepiše na mě zprávy jednou větou a někdy ani to ne. Ne že bych mu psala ho pět minut, to fakt ne :D Napíšu během dne pár zpráv, pošlu fotky dětí a zeptám se jak se má. Když je v týdnu v práci, chápu že nemá čas. Pak sednou do auta, jedou do krámu a buď na hotel a nebo někam na výlet. Večer většinou zavolá, ale vždy má za zadkem někoho kdo mu do toho krafa nebo tak. Takže žádné soukromí. Docela mě to mrzí. Chápu že on na to psaní moc není, ale myslím si že by se občas mohl ozvat sám a zeptat se na děti, na nás den nebo tak. Nejhorší byl teď víkend, kdy vím že není v práci ale jezdí po výletech. Posílá sice fotky, ale že by zavolal během dne nebo alespoň napsal sám od sebe-to prostě nehrozí. :roll:
Dost mě to mrzí. Nevím co si o tom mám myslet a doufám, že se nejevim jako hysterka. Nejvíc mě fakt naštvalo, že mi v týdnu napsal že jedou z práce do krámu, pak na hotel domluvit se co budou dělat o víkendu a pak že zavolá. To jeli ve 4 hodiny. V 7 sem mu psala, zda Teda zavolá. Nic. V půl osmé jsem mu napsala, že půjdu brzy spát protože malému lezou zuby a ten celou noc je silenej, a že jestli se mu to nehodí že si zavoláme jindy. Zase nic. No tak sem to nevydržela a zavolala v osm, co se děje. On mi řekl že ztratil pojem o čase a že se koukají s kolegou na film :cert: :cert:
To mě fakt naštvalo tak sem mu položila telefon. Když se mu snažím vysvětlit o co mi jde, tak to nechápe. Já už fakt nevím co mám dělat. A to je dost možný že na té služební cestě zůstane ještě dyl než bylo v plánu. :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

Lioness34
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 28.08.18 12:43

Užívá si volnosti - ono pokud o sobě stále davas vědět tak on má přehled a nemá potřebu té slyšet atd buď milá do telefonu ale nevypisuj mu

elinka90
Ukecaná baba ;) 2468 příspěvků 28.08.18 12:44

no takové chování bych neakceptovala. Můj manžel nejezdí na dlouhé služebky, ale když výjmečně někam jede, pořád si píšem a nebo když má čas si voláme. Jsme spolu 10 let a máme 3 letou holčičku. Ale my si takhle píšeme i do práce pokud je v práci a já s dcerou doma nebo opačně. Tímto by mě fakt naštval a já bych v tom viděla možná i jinou ženskou. V tomhle případě bych byla opravdu žárlivá

TMana
Kecalka 470 příspěvků 28.08.18 12:45

A v čem je jako problém? Že chcete z chlapa mentálně přetransformovat na ženskou?

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 12913 příspěvků 28.08.18 12:46
@ZuzuA píše:
Partner mi odjel do Rakouska na služební cestu se 3 kolegy. Odjel na měsíc, jel poprvé někam takhle co se práce týká. Když už nebyl doma tak max na víkend a to snad bylo jen jednou. Můj problém nastal, když odjel. Skoro se neozve, když tak odepiše na mě zprávy jednou větou a někdy ani to ne. Ne že bych mu psala ho pět minut, to fakt ne :D Napíšu během dne pár zpráv, pošlu fotky dětí a zeptám se jak se má. Když je v týdnu v práci, chápu že nemá čas. Pak sednou do auta, jedou do krámu a buď na hotel a nebo někam na výlet. Večer většinou zavolá, ale vždy má za zadkem někoho kdo mu do toho krafa nebo tak. Takže žádné soukromí. Docela mě to mrzí. Chápu že on na to psaní moc není, ale myslím si že by se občas mohl ozvat sám a zeptat se na děti, na nás den nebo tak. Nejhorší byl teď víkend, kdy vím že není v práci ale jezdí po výletech. Posílá sice fotky, ale že by zavolal během dne nebo alespoň napsal sám od sebe-to prostě nehrozí. :roll:
Dost mě to mrzí. Nevím co si o tom mám myslet a doufám, že se nejevim jako hysterka. Nejvíc mě fakt naštvalo, že mi v týdnu napsal že jedou z práce do krámu, pak na hotel domluvit se co budou dělat o víkendu a pak že zavolá. To jeli ve 4 hodiny. V 7 sem mu psala, zda Teda zavolá. Nic. V půl osmé jsem mu napsala, že půjdu brzy spát protože malému lezou zuby a ten celou noc je silenej, a že jestli se mu to nehodí že si zavoláme jindy. Zase nic. No tak sem to nevydržela a zavolala v osm, co se děje. On mi řekl že ztratil pojem o čase a že se koukají s kolegou na film :cert: :cert:
To mě fakt naštvalo tak sem mu položila telefon. Když se mu snažím vysvětlit o co mi jde, tak to nechápe. Já už fakt nevím co mám dělat. A to je dost možný že na té služební cestě zůstane ještě dyl než bylo v plánu. :zed:

Ty jsi doma s malým dítětem, a máš jiný pojem o čase, než manžel, který během dne vyvíjí mnoho aktivit.Nechala bych ho, ať se ozve taky sám, i když by jsi měla den-dva čekat.A proč by nemohl z Rakouska přijet za vámi třeba na víkend? :nevim:

Martina84
Ukecaná baba ;) 1984 příspěvků 28.08.18 12:47

No ja ho trochu chápu. Taky me nebavi komunikace po telefonu a manzel to neumi pochopit. Cim vic me “prudi” se zpravama, tim vic jsem nastvana. Nekdo to proste nepotrebuje si kazdy den vypisovat, co se stalo, co bude delat a nebude. Neznamena to preci, ze vas nema rad. Fotky posila a celkem i vola, Takze ten problem mas ty.

Verun83
Echt Kelišová 8615 příspěvků 33 inzerátů 28.08.18 12:48

No me teda prijde, ze ses pekna stihacka. Muz jezdiva casto na sluzebky a proste mu nepisu, dokud sam nenapise a rozhodne si nevolame. Chapu, ze tam neni sam a ma program nebo spolecnost.

Mollify83
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 28.08.18 12:48

Asi budu za divnou, ale když jsme jeden nebo druhý pryč nevolame si denně a ani si moc nepíšeme. Netuším, co bychom si měli neustále popisovat :nevim: samozřejmě pošlu fotku dětí, písnu když se něco děje a zavoláme si večer když je čas. Jenže my nejsme vypisovaci ani jeden. Nejspíš bych se domluvila na nějaké frekvenci, když je pryč tak dlouho, třeba obden večer, popř. Skype i s dětmi ;)

Uživatel je onlineMalaga
Generální žvanilka 24413 příspěvků 28.08.18 12:50
@ZuzuA píše:
To mě fakt naštvalo tak sem mu položila telefon. Když se mu snažím vysvětlit o co mi jde, tak to nechápe. Já už fakt nevím co mám dělat. A to je dost možný že na té služební cestě zůstane ještě dyl než bylo v plánu. :zed:

hele trochu jo… :think:

robinka
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 19 inzerátů 28.08.18 12:57

Taky nejsem na dopisování a vyvolávání. Některé moje kamarádky a hlavně obě švagrové to dělají pořád a já z toho mám úplně osypky. Prostě i když jste tam, hodinu visí na telefonu s chlapem a popisují mu, co zrovna dělají, co chystají, co snídaly, na co se dívaly v televizi, prostě všechno. Je to nesmírně otravné - pro vás jako návštěvu a myslím, že i pro toho chlapa. Navíc nemají handsfree, takže jednou rukou dělají všechno a v druhé drží telefon. Já bych to nesnesla a s manželem si píšeme opravdu jen velmi málo a i si málo telefonujeme. Sice nejezdí tak často na služební cesty, ale i když kdysi jezdil, nemusela jsem mít přehled, co právě dělá, jen, že je v pořádku. Člověka na dovolené nebo v partě přátel (či kolegů) jistě láká víc společná zábava, než vykecávání se o všem a o ničem s manželkou.

ZuzuA
Stálice 54 příspěvků 28.08.18 12:58

Jsem doma se dvěma dětmi, což nemění nic na faktu že když už volá, mohl by zavolat sám a ne mít věčně někoho za zadkem. Každá to máme jinak, což chápu. Nepotřebuji přece aby mi volal a psal celý den. Chápu že je v práci. Ale když má volný víkend, mohl by se ozvat sám od sebe.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1322 příspěvků 28.08.18 13:00
@elinka90 píše:
no takové chování bych neakceptovala. Můj manžel nejezdí na dlouhé služebky, ale když výjmečně někam jede, pořád si píšem a nebo když má čas si voláme. Jsme spolu 10 let a máme 3 letou holčičku. Ale my si takhle píšeme i do práce pokud je v práci a já s dcerou doma nebo opačně. Tímto by mě fakt naštval a já bych v tom viděla možná i jinou ženskou. V tomhle případě bych byla opravdu žárlivá

Máme to stejně :nevim: píšem si pořád a všude :lol: volá taky kdy může.. Takže mě by to přinejmenším zarazilo. Ale pokud je tvůj muž takový odjakživa, tak je blbost to po něm chtít, nechápe to :nevim: my jsme prostě tak zvyklý co jsme spolu :nevim:

ZuzuA
Stálice 54 příspěvků 28.08.18 13:00

@elinka90 Tak jiná v tom není a nebude ;) V tom mu plně věřím a nemám důvod si o tom myslet, že je v tom jiná. Jen mě mrzí že se skoro neozve.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 28.08.18 13:02
@ZuzuA píše:
Jsem doma se dvěma dětmi, což nemění nic na faktu že když už volá, mohl by zavolat sám a ne mít věčně někoho za zadkem. Každá to máme jinak, což chápu. Nepotřebuji přece aby mi volal a psal celý den. Chápu že je v práci. Ale když má volný víkend, mohl by se ozvat sám od sebe.

Jenže on tu potřebu nemá když mu vše napíšeš už během dne..

ZuzuA
Stálice 54 příspěvků 28.08.18 13:02

@Lainaire8 My jsme ještě neměli moc možnost zjistit, jaké to je. On nikdy nikde dlouho nebyl. Tohle je poprvé a já doufám že i naposledy.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama