Chlap ve 38 stále svobodný. Je někde zakopaný pes?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 22:11
Chlap ve 38 stále svobodný. Je někde zakopaný pes?

Zdravím všechny a mám na vás otázku.

Potkala jsem fajn kluka/muže. Jsme teprve v začátcích, ale zdá se, že k sobě hodně dobře pasujeme. Mně je 34 a mám z předchozího vztahu syna. Jemu je 38 a je svobodný, bez závazků.

A tady přichází můj dotaz. Z vaší zkušenosti, mám se mít na pozoru? Přijde mi docela neobvyklé v jeho věku být sám. Je pravda, že je taková trochu svobodná duše, ale žádný extrém. Do práce chodí, co si domluvíme, splní. Má přátelé, stýká se se svou rodinou. V budoucnu se chce usadit. Jeho nejdelší vztah trval 5 let, ale on s s ní rozešel, protože měl pocit, že už žijí jako bratr se sestrou.

Zdá se mi opravdu skvělý. Až mě zaráží, jak si rozumíme. Uklidněte mě, že existují svobodní fajn chlapi před 40 a že se nemám bát „kostlivců ve skříni“…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Božislava
Závislačka 3210 příspěvků 16.06.19 22:15

Můžu Tě uklidnit, že existují svobodní fajn muži pod 40 a nemusíš se bát „kostlivců ve skříni“…OK?

Martina84
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 16.06.19 22:16

Asi bych byla taky vestřehu :lol: ale třeba měl jen smůlu na ženský. Nezbívá ti, než to prubnout ;)

Bábrdl
Generální žvanilka 24099 příspěvků 16.06.19 22:17
@Anonymní píše:

Potkala jsem fajn kluka/muže. Jsme teprve v začátcích, ale zdá se, že k sobě hodně dobře pasujeme. Mně je 34 a mám z předchozího vztahu syna. Jemu je 38 a je svobodný, bez závazků.

A tady přichází můj dotaz. Z vaší zkušenosti, mám se mít na pozoru? Přijde mi docela neobvyklé v jeho věku být sám. Je pravda, že je taková trochu svobodná duše, ale žádný extrém. Do práce chodí, co si domluvíme, splní. Má přátelé, stýká se se svou rodinou. V budoucnu se chce usadit. Jeho nejdelší vztah trval 5 let, ale on s s ní rozešel, protože měl pocit, že už žijí jako bratr se sestrou.

Zdá se mi opravdu skvělý. Až mě zaráží, jak si rozumíme. Uklidněte mě, že existují svobodní fajn chlapi před 40 a že se nemám bát „kostlivců ve skříni“…

Tak divný to je. Ale co uz. Riskni to. :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 22:19

@Božislava ok jo. A kdybys třeba přihodila ještě nějaký příklad že svého okolí, bylo to ještě víc ok. ;)

Já jsem teď četla jinou diskusi, kde se psalo o svobodném chlapovi 37 a ta holka ho nemohla ulovit. A někdo tam zmínil, kolik mu je a je pořád svobodný. To nebude jen tak pro nic za nic. Tak mi to v hlave zašrotovalo a založila jsem tuhle diskusi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 22:20

@Bábrdl neeeee. Nechci slyšet, že je to divný. Do pytle… :mrgreen: :jazyk: :lol:

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 16.06.19 22:20

Můj manžel byl ve 40 ti svobodný. a teď máme dítě a jsme manželé. Nikde jsem kostlivce nenašla :mrgreen:

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 16.06.19 22:20
@Božislava píše:
Můžu Tě uklidnit, že existují svobodní fajn muži pod 40 a nemusíš se bát „kostlivců ve skříni“…OK?

A taky dvacetiletí psychopati. :mrgreen:
Neber to tak vážně :mavam: Jsou lidi s obecně moc nekompatibilní povahou :D Ale jestli zrovna tvůj je oukej, to už si holt musíš zjistit sama :D

Bubla Bůčková
Kelišová 7123 příspěvků 16.06.19 22:22
@Anonymní píše:

Ten kostlivec je, že za pár let budeš taky ségra případně splyneš s vybavením domácnosti. A to si ho máš brát nebo co? Zkus a uvidíš ne? :kytka:

Alušáček
Závislačka 3814 příspěvků 16.06.19 22:22

Lepší svobodnej, než 3× rozvedenej, vztahy měl i 5let se pocita :D Mě zas tak divnéj nepřipadá ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 22:22
@mamina2017 píše:
Můj manžel byl ve 40 ti svobodný. a teď máme dítě a jsme manželé. Nikde jsem kostlivce nenašla :mrgreen:

Takový příspěvky mi sem holky dávejte. Tohle si chci číst před spaním jako pohádku. :palec: ;) :lol:

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 16.06.19 22:23

Podezřelé. Podle mě má dvě exekuce, 4 děti po celé republice a je násilník. Soudní zákaz přiblížení a teď si tě našel jako novou oběť. Pryč od něj!

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1586 příspěvků 16.06.19 22:23

To je jak kdyz by on odsuzoval tebe, ze mas dite a chlapa nikde. Muze to pro nej vypadat, jako ze si nejaka semetrika co neumi prat a varit, proto od tebe kazdej utekl :lol: proste tenhle nenasel tu pravou, no.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 22:24

Neboj, možný to je. Já jsem ve dvaatřiceti našla pěknýho svobodnýho čtyřiatřicetiletýho muže, navíc dost movitýho. Taky nemohl najít ženu, která by mu povahou vyhovovala a my dva k sobě pasujeme jak pozadí na hrnec. Občas žertujem, že jsme se tak dlouho hledali, až jsme na sebe zbyli… :mrgreen: Zázraky se občas ději :kytka:.

Mart81
Kelišová 5361 příspěvků 16.06.19 22:25

Statisticky vzato :

Nejvíce se za posledních deset let proměnilo složení obyvatel v pětileté věkové skupině 30–34 let, kde vzrostlo zastoupení svobodných mužů ze 40 na 65 % a svobodných žen z 23 na 48 %. Naopak váha osob žijících v manželství se v této skupině snížila u mužů z 52 na 31 % a u žen z 64 na 46 %, při současném poklesu zastoupení rozvedených z 8 na 3 %, resp. z 12 na 6 %. Jde o důsledek odkládání vstupu do manželství do pozdějšího věku a obecně nižší míry sňatečnosti na konci sledovaného období oproti jeho počátku. Osoby žijící v manželství tak v úhrnu za muže i ženy v roce 2016 tvořily majoritní skupinu poprvé až u 35letých, zatímco v roce 2015 to bylo u 34letých a v roce 2006 již u 30letých.

Takže v současné době už nebude 38 letý, aspoň formálně svobodný (může být zadaný, ale nevzali se) muž výjimkou. Lidé se berou stále později, navíc roste počet lidí, kteří se nevezmou vůbec. Až ve věku 35 let je ženatých alespoň polovina, u mužů to bude ještě v trochu vyšším věku.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama