Chlap si šel zničehonic zaplavat na řeku.

Anonymní
7.7.15 22:22

Chlap si šel zaplavat na reku.Měl odpolední

Ach jo holky, muj chlap nikdy tohle neudělal. Pokazdé se vrátil domu z odpolední, dal si sprchu, večeri, sedul k TV, A pohoda. A najednou dneska prišel a ríká ahoj zlato podej mi ručník jdu si zaplavat, ríkám počkej jak zaplavat a kam jako,, a on no na reku jsem zplavenej,, honem pospíchal. Musím podotknout, ze je u nás na vsi zenská, co si na něj brousí zuby.Ach jo te bezmoc.Co mám jako dělat. Vpostílce spinkají dvojčata a já vůbec nechápu co se děje. Jak mám reagovat,, jo o té holčině chlap ví, ze to vím. A ještě jak odcházel, prej za chvíli se vrátím, No jak ho znám tak to bude doma.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1702
7.7.15 22:25

Dej si nohy nahoru a klid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
7.7.15 22:27

Uz je doma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6212
7.7.15 22:28

A v kolik si šel zaplavat? V 10 nebo už dřív? Jinak jeho chuť zaplavat si ve studené vodě bych i chápala, sama jsem se dneska sprchovala 2× a ještě půjdu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20900
7.7.15 22:28

Chlap si šel zaplavat do řeky a ještě není doma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
7.7.15 22:30
@Petule030 píše:
A v kolik si šel zaplavat? V 10 nebo už dřív? Jinak jeho chuť zaplavat si ve studené vodě bych i chápala, sama jsem se dneska sprchovala 2× a ještě půjdu :roll:

No asi tak. Taky bych v tom jindy třeba něco viděla, ale dneska? Vůbec nic. On by mi to ten seškvařený mozek ani nedokázal vymyslet :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
552
7.7.15 22:31

.

Příspěvek upraven 17.08.15 v 21:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2144
7.7.15 22:32

Třeba měl fakt jen chuť si zaplavat ve studené vodě ;) Odpolední končí obvykle v 10, tak tam asi dlouho není, ne? :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11066
7.7.15 22:36

Spíš by mě znepokojovalo plavání večer v řece - lidi se upotí i ve stojaté vodě. Snad se brzy vrátí. A pokud není chlap záletnej, tak proč hned takové závěry? Věř mu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
7.7.15 22:39

Já myslela, ze jde o to, ze se, z řeky nevrátil a zakladatelka se boji ze je utopen…a ono zas potencionální nevera :roll: V takovém horku, neblbnite :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
7.7.15 22:39

Taky jsem se byla koupat v řece. Vrátila jsem se před chvílí :nevim:

Akorát to nějak nechápu 8o co ti vlastně vadí? To, že si šel zaplavat, nebo že by to byla jen záminka a zahýbal ti? 8o Je to nějaký zmatečný…

• Nahlásit
  • Citovat
6231
7.7.15 22:40

No tak co, kdyžtak vybereš účty, prodáš snubák a vyměníš zámek. O co jde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
7.7.15 22:41

@Krasavicaa jen abys nebyla plavat s ním :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
7.7.15 22:43
@Zuzaa píše:
@Krasavicaa jen abys nebyla plavat s ním :mrgreen:

Nooo, to si nemyslím ;) Neplavala jsem v ČR :P :P :P

Ale kousky tam plavaly pěkný :pankac: :pankac: :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
50114
7.7.15 22:43
@Zuzaa píše:
Já myslela, ze jde o to, ze se, z řeky nevrátil a zakladatelka se boji ze je utopen…a ono zas potencionální nevera :roll: V takovém horku, neblbnite :lol:

Ty jsi můj člověk. Já to říkám chlapovi furt :mrgreen: Mám už i pocit, že mě chce zabít :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama