Chlapi v těhotenské poradně

948
28.7.15 18:20

Chlapi v těhotenské poradně

Už mi to dnes opravdu nedá a musím se zeptat? Chodí(l) s vama chlap do těhotenské poradny, proč?
Dnes jsem byla na kontrole a už po několikáté se mi stalo, že tam bylo dost chlapů. Nechápu na co si je tam některé vodí, můj gyndař nemá žádný extra utz, navíc mi dělá vždycky i prohlídku, tak fakt nevím, k čemu by mi tam ten chlap byl, ale budiž. Co mě teda vytočí ale do běla, že chlapi si klidně sedí a těhule co jsou tam solo, stojí a čekají, jak trubky, protože prostě není místo na sezení 8o Propadla bych se hanbou, kdyby můj chlap seděl takto na gyndě a nepustil sednout ženské, co tam přijdou na kontrolu, zvlášť s „bubnem“. Nejsem zastánce toho, aby těhule měly nějaké super výhody, ale toto :zed: Fakt jsem se dnes už nas.rala!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

50114
28.7.15 18:24

Tak jim to příště řekni, že ty nebo paní je těhotná, jestli by ji takhle náhodu nechtěl frajer pustit sednou. A vůbec by mě nezajímaly kyselý ksichty ani jednoho z nich.
A chlap se mnou fakt nechodil, nevím, co by tam dělal. Občas tam se mnou jel a byl venku a kouřil :roll: :lol: Ale většinou jsem jezdila sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1594
28.7.15 18:24

@Ale85 tak že, chlapi klidně sedí a těhotný stojí by mě naštvalo taky. Každopádně bych to v sobě nedusila a dál nestála a pánům v čekárně bych to řekla.
Jinak muž se mnou v poradně byl 2× (vždycky při velkém UTZ). Bylo to hezké, kdyby nebyl bylo by mi to líto. Lékařka mi nejdřív udělala UTZ a pak tatínka mile poslala pryč a zbytek proběhl bez něj. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
28.7.15 18:26

@Špageta Jo to na velkých se mnou byl taky, ale ty se dělají u nás v nemocnici. S tatínky tam počítají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22609

Se mnou chlap na kontroly jezdil, protože jsem nebyla schopná řídit sama. Při druhém hlídal vždy syna. K doktorovi šel na UTZ myslím jen jednou podívat se na škvrně, pak už ne. V čekárně se mnou byl jen když bylo volno. Jak tam bylo moc ženských tak jen prohlásil, že počká venku a zmizel.
A kdybych došla na gyndu s bubnem a zabíral tam místo nějaký tatínek a nebylo kam sednout, tak bych ho slušně požádala o místo a kdyby nereagoval tak přes sestru a myslím, že u nás by to začalo lítat, že by stály v pozoru i mladé holky, nejen všichni tatínci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016

A ty si nemuzes o misto rict? Tohle zas nechapu ja, potrebuju si sednout, tak si o misto reknu. Stejne me podvozek bolel uz v prvnim trimestru, tak jsem si vzdy o misto rekla a bylo.

Ze se jdou chlapi mrknout na utz, na tom nevidim nic divneho, predpokladam, ze ani prohlidka na koze je nerozhodi, frndu sve partnerky uz urcite nekdy videli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

@Ale85 Se mnou chlap nechodil, nevím co by tam dělal :think:. :palec: A to, že chlapi sedí a těhule stojí snad ani nebudu komentovat :cert:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
948
28.7.15 18:28

Já se ozvu vždycky, dneska jsem myslela, že asi i dostanu přes hubu, co jsem si to dovolila, ale prostě mě zaráží, že musím prosit chlapa na gyndě, aby mě laskavě pustil sednout a ještě mě jeho partnerka pak propichuje pohledem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
774
28.7.15 18:30

@Ale85 tak muj chlap semnou chodi taky pravidelne na prohlidky, chce slyset od doktora, ze je s nami vse v poradku, chce videt mimco na ultrazvuku, slyset srdicko, casto ma na doktora i sam otazky.. A ja jsem rada, ze se zajima, chce byt u porodu, takze si myslim, ze diky tomu na to bude i vice pripaven, kdyz se na vse zepta atd. Myslim si, ze i diky tomu cele tehotenstvi semnou vic proziva. Pokud jde o to, ze ti chlapi nepusti tehotne sednout, tak to je trapne no. Nastesti ten muj, vzdy pusti, kdyz neni misto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12162

@Ale85 tak u nas v nemocnici (v zahranici, proto nemocnice) je v cekarne dost mist. Ale v autobuse se obcas take stane, ze jsem to take ja, kdo casteji uvolni misto potrebnejsim (nejen tehotnym). On proste nejak nevnima okoli a neuvedomuje si, ze nekdo to misto muze potrebovat vic, jak on. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22609

@Ale85 ono to bude o vychování. Já jsem si našla vychovaného chlapa, tak pro něj je to samozřejmost a pouští sednout nejen na gyndě, ale i u jiných doktorů. A já pokud nejsem těhotná nebo zrovna nemíním omdlít dělám totéž. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
28.7.15 18:31

To by snad mělo být na to nějaký interní nařízení, že alespoň teda ve zdravotním zařízení a na gynekologii obzvlášť prostě pustí chlap těhotnou sednout, když jsou tak tupý a nedokáže je to napadnout samo. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
948
28.7.15 18:33
@RadkaCh píše:
@Špageta Jo to na velkých se mnou byl taky, ale ty se dělají u nás v nemocnici. S tatínky tam počítají.

Na velkém utz se mnou byl manžel taky, ale tam nebylo tak narváno, aby musel někdo stát. Navíc na tom velkém utz jde vidět mimino hezky, trvá to dýl, ale na klasické gyndě, je to prostě prohlídka :nevim: To je jak kdyby se mnou šel k zubaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Terdul
28.7.15 18:36

@Ale85 razím názor, že je to každého věc, ale přiznám se, že to sama nechápu. Vláčet chlapa za každou cenu na gyndu, aby si poseděl a pak zase odešel. Nemyslím velké utz. A s tím sezením se mi stalo to samé. Přišla jsem se šestiměsíčním pupkem, zafáčovejma rukama (sestra nezvládla odebrat krev) do čekárny v gyn. centru a ti burani, jinak je pojmenovat nedokážu, seděli a čuměli. Místo nikde nebylo. Mám pusu, takže si řeknu, ale na tomhle místě mě to opravdu urazilo.

EDIT: nic jim neřekly ani jejich partnerky. Tohle udělat můj přítel, tak bych nadávala jak špaček. Ale on by to nikdy nedopustil.

• Citovat
  • Upravit
8287
28.7.15 18:38

Že chlap sedí a na těhotné nezbývá místo se dá vyřešit požádáním o uvolnění místa, a pokud to nepomůže upozorněním zdravotníků. na druhou stranu k dokotrům se objednávám, takže vyloženě plnou čekárnu jsem na gyndě zažila jednou a to měl lékař skluz asi hodinu a omlouval se mi, protože musel řešit akutní obtíže. jinak to víceméně odsejpalo jak na drátku a čekárna se tak nějak zaplnit nestíhala :nevim:

a že muži chodí se svými partnerkami do poradny, to mi vůbec divné nepřijde. v těhotenství přece nejde „o frndu“, ale o dítě a umím si představit, že muži chtějí slyšet informace od lékaře a ne zprostředkovaně přes partnerku. osobně jsem chlapa s sebou brala, když se v poradně ukázaly nějaké problémy a čekalo se, jak se situace vyvine a stejně tak jsem ho vzala, když mi vyšel špatně tripl a byla jsem poslána někam na specializované pracoviště. já bych sice byla schopná partnerovi přetlumočit odpovědi lékaře, ale nemůžu předvídat, jaké otázky ho napadnou a nemůžu se tedy poptat za něj :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama