Chlap po 30 buď ve vztahu, nebo nevhodný?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.10.21 14:21

Chlap po 30 buď ve vztahu nebo nevhodný?

Ahoj, je mi 35 a mám malé dítě (4 roky). Tatínek funguje (byli jsme spolu 10 let), prcka si střídáme dle dohody a i jak malý chce a vše funguje super. A teď k mému dotazu a to Sakra je možné potkat muže okolo mého věku, který by chtěl vztah a společné bydlení? Začínám mít strach, že všichni co vztah chtěli už ho mají a zbyli jen ti co vztah nechtěli a nechtějí nebo jsou nepoužitelní 😭. Mužům se líbím, ale buď jsou již zadaní nebo o mne ztratí během pár měsíců zájem nebo vztah nechtějí :(. Přijdu si ještě moc mladá na to se smířit, že zůstanu sama. Ach jo

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5922
15.10.21 14:24
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 35 a mám malé dítě (4 roky). Tatínek funguje (byli jsme spolu 10 let), prcka si střídáme dle dohody a i jak malý chce a vše funguje super. A teď k mému dotazu a to Sakra je možné potkat muže okolo mého věku, který by chtěl vztah a společné bydlení? Začínám mít strach, že všichni co vztah chtěli už ho mají a zbyli jen ti co vztah nechtěli a nechtějí nebo jsou nepoužitelní 😭. Mužům se líbím, ale buď jsou již zadaní nebo o mne ztratí během pár měsíců zájem nebo vztah nechtějí :(. Přijdu si ještě moc mladá na to se smířit, že zůstanu sama. Ach jo

A co ženy po 30+, ty jsou třeba taky ve vztahu nebo nevhodné :lol:
Ber to tak, že málokterý muž v tomto věku je ještě ochoten dělat kompromisy a jít do vztahu s ženou s dítětem, zvláště, když sám děti nemá. Myslím, že kdybys byla muž, viděla bys to podobně. Málokdo chce v tomto věku ženu s takhle malým dítětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11001
15.10.21 14:24

Tak je ten rybníček už dost přebranej, to je fakt. Ale vždycky můžeš narazit na super chlapa, který naopak nabrnknul za mlada úplně neschopnou ženskou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.21 14:26
@Cenarius píše:
Tak je ten rybníček už dost přebranej, to je fakt. Ale vždycky můžeš narazit na super chlapa, který naopak nabrnknul za mlada úplně neschopnou ženskou.

Kéž by, snad máš pravdu.

• Citovat
  • Nahlásit
71708
15.10.21 14:26

A koho hledáš? Dětný/rozvedený nebo bezdětný? Nějaké specifické požadavky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2455
15.10.21 14:27
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 35 a mám malé dítě (4 roky). Tatínek funguje (byli jsme spolu 10 let), prcka si střídáme dle dohody a i jak malý chce a vše funguje super. A teď k mému dotazu a to Sakra je možné potkat muže okolo mého věku, který by chtěl vztah a společné bydlení? Začínám mít strach, že všichni co vztah chtěli už ho mají a zbyli jen ti co vztah nechtěli a nechtějí nebo jsou nepoužitelní 😭. Mužům se líbím, ale buď jsou již zadaní nebo o mne ztratí během pár měsíců zájem nebo vztah nechtějí :(. Přijdu si ještě moc mladá na to se smířit, že zůstanu sama. Ach jo

Nic si z toho nedělej, ženské po 30 jsou taky buď ve vztahu nebo nevhodné :D :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.21 14:30
@Lama Lama píše:
A koho hledáš? Dětný/rozvedený nebo bezdětný? Nějaké specifické požadavky?

Aby mne přitahoval aspoň trochu a měl mě rád, chtěl semnou na výlet a vidět se občas i přes noc a taky aby nebyl gambler, psychopat apod. Jestli bude dětný nebo ne a rozvedený nebo svobodný je mi jedno. Děti další teď neplánuju, ale klidně bych další měla když by ten vztah byl fajn.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.21 14:32

@Josefuna ve 20 jsem měla rozvedeného se 2 dětmi ve střídavce a nevadilo mi to, rozchod byl z jiného důvodu. Ale asi na tom něco bude, že maminku s děckem asi nechcou když mohou mít svobodnou bezdětnou slečnu no.

• Citovat
  • Nahlásit
1108
15.10.21 14:34
@Anonymní píše:

jak dlouho hledas? takze jsi nejaka hezka zena kdyz o tebe chlapy jevi zajem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.10.21 14:34

A co chlapi pod 30? jestli máš jen jedno dítě a navíc střídavku, tak to máš spoustu času pěstovat vztah a aktivity. společné bydlení bych nutně neviděla jako prioritu. naopak by z toho mohly být akorát problémy. to třeba až časem.
chci říct, nedávej si zbytečná omezení, která nemusí být tak strašně podstatná :nevim:. No a jinak už prostě jen vytrvalost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5245
15.10.21 14:35

Ne nebyli, nejsou a nebudou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5922
15.10.21 14:36
@Kutil Tom píše:
Nic si z toho nedělej, ženské po 30 jsou taky buď ve vztahu nebo nevhodné :D :dance:

Přesně to jsem hned psala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10096

Takže svět je plný úžasných nezadaných třicátnic, které jen neměly štěstí, ať už na vztahy obecně či v manželství a plný naprosto nepoužitelných single mužů, kteří se ve vztazích neosvědčili a na rozdíl od žen nestojí za nic, jo?
S tak schematickým pohledem a jednoduchým uvažováním se musí krásně žít.

Zakladatelko, on ten problém bude v tom, že muž ve tvém věku (35) si může vybírat i mezi bezdětnými a o deset let mladšími, pokud tedy za něco stojí a nebojí se závazků.

Příspěvek upraven 15.10.21 v 14:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
@Anonymní píše:
Aby mne přitahoval aspoň trochu a měl mě rád, chtěl semnou na výlet a vidět se občas i přes noc a taky aby nebyl gambler, psychopat apod. Jestli bude dětný nebo ne a rozvedený nebo svobodný je mi jedno. Děti další teď neplánuju, ale klidně bych další měla když by ten vztah byl fajn.

A proc jste se rozesli s otcem tveho ditete - psychopat, gembler nebo zavada na tvem prijimaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
399
15.10.21 14:37

Já si myslím, že muži 30-40 let mají ještě šanci najít mladší partnerku bez dítěte a mít až společné děti a nemuset řešit žádné ex a problémy s vyženěnými dětmi. Tak aspoň smýšlel můj manžel, než mě našel :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat