Chlapi a anální sex - mají rádi?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8020
20.10.21 18:17

Chlapi a anální sex - mají rádi?

Tak co zeny, co myslíte? Mají rádi hetero chlapi anální sex, nebo je to spíše otázka pro gaye..? :think: Dnes mi můj velmi dobrý kamarád právě řekl, ze anální sex je záležitost pro gaye. Že heterosexualni chlap tohle nevyhledává. Co myslíte že převažuje? :) Děkuju za odpovědi :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.10.21 18:19

No, můj manžel o anální sex stojí já už míň. Máme ho tak 3-4 do roka..

• Citovat
  • Nahlásit
103
20.10.21 18:20

Ano, pokud nejde o jejich pr.del. :mrgreen: :roll: A když si zjistíš statistiky, tak anální sex provozuji spíš hetero muži, než homosexuálové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 18:22

Manžel je zcela heterosexuální, nemá žádné ani bi sklony, nic takového, zcela konzervativní co se týče vztahů a rád to má.

• Citovat
  • Nahlásit
6943
20.10.21 18:23
@mackA159 píše:
Tak co zeny, co myslíte? Mají rádi hetero chlapi anální sex, nebo je to spíše otázka pro gaye..? :think: Dnes mi můj velmi dobrý kamarád právě řekl, ze anální sex je záležitost pro gaye. Že heterosexualni chlap tohle nevyhledává. Co myslíte že převažuje? :) Děkuju za odpovědi :mavam:

AS mají muži velmi rádi. Ale předpokládám, že se ptáš na dráždění análu mužům. Ano, tomu se sice dost brání, ale jakmile vyzkouší, málokdo ho pak už nikdy nechce. Nechtějí to denně, ale párkrát do roka určitě. To jsou mé zkušenosti. Dráždění prostaty je prý velmi vzrušujici :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8020
20.10.21 18:28
@Kockazvysocan píše:
AS mají muži velmi rádi. Ale předpokládám, že se ptáš na dráždění análu mužům. Ano, tomu se sice dost brání, ale jakmile vyzkouší, málokdo ho pak už nikdy nechce. Nechtějí to denně, ale párkrát do roka určitě. To jsou mé zkušenosti. Dráždění prostaty je prý velmi vzrušujici :oops:

Na to se neptam, asi jsem to mela napsat lépe.. :lol: ale díky za zkušenost! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6943
20.10.21 18:35
@mackA159 píše:
Na to se neptam, asi jsem to mela napsat lépe.. :lol: ale díky za zkušenost! :palec:

Mě zarazili ti gayové. Protože osobně teda neznám muže, který by AS nechtěl a neměl rád. Teda myslím muže, se kterými jsem kdy spala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 18:42

Manžel AS také chtěl, ikdyž naštěstí jen hodně málo (během 7 let asi 5×?). Mně to není příjemné. Vždy byl, když jsme měli popito. A prý jsem byla první, se kterou ho zkusil. Bývalý ho chtěl provozovat častěji. Oba čistě hetero :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
4361
20.10.21 18:44
@Kockazvysocan píše:
Mě zarazili ti gayové. Protože osobně teda neznám muže, který by AS nechtěl a neměl rád. Teda myslím muže, se kterými jsem kdy spala.

Kdysi mi jeden známý gay říkal, že to mohou mít rozdělené. V podstatě na muže a ženu.. Ale co je na tom plošně pravdy a jestli si ze mě nedělal srandu. Potvrdil mi to pak známý, jehož dítě je gay. Toho jsem ale sepsula, že jeho popisy mi přijdou krajně nechutné a je to jeho dítě, tak trochu úcty sakra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18673
20.10.21 18:49

Kolik lidí, tolik chutí. To fakt nemůžeš takhle určit od stolu. Ostatně můžeš být i drag queen a přitom být cis hetero muž.

Pokud někdo má potřebu nahlas generalizovat a něco jasně dehonestovat že to je pro buzny, tak to spíš ukazuje na to, že dotyčný někde bude mít nějaká křehčí místa ve své identitě a sexualitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6943
20.10.21 18:53
@Altavista píše:
Kdysi mi jeden známý gay říkal, že to mohou mít rozdělené. V podstatě na muže a ženu.. Ale co je na tom plošně pravdy a jestli si ze mě nedělal srandu. Potvrdil mi to pak známý, jehož dítě je gay. Toho jsem ale sepsula, že jeho popisy mi přijdou krajně nechutné a je to jeho dítě, tak trochu úcty sakra.

Ano, říkají si „aktivní a pasivní“. Podle toho, kdo co. Ale to že hetero muž řekne, že AS je pro gaye, ve mě vyvolalo mylný dojem, že se zakladatelka ptala na dráždění konečníku muže ženou. Jinak mě neuráží ani jedna z variant

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.10.21 18:54

Jesli se ptáš na to, jak chlap ho tam šoupne ženské, tak bývalý přítel požadoval často, mě to nebavilo- v podstatě nic to se mnou nedělalo, ale vyloženě mě to nevadilo. Nynějšího to absolutně neláka, ani pod vlivem a já si víc užiju jiný varianty sexu.
Jestli se ptáš na to, jak „ho“ tam ženská šoupne chlapovi, tak první můj vážný vztah byl v podstatě jen o tomhle. Ale z něj se v průběhu dalších let vyklubal gay, takže těžko říct do které z tvých kategorií ho zařadit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10133
20.10.21 19:05

@mackA159 No nevím…myslím že je to láká ale stydí se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 19:12

Mela jsem pritele, ktery to mel rad, ale ne klasicky dildem tam a zpet, ale proste jen vyplneni kolikem klidne i pri klasickym sexu a nebo primy drazdeni prostaty. Me to nevadilo, spis naopak… v ten moment, jsem proste byla v dominamtnim postaveni ja a celkem jsem si to dost uzivala, ze ho ted mam uplne v ruce :) takze doufam, ze i dalsi pritel bude na tohle a nebude mu to pripadat divny nebo nechutny, protoze proste analni sex je fajn at uz jste zenska nebo chlap, lesba ci gay. A jo mam rada analni drazdeni taky :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 19:14

Můj manžel je rozhodně hetetak a anální sex má hodně rád. Provozujeme poměrně často.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat