Reklama

Chlap se s námi nemůže vyspat...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mikaaa
Povídálka 17 příspěvků 04.09.18 09:04
Chlap se s nami s nami nemuze vyspat...

Nevim jak lepe nazvat tento prispevek. Ale zacalo to nenapadne uz kdyz jsme spolu jen chodili. Pritel stale spunty do usi na noc, otoceny zady ke mě staženy na kraji postele. Vecer stížnosti, ze nemuze usnout, rano ze je nevyspaly, kdyz spime dlouho tak prespaly atd…
Kdyz se narodila mala, tak jsme se odstehovali uplne vedle (i prestoze byla hodna). Ted jsme spolu v novem a. spime na velke trojposteli (my jsme oba teda dlouzi) a uz to zase zacina. :zed: Musi se jit chudak vyspat na dva dny k matce, aby si odpočinul. Asi od nas :nevim: nevim, proc je porad unaveny nebo precitlively. Baby v tom nejsou, jen mi prijde, ze je nejak precitlively. :nevim: zazily jste?
Pro upresneni: mala se obcas v noci vzbudi, ale jen na chvili na kojeni, nebo ja jdu na wcko. chodime spat kolem jedenacte a vstavame nejdrive v sedm, takze asi pohoda… nesnasi, kdyz se k nemu chci proste jen pritulit. Meli jsme kolem toho driv velke hadky, ja jsem brecela, protoze potrebuji prijeti od toho druheho a nebylo to tam.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

hani28
Ukecaná baba ;) 1113 příspěvků 04.09.18 09:10

Pokud ma takove problemy s usinanim a spanim a trva to roky, tak by to mel resit s doktorem.

mk77
Stálice 61 příspěvků 04.09.18 09:12

Znam, a neni to nic prijemneho … A nemusi to byt ani precitlivelost, jsou lide, kteri maji zvyseny prah vnimavosti na hluk, a vadi jim treba i provoz na silnici pri otevrenem okne. Vedle nekoho muze klidne startovat motorova pila a s nim to ani nehne, nekomu staci zvuk, ktery vy treba ani nevnimate, a probudi se. Takovy clovek je pak po par dnech nevyspani naprosto nepouzitelny jak pracovne, tak v osobnim zivote … Pokud je to i pripad vaseho partnera, pak tu unavu do znacne miry chapu.

unuděná
Kelišová 5429 příspěvků 1 inzerát 04.09.18 09:13

Hele někdo to má :nevim: Kamarád spí se špunty do uší a škraboškou přes oči běžně. Prostě ho všechno budí. Zkuste lékaře, neuro, spánkovou laboratoř apod., pokud bude ochoten. Pokud ne, tak si holt zařiďte oddělené spaní, dnes už je to běžná realita mnoha párů, speciálně pokud jsou tam děti. My děláme taky slušná škatulata v noci ;)

Taka
Zasloužilá kecalka 912 příspěvků 04.09.18 09:16

Mám to v okolí a pomohly oddělené ložnice. Pro mě nepředstavitelné, pro ně záchrana rodiny. Takhle nějak by to vyřešit nešlo? Nemáte pokoj „navíc“, třeba i pracovnu, kde by partner měl svůj klid?

Lara Farseer
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 04.09.18 09:17

Mě budí manžel, když je nastydlej… někdy to zaspím, někdy si jdu lehnout vedle. On zaspí naopak všechno. Je to dost nepříjemné, jednu dobu to bylo fakt strašný, byl permanentně nemocnej a já se permanentně nevyspala… když to trvvalo několik tejdnů, bylo to fakt děsný, chodila jsem do práce jako mátoha, takže na jednu stranu ho chápu.

Teď už je to teda lepší, s dítětem jsem víc unavená a víc toho zaspím…ale zrovna dneska super noc, kdy se malej (kterej jinak krásně spí) asi 3* vzbudil a a mezičase mě manžel budil chrápáním… ale to už není tak častý :)

Heinich
Závislačka 3163 příspěvků 04.09.18 09:18
spánek

Potřeba spánku je dost individuální a především je spánek nesmírně důležitý. Doktoři obecně doporučují klidnou a zatemnělou místnost. Ideál by byl pro něho v samostatné místnosti. Jakmile bude vyspalý, bude psychicky daleko odolnější, výkonější a s dobrou náladou, jako sluníčko :D

Emimin7
Echt Kelišová 8751 příspěvků 04.09.18 09:18

Možná má některý druh spánkové poruchy. Často to jde snadno léčit.

Kriss Tina
Závislačka 4981 příspěvků 04.09.18 09:19

Já mám to stejné, taky se zachumlam do peřiny a otočím se k příteli zády a nacpu se na kraj postele, abych měla co nejvíc prostoru za sebou. Mě budí když se přítel otočí že spánku, když se na mě nalepí, nedej bože když mě třeba že spaní obejme nebo na mě dýchá nebo chrápe, vím zní to hrozně ale mam ráda svůj prostor na spaní. Když s náma třeba spal syn tam to sem se nevyspala vůbec, pořád se na mě lepil, foukal mi do ucha, kopal apod a já pak celý den byla jak zombie :zed: hluk mi dělá problém jak kdy, třeba silnější bouřka mě vzbudí, jakákoliv vibrace z telefonu (třeba mi stačí dávat si budík na lehké vibrace, abych nebudila přítele když vstávám dřív než on) nebo stačí když někde venku slyším dětský hlas a už sem vzhůru (to bude ale spíš tím, že někde v podvědomí mám zafixovano, že musím vyletět když mi zabrečí dítě nebo dělá nějakou neplechu). Ale teda nevedu to do extrému že bych se chodila vyspávat jinam ;)

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 04.09.18 09:21

Mě taky všechno budí, ale vezmu si prostě špunty, popřípadě škrabošku a nazdar, nedělám kvůli tomu dusno a vyspim se dobře a už vůbec ne, že bych se stěhovala na 2 dny k matce abych se milostivě vyspinkala do růžova jakoby partner byl prašivej. :roll: Ale pokud jinak funguje vzorně a angažuje se, tak prosim.

Tichošlápek
Extra třída :D 10045 příspěvků 04.09.18 09:22

My mame oddelene ložnice prave proto, ze já nedokážu spát při nějakém pohybu nebo zvuku vedle mne. Manžel občas chrape a to proste nešlo. Někdo to tak proste má. Když ke mne na noc prijde jedno z děti, tak jsem jak zombie. Udělala bych dvě samostatné ložnice

Heinich
Závislačka 3163 příspěvků 04.09.18 09:23
nevyspání - protivnost

Podle mě je lepší spát vedle, než být pak celý den protivný.. Co je pro partnera lepší?

Sany80s
Kelišová 6405 příspěvků 04.09.18 09:29

Mě vzbudí i to, že se někdo vedle mě otáčí, takže máme oddělené ložnice.
Když spím sama, spím bez buzení 7-8 hodin. První 3 hodiny spím tedy tvrdě, pak už ne tolik a vedle někoho bych se nevyspala.
Jsem ráda, že je ta možnost a s tím, zda mám nebo nemám ráda partnera, to nemá nic společného.
Já abych fungovala a chovala se příjemně, prostě potřebuji být vyspaná.
Když jsem vzbuzená, tak manžela objímám ráda, když by měl někdo snahu objímat mě spící nebo polospící, tak nejspíš hodně vztekle vylítnu z postele a jdu spát jinam.
Jsem teda ráda, že mám partnera, který chápe, že to nemá s tím, jak ho mám ráda, nic společného.

Melpel
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 04.09.18 09:33

Každý spí jinak. Znám pár, kde jeden je sova a druhý skřivan, navíc jeden má příliš lehký spánek. Oddělené ložnice problémy vyřešily - oba jsou vyspaní podle svých potřeb. Mají spolu láskyplný vztah, protože v noci se stejně spí, vztah se buduje hlavně přes den (společně trávený čas, povídání si, …), tak proč se trápit spaním v jedné ložnici. Když to přes den funguje, když je prostor, ať lidi spí odděleně. Nevyspaný člověk je protivný, bez energie, snadněji ztratí nervy, … To raději oddělené ložnice a harmonický vztah, než za každou cenu spát v jedné ložnici a třeba i dojít k rozpadu vztahu…

Macecha.Bože
Povídálka 36 příspěvků 04.09.18 09:33

@Mikaaa
přestěhujte dítě samostatně do pokojíčku.Proc musí spát s vámi v posteli? :roll: Třeba mu to vadí.
Třeba zarli a vadi mu,že lítás furt kolem dítěte a nemáte ani chvilku pro sebe :lol:
Může mít lehký a špatný spánek jako já.
Pokus s ním i zajít k lékaři, nebo si s lékařem sama poradit, co s tím spánkem.Jsou ruzne doplňky.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Justin Bieber se měsíc po svatbě hroutí. Údajně kvůli své ex Seleně Gomez

Problémy měsíc po svatbě? Zdá se, že u Bieberových ano. Ačkoliv se Justin... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >