Chlapecké jméno bez písmene R

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
4.7.22 18:03

Chlapecké jméno bez písmene R

Zdravím,

za měsíc mám TP a stále nemáme jméno, už jsem fakt zoufalá. Manželovi je to víceméně jedno (ten je hlavně rád, že bude mít s kým chodit na fotbal :-D), já má problém v tom, že jsem 10let jezdila jako táborová vedoucí a skoro každé jméno mi připomíná dítě z tábora a to nechci- nebo aspoň ne ty problémové děti
Můžete mi se prosím napsat svá oblíbená chlapecká jména a jak byste chlapečkovi říkali doma? A nebo jména, které jste použili a jak mu doma říkáte. Trošku mi ta jména vychválit :-D Projíždím seznam tam a zpátky a furt nic :-( Jediné omezení je (krom toho aby to nebylo problémové dítě z tábora :-D ), aby ve jméně nebylo R- máme několik „R“ v příjmení, tak ať to není těžké na vyslovení.

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1556
4.7.22 18:06

Adam, Filip, plus se mi děsně líbí jméno Olin, toho určitě neznáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
4.7.22 18:08

Matyáš, Tobiáš….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2995
4.7.22 18:10

Tobiáš, Tadeáš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41207
4.7.22 18:13

Daniel. Vít,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
4.7.22 18:13

Lukáš, Tomáš, Matěj, Vojtěch, Vítek, Janek, Jáchym, Jonáš, Pavel, Antonín, David…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
4.7.22 18:16

My jsme u obou dětí vybrali jméno 14 před termínem 8o :roll: :D doma máme Sebastiána. A jmen bez R je spousta.. Benjamín, Vít, Tadeáš, Matyáš, Matěj, Jakub. Mrkni na knížku „Jak se bude naše dítě jmenovat“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41207
4.7.22 18:16

Matěj, Matyáš, Jan, Jakub

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30064
4.7.22 18:17

Leon
Leoš
Simon Šimon
Aleš
Pavel
Julián
Dominik
Benedikt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
4.7.22 18:20
@Lalule píše:
Zdravím,

za měsíc mám TP a stále nemáme jméno, už jsem fakt zoufalá. Manželovi je to víceméně jedno (ten je hlavně rád, že bude mít s kým chodit na fotbal :-D), já má problém v tom, že jsem 10let jezdila jako táborová vedoucí a skoro každé jméno mi připomíná dítě z tábora a to nechci- nebo aspoň ne ty problémové děti
Můžete mi se prosím napsat svá oblíbená chlapecká jména a jak byste chlapečkovi říkali doma? A nebo jména, které jste použili a jak mu doma říkáte. Trošku mi ta jména vychválit :-D Projíždím seznam tam a zpátky a furt nic :-( Jediné omezení je (krom toho aby to nebylo problémové dítě z tábora :-D ), aby ve jméně nebylo R- máme několik „R“ v příjmení, tak ať to není těžké na vyslovení.

Děkuji

Jáchym, Felix, David, Matěj, Matyáš, Štěpán, Lukáš,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59857
4.7.22 18:21

Metoděj je můj aktuální favorit.
Ale vždy se mi líbil Eliáš, Eliot, Timoti, Max/ Maxmilián.
Nejsem na tu naši klasiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5565
4.7.22 18:21

Dominik, Stanislav, Bohuslav, Vítězslav, Samuel, Eliáš, Jonáš, Nathan, Vojan, David, Egon

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
4.7.22 18:37
@Lalule píše:
Zdravím,

Děkuji

Jako že dospělá řešíš rozmíšky z tábora? :roll: Jan, Jakub, David, Lukáš, Láďa, Milan, Vašek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1868
4.7.22 18:37

Mikuláš, Eliáš, Pavel, Jakub, Vojtěch, Jan 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4473
4.7.22 18:50

Metoděj. Furt tady s tím otravuju :mrgreen: skoro mi začíná být líto, že to už nevyuziju… jinak jmen bez R je hrozně moc. Jakub, Jan, Filip, Dominik, David, Maty na 10 způsobu, snad všichni -ášové, Antonín, Josef, Milan, Michal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat