Chlapeček nebo holčička - jako od Dr.House :(

4275
7.3.12 14:03

Chlapeček nebo holčička - jako od Dr.House :(

Ahoj,
když jsem byla v 12tt na NT screeningu, nechala jsem si udělat test pohlaví z krve matky - měl to být dárek pro přítele k narozeninám (že si bude jistý pohlavím). Test ukázal jasnou holku.
Dítě ale bylo ve špatné poloze (zakloněná děloha), takže jsme šli ještě v 15tt na další utz a tam - světe div se - pindík! Po třech týdnech najednou je z holky kluk!!
Takže omluva, vrácení peněz, vzití nové krve na kontrolní test a dnes volali výsledek. V 18tt je dítko podle mojí krve pořád holka!! Ale utz ukazuje kluka…

Takže jsem byla nazvaná „speciálním pacientem“, rádi by přišli na to, jak je to možné (a já samo taky), takže příští týden genetika+další utz.

Připadám si jak případ pro Dr.House :( Jinak prý je všecko ok, takže to bude jen „nějaká blbost“, že hledali i vážné důvody a podle krve žádný není, tak že se nemusím bát ničeho vážného. Jako v podstatě jde o blbinku, žádná vážná vada se nepotvrdila a ještě mi dělají utz asi tak 3× častějc než jiným, tak mám těhu pod kontrolou, ale stejně mi to moc klidu nepřidává.

Chápete to někdo? A to důležitější - zažili jste to někdo??

A mám to říct partnerovi dřív, než budu vědět výsledky? Jsem mu před pár dny řekla, že už jsem objednaná na utz ve 20tt a ptal se proč, tak jsem mu to vysvětlila (celé, i to co to může najít špatného) a on pak půl noci nespal, jak se bál co se najde :( tak nevím, jestli ho tím stresovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2640
7.3.12 14:06

Já vůbec nevím, že z krve jde zjistit pohlaví. Podle čeho to jako zjistí? Mě to příjde divné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24595
7.3.12 14:08

Nevěřila bych testu na pohlaví plodu z krve matky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14090

Moje kamarádka podle UTZ čekala až do 35tt holku a pak to byl stejně kluk… někdy se to stává.. Myslím, že na tom pohlaví až tolik nezáleží a asi bych věřila spíš tý krvi i když nevím jak se ty testy provádí, na UTZ když dr vidí holku býtvá to zpravidla pravděpodobnější než když vidí chlapce jelikož je možnost, že je zamotaná pup. šňůra ;)
Pokud je přítel takovej plašan tak bych to takhle s ním neřešila, jen bych mu třeba řekla s úsměvem že si ani dr není jistý jestli to je holka či kluk a víc to nerozebírala, vždyt přece na pohlaví tolik nezáleží ;)
Jinak gratuluji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10894

Ahoj, já bych věřila testům z krve, víš kolikrát se spletli na utz???? AJi na 3D? Netrápila bych se tím. Pindík se může zaměnit s pupeční šňůrou. Viděla jsi někdy obrázky varlátek a pochvy mě teda osobně přišli stejné. Takže v klidu, nechápu proč tě tak stresují, když se tolik utz mýlí. Fakt bych je střílela. :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6963
7.3.12 14:09
scai píše:
Já vůbec nevím, že z krve jde zjistit pohlaví. Podle čeho to jako zjistí? Mě to příjde divné…

too je nějaký divný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10894
7.3.12 14:09

Jo oni ti to dělali z krve, to slyším poprvé, já slyšela, že 100% je pouze z plodové vody. :think:Proto jsem předpokládála, že jsi myslela z plodovky, tak mě napadá na kolik ti to přišlo, že by zase vydělávali?

Příspěvek upraven 07.03.12 v 14:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4275
7.3.12 14:10
scai píše:
Já vůbec nevím, že z krve jde zjistit pohlaví. Podle čeho to jako zjistí? Mě to příjde divné…

prý by měla být rozptýlená v mojí krvi druhá (fertilní) DNA. vzhledem k tomu, že pokud máš v rodině onemocnění, co se dědí podle pohlaví, tak tenhle test dokonce proplácí pojišťovna a na základě jeho výsledku ti udělá potrat ze zdrav.důvodů, celkem bych tomu i věřila…tedy - celkem jsem tomu věřila. teď nevím co si mám myslet.

na druhou stranu pokud mám něco, co by se jinak neobjevilo, budu jen ráda, že se na to příjde, ať už jakkoliv. a vlastně díky tomuhle mám (dokonce zadarmo) vyšetření na genetiku a jako bonus nemusím čekat přes dva měsíce na to, abych koukla na mrně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2073
7.3.12 14:11

Tedy o tom tesku z krve take slyslim poprve…
No a UTZ se take moc verit neda - znam hodne holek co jim tvrdili, ze to bude urcite holcicka ci kluk a nakonec ot bylo obracene. Takze bych ¨se asi neupinama ani k jednomu a uvidite :-)
Ja jsme byla pri prvnim tehotenstvi na odberu plodove vody a pri druhem na CVS - takze my to vedeli na 100% :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1438
7.3.12 14:11
tumpach píše:
scai píše:
too je nějaký divný

http://www.porodnice.cz/…dobra-ruzova

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9868
7.3.12 14:12

achjo, to jsou ty nedočkavý matky, a pak jsou z toho akorát stresy. proč se radši nekoukáte na pohlaví až ve 20tt, kdy je to jasně vidět…

jinak ne nezažila jsem to a je to divný. ty jsi toho pindíka taky viděla?
může mít jen zvětšenej klitoris, což je v těchto týdnech těhotenství NORMÁLNÍ.

a v jakým ústavu ti tu krev brali a ten UZ dělali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
7.3.12 14:12
scai píše:

me taky a osbne bych tomu taky neverila :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
6465
7.3.12 14:15

Klid. Presnost testu z krve je 98% - treba jsi v tech 2% ;)
A na druhou stranu v 18tt muze byt jeste „pindik“ jen zvetseny klitoris 8)

Tim chci rict, ze ani jedna z techhle dvou metod urceni pohlavi neni stoprocentne presna :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6465
7.3.12 14:16
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4275
7.3.12 14:16

koukám, že taky nevíte, co si o tom myslet :) tak aspoň že nejsem zmatená jako jediná…tak to berte jako příběh na středeční odpoledne ke kafi.

asi nikdo z nás tady z křišťálový koule nevyčaruje odpověď, ale chtěla jsem se tak nějak vypovídat. a taky tu zanechat „stopu pro příští generace“. kdyby náhodou někdo něco podobného řešil.

jink utz viděli tři doktoři a i já jsem to viděla jasně, podle 2D i 3D byl pupečník úplně jinde a pindík s pytlíkem byly prý jak z učebnice, že by jinak nic neřekli, kdby to nebylo jasné, ale že tohle prostě jasné JE. co já, já nejsem samozřejmě doktor, tak mi nezbývá než jim věřit :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat