Chlap na stáži v zahraničí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 13:13
Chlap na stáži v zahraničí

Ahoj, je to velmi osobní, proto bych byla ráda za anonym. Je mi 28 let a už tři roky žiju se stejně starým přítelem. Ve vztahu nám to všechno klape, ale mám jeden takový problém nebo spíš pochybnost. Přítel má odjet na zahraniční stáž zhruba na dva měsíce a já mám strach. Je to dost choulostivé, ale on je hodně sexuálně založený, lépe řečeno hodně nadržený. Jako milenec je fantastický, rozhodně to s ním není jen nějaká rychlovka, ale potřebuje to alespoň jednou denně. A já mám strach, jestli vydrží být takovou dobu bez sexu. Přeci jen to jsou dva měsíce a chlapi jsou chlapi. Problém je navíc komplikovanější v tom, že se zhruba před deseti lety léčil ze závislosti na masturbaci a pornografii. Údajně to u něj došlo až tak daleko, že vůbec nebyl schopný styku se ženou. Takže má strach si to dělat sám, aby do toho zase nespadnul, čili tím pádem odpadá „samoobsluha“. On sice tvrdí, že to vydrží, já bych mu velice ráda věřila, snažím se a chci mu věřit, ale vím jak to vypadá, když mám svoje dny a nespíme spolu. Ke konci jde vidět, že už je podrážděný a opravdu hodně napružený. Nejdelé to vydržel letos, když byl s kamarády na vodě na pánské jízdě čtrnáct dní, ale nechtěně se mi podřekl, že už to „měl na krajíčku“ (a taky k „akci“ došlo ještě v autě cestou z nádraží). Já s ním bohužel jet nemůžu, ale pořád mě napadá, jestli to chlap může tak dlouho vydržet.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 01.09.18 13:18

Jestli Tě děsí dva měsíce, mám otázku, jak to budeš řešit, když třeba nebude možné spolu spát po porodu nějakou dobu? Co když nějak vážněji onemocnis, stane se Ti úraz?

Teď bych doporučovala se nad to povznést a nechat to na něm. Do budoucna bych přemýšlela o moznych důsledcích společného soužití.

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 13174 příspěvků 01.09.18 13:36

a kde tu stáž má?

Uživatel je onlinerenap
Ukecaná baba ;) 2110 příspěvků 01.09.18 13:44
@ka2ka píše:
a kde tu stáž má?
:mrgreen: Aby to nebylo třeba Thajsko,co,
Zakladatelko,jestli to není poslední prázdninový vtípek nějakého puberťáka,tak bych se spíš než nad stáží zamýšlela nad budoucností s dotyčným. Jako aby chlap byl nepříjemný a podrážděný když máš své dny a pár dní to nemá :nevim:
Já bych něco takovýho doma tedy nechtěla,samozřejmě pokud nejsi nymfomanka,to potom zas jooo
pannda
Kelišová 6647 příspěvků 33 inzerátů 01.09.18 14:00

Tak at si sebou přibalí nafukovací pannu

pikola
Neúnavná pisatelka 19444 příspěvků 01.09.18 14:01

No a teď si představ, že by jsi byla těhotná a měla sex zakázaný… Jak by to skoro třeba rok vydržel?

171Jirka
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 01.09.18 14:02

No nevim :?. Pokud to potřebuje denně a jinak je podrážděný, tak bych se bál společného soužití. Bude tě bavit souložit tak často? Jsi zvědavá na jeho kyselé ksichty, když to nepůjde? Co když budeš ve stavu, kdy není možné mít styk? Nad tím bych se zamyslel. Už teď se bojíš nevěry, to bych vzal taky v úvahu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 14:17

Asi jsem to nepřesně vyjádřila, není nervózní, jako ve smyslu, že by se se mnou hádal nebo dokonce něco rozbíjel a ničil, ale prostě jde na něm vidět, že mu to chybí (asi jsme každý zažili jaké to je být nadržený). Kdybych nemohla, tak bych se mu snažila samozřejmě pomoci jinak. To teď nechce, protože tvrdí, že je to k ničemu a že je týden schopný to vydržet. Spíš si myslím, že je to kvůli té výše zmiňované závislosti. Není to žádné nadržené primitivní hovado, co by se na mě sápalo na ulici každých deset minut. Je to normální příjemný milý kluk, akorát s nadměrným apetitem, který mu (teda spíš nám) komplikuje život.

z92
Kecalka 204 příspěvků 01.09.18 14:20

Jak píšou holky, víc bych řešila vase budoucí soužití a máš li pochybnosti teď, budeš je mít celý život, pokud spolu budete, protože přijdou chvíle, kdy sexuální abstinence bude nevyhnutelná :nevim:

pikola
Neúnavná pisatelka 19444 příspěvků 01.09.18 14:23
@Anonymní píše:
Asi jsem to nepřesně vyjádřila, není nervózní, jako ve smyslu, že by se se mnou hádal nebo dokonce něco rozbíjel a ničil, ale prostě jde na něm vidět, že mu to chybí (asi jsme každý zažili jaké to je být nadržený). Kdybych nemohla, tak bych se mu snažila samozřejmě pomoci jinak. To teď nechce, protože tvrdí, že je to k ničemu a že je týden schopný to vydržet. Spíš si myslím, že je to kvůli té výše zmiňované závislosti. Není to žádné nadržené primitivní hovado, co by se na mě sápalo na ulici každých deset minut. Je to normální příjemný milý kluk, akorát s nadměrným apetitem, který mu (teda spíš nám) komplikuje život.

A o co teda jde, aby nemasturboval, nebo aby tě nepodvedl?

z92
Kecalka 204 příspěvků 01.09.18 14:28

@pikola tipuju, že to bude to druhé… 8)

pikola
Neúnavná pisatelka 19444 příspěvků 01.09.18 14:30
@z92 píše:
@pikola tipuju, že to bude to druhé… 8)

A na co je život s takovým? Být jeho nafukovačka když si vzpomene a přijde to na něj hbitě přiskočit aby nespadnul do závislosti na masturbaci nebo si neodskočil jinam? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 14:33

Samozřejmě to druhé. I když vím, že žádnou ze svých partnerek nikdy nepodvedl, ale nikdy taky nebyli tak dlouho od sebe. Mě osobně by nevadilo, kdyby si to dělal, alespoň by se nějak vybil, protože vím, že není v silách chlapa to vydržet, ale on nechce, říká, že je to to samé, jako když se vyléčený alkoholik nikdy nesmí napít.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 14:35

@pikola Já si jako nafukovací panna nepřipadám, sex mám hodně ráda a ho miluju, takže mi jeho tempo nevadí. A jak jsem psala, tak kratší dobu to dokáže vydržet. Loni jsem byla nemocná a čtyři dny jsem neměla ani pomyšlení. Láskyplně o mě pečoval a ani náznakem nedal najevo, že by mu něco vadilo.

Russet
Extra třída :D 12216 příspěvků 01.09.18 14:36
@Anonymní píše:
Asi jsem to nepřesně vyjádřila, není nervózní, jako ve smyslu, že by se se mnou hádal nebo dokonce něco rozbíjel a ničil, ale prostě jde na něm vidět, že mu to chybí (asi jsme každý zažili jaké to je být nadržený). Kdybych nemohla, tak bych se mu snažila samozřejmě pomoci jinak. To teď nechce, protože tvrdí, že je to k ničemu a že je týden schopný to vydržet. Spíš si myslím, že je to kvůli té výše zmiňované závislosti. Není to žádné nadržené primitivní hovado, co by se na mě sápalo na ulici každých deset minut. Je to normální příjemný milý kluk, akorát s nadměrným apetitem, který mu (teda spíš nám) komplikuje život.

Nejsem chlap, ale nebyl by pro mě problém vydržet 2 měsice, kdyby můj protějšek odjel pracovně mimo. Jistotu, ze ho tam netrčí do nějaké dívky nemáš :nevim: Ale kdyby přijel a přiznal se k tomu, asi by byl konec. Protože můžeš onemocnět, rizikově otěhotnět nebo odjet daleko a taky nebude delší dobu sex. Co si jako chudáček počne? Jestli se léčil už v 18 8o ze závislosti na pornu, tak bych měla trochu obavy, jestli je vůbec schopný myslet na něco jiného než na sex :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >