Chlap ve vězení, deprese, co děti?

Anonymní
14.5.16 21:30

Chlap ve vězení, deprese, co děti?

Holky, založila jsem novou skupinu. Najde se tu někdo kdo má chlapa ve vězení a taky si o tom chce povídat? Nechci to řešit veřejně ale zároveň je to dost speciální situace na povídání si o ní.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.5.16 23:31
@Anonymní píše:
Holky, založila jsem novou skupinu. Najde se tu někdo kdo má chlapa ve vězení a taky si o tom chce povídat? Nechci to řešit veřejně ale zároveň je to dost speciální situace na povídání si o ní.

Mela jsem chlapa a zavreli ho, nez sem se z toho otřepala to trvalo. Nejsem s nim. Po nejake době sem si nasla kluka a pak se mi priznal ze sedel…proste uz nikdy vice..byl to taky hajzlik…za co ti sedi?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.16 00:05

Ano, kde muzem diskutovat??

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.16 00:11
@Anonymní píše:
Ano, kde muzem diskutovat??

Když si anonymni, nevim jak si alespon napsat do sz a pokecat o tom

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.16 06:51

Anonymní zakladatelko - a založila jsi uzavřenou skupinu nebo jen tady tuto novou diskuzi? Udělej uzavřenku, na veřejné nikdo otevřeně diskutovat nebude. Okamžitě by se tady slétly rýpalky, které by měly potřebu moralizovat. Dej tady název té uzavřené a pak zájemkyně pozveš.

• Citovat
  • Nahlásit
7105
15.5.16 08:22

To je tady nějaký sraz anonymních muklů? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.16 10:39

Odkaz na skupinu je tady, snad to funguje.
https://www.emimino.cz/…konu-trestu/

• Citovat
  • Nahlásit
M-A
689
16.5.16 18:08

Odeslala jsem žádost, prosím o přidání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.16 17:39

Ahoj,
jsem ve stejné situaci a moc ráda bych si psala s nějakou slečnou/paní, která má přítele nebo manžela na Mírově nebo ve Valdicích. Jsem ze Severní Moravy, tak budu ráda, když se ozve hlavně někdo odtud, ale není to podmínka :) Mailovou adresu mám na Seznamu a jméno je petrushka.br :mavam:

Peťka

• Citovat
  • Nahlásit
7749
23.8.16 17:47
@Anonymní píše:
Ahoj,
jsem ve stejné situaci a moc ráda bych si psala s nějakou slečnou/paní, která má přítele nebo manžela na Mírově nebo ve Valdicích. Jsem ze Severní Moravy, tak budu ráda, když se ozve hlavně někdo odtud, ale není to podmínka :) Mailovou adresu mám na Seznamu a jméno je petrushka.br :mavam:Peťka

to jsi hodně anonymní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25115
23.8.16 19:54
@DanielaD píše:
to jsi hodně anonymní

tak ne že bych osobně zveřejňovala svůj mail, ale zas tak se neodhalila…No, zřejmě bude Petra s příjmením na Br, ale celé příjmení nezveřejnila…k mailové adrese ti přece nenaskočí celé jméno :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7749
24.8.16 10:13

@pe-terka
v pohodě o nic nejde ;)

Hlavně ať paní najde kamarádku a vše dobře dopadne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
24.3.17 09:51

Taky mám manžela ve vezeni na Pankraci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1592
24.3.17 21:12
@Midas76 píše:
Taky mám manžela ve vezeni na Pankraci
…co ten uličník provedl?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
25.3.17 12:55

Soud ho odsoudil bez jakýchkoliv přímých důkazů a nějakých domnenek.Spis tam šlo o to ze někdo chtěl naše auto. Dvakrát dostal podmínku ale odvolali jsme se aby nám vrátili věci které propadli státu. Hummer. Odvolací soud ale podmínku změnil na rozsudek výkonu trestu na tři roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat