Chlap o mě mluvil před kolegyní

Anonymní
25.2.20 15:35

Chlap o mě mluvil před kolegyní

Nevím co si mám myslet. Chlap se bavil o mě s kolegyní cca 4 měsíce a pomlouval mě řešil věci co máme ve vztahů. Lépe řečeno dělal se sebe chudáka. Přitom nikdo neví jak to ve skutečnosti máme ona jen uvěřila jeho verzi a řekla mu ať se semnou rozejde a že sem blbá. Dokonce ji vezl autem a jel pro ni aby mohli do práce společně. Podotýkám ona má manžela. A mě snad lhal ve všem pravda se ukázala na povrch i to že ona po něm chtěla telefoni číslo on jí ho dál a mě tvrdil že ho nemá a přitom mu psala SMS. Setkal se s tím někdo? Dal jí na fb do bloku řekl že sní omezí mluvení. Nechtěl nic řešit semnou a řekl mi že nic nemluvil přitom mluvil tak pak to nechápu teda. Proč? Upřímně co si o tom myslíte? Dokonce řekl že mě neopustí že si mě vezme zajímavé po tom všem co se odehrálo. Určitě by se vám nelíbilo kdyby vás chlap tak mluvil dle mého názoru se to nedělá. Nevím zdali mu věřit dát šanci nebo nikoliv máme spolu dceru která má 2 roky. A jo byla i ta jeho kolegyně naštvaná že sem zakázala že on nemůže ji vozit tak zase ona o mě řekla že sem blbá mám na ni telefoni číslo. Mám ji napsat nebo jak se zachovat. Co vy na mém místě by jste udělali. Sice spolu neměli sex nic jezdí z práce ihned domů. Ale to jak mě pomlouval před ní a ona jak mluvila.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25.2.20 15:38

Vzhledem k tomu, že máte spolu dítě, tak bych mu dala šanci. Ale nemohl by se na ni ani podívat, natož nějaké dopisování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
604
25.2.20 15:39

Radu nemám. Jen se prosím Tě nauč psát normálně, víš, když před slovem chybí čárka, tak ta věta dává najednou úplně jiný smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5425
25.2.20 15:44

Podle příspěvku mám dojem, že kolegyně nebude daleko od pravdy.

Apropo, co je teď za blbou módu, udělat si nejdříve dítě a pak řešit společní život a třeba i manželství? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22905
25.2.20 15:45
@Anonymní píše:
Nevím co si mám myslet. Chlap se bavil o mě s kolegyní cca 4 měsíce a pomlouval mě řešil věci co máme ve vztahů. Lépe řečeno dělal se sebe chudáka. Přitom nikdo neví jak to ve skutečnosti máme ona jen uvěřila jeho verzi a řekla mu ať se semnou rozejde a že sem blbá. Dokonce ji vezl autem a jel pro ni aby mohli do práce společně. Podotýkám ona má manžela. A mě snad lhal ve všem pravda se ukázala na povrch i to že ona po něm chtěla telefoni číslo on jí ho dál a mě tvrdil že ho nemá a přitom mu psala SMS. Setkal se s tím někdo? Dal jí na fb do bloku řekl že sní omezí mluvení. Nechtěl nic řešit semnou a řekl mi že nic nemluvil přitom mluvil tak pak to nechápu teda. Proč? Upřímně co si o tom myslíte? Dokonce řekl že mě neopustí že si mě vezme zajímavé po tom všem co se odehrálo. Určitě by se vám nelíbilo kdyby vás chlap tak mluvil dle mého názoru se to nedělá. Nevím zdali mu věřit dát šanci nebo nikoliv máme spolu dceru která má 2 roky. A jo byla i ta jeho kolegyně naštvaná že sem zakázala že on nemůže ji vozit tak zase ona o mě řekla že sem blbá mám na ni telefoni číslo. Mám ji napsat nebo jak se zachovat. Co vy na mém místě by jste udělali. Sice spolu neměli sex nic jezdí z práce ihned domů. Ale to jak mě pomlouval před ní a ona jak mluvila.

A jsi si jistá, že ona o tobě tak ošklivě mluví? Nejsou to partnerovy výmysly? Ne, nestalo se mi to. Pořídila jsem si dítě s dospělým mužem, který o mě v práci mluví hezky. A nemá Fejsbůk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11876
25.2.20 15:48

No a ty si na něj stěžuješ bandě lidí na internetu. A to ještě bez hlavy a paty a cítíš se ukřivděná. Von asi má důvod, proč se komunikaci s tebou vyhýbá. tipuju že prostě budeš dělat scény a nebude s tebou moc příčetná domluva.

Ano - lidi s ostatními lidmi sdílí věci. A když mají trable ve vztahu s partnery, tak to často sdílí s někým, s kým jsou v přátelském, vztahu.

Obvykle se to neříká těm, co chtějí chlapi sbalit.

Pokud máte ve vztahu krizi, tak to se stává ale ani příčinou, ani hlavním zádrhelem není to, že tvůj muž má kamarádku, které se může svěřit.

A pokud tu krizi chcete vyřešit - což je vzhledem k dítěti dost žádoucí, tak si především potřebuješ přiznat svých 50 % viny na tom, proč se váš vztah momentálně zadrhl a na těch začít pracovat.

Ne vyšilovat kvůli nepodstatným věcem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6966
25.2.20 15:51

Píšeš jak tatar. Jinak pokud chlap funguje jako městská drbna mezi tebou a kolegyní a oběma vám donáší, co jedna o druhé řekla, tak je to taky dobrý dáreček. A pokud následné problémy chlap řeší tím, že si kolegyni hodí do blokace na fb… prosímtě hlavně jí nic nepiš, uděláš ze sebe akorát blbce. To je mezi tebou a chlapem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11876
25.2.20 15:52

@Lalelale tak tu blokaci provedl nejspíš po výživné scéně se zakladatelkou, aby už konečně dala pokoj :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5561
25.2.20 16:01
@Anonymní píše:

Chlap je blb jemu by se taky nezamlouvalo pokud bys ty to samé dělala jemu.Ji nic nepíše. Mozna by tě na oplátku mohl povozit její manžel v autě a mohla by jsi s ním probrat jejich vztah. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10165
25.2.20 16:07

Svata prostoto :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2855
25.2.20 16:25

Prosím tě, jak můžeš vědět, že mezi nimi nic nebylo? Dle toho co píšeš mají k sobě blíž než si myslíš..teda mě to tak přijde. Co dělá za práci? V té práci s kolegyní musí spolupracovat nebo jsou každý na jiném oddělení? On je evidentně emočně ještě nevyzrálý..a ty ji nic nepiš..nebo cos jí jako chtěla napsat? :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
931
25.2.20 16:33

Já vůbec nevím o co jde. Nemá to hlavu ani patu 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 16:59
@kavenka píše:
Já vůbec nevím o co jde. Nemá to hlavu ani patu 8o

Tak hlavu a patu by to i mělo… Jen si musíš domyslet čárky a tečky :lol:

Ve zkratce chlap promlouvá přítelkyni před kolegyní, ta to zjistila a je naštvaná na oba. Donutila chlapa kolegyni na FB bloknout a kolegyně si o ní myslí, že je blbá. Někde sebrala číslo na přítelovu kolegyni a neví, co a jestli vůbec jí napsat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
931
25.2.20 17:11

@welovefashion ať raději nic nepíše :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 17:12
@Anonymní píše:

Jestli mluvíš, jak píšeš, tak se nedivím, že si chlap stěžuje. Já jen nechápu, jak jsi vypátrala to, co jí chlap řekl? To ho nahráváš nebo ti to někdo řekl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama