Chlapi/pánové v mateřské školičce

1416
3.8.13 08:22

Chlapi/pánové v mateřské školičce

Ahoj maminky, ráda bych se vás zeptala, jaký máte názor na to, že v mateřské školce je sestava Vychovatel/ vychovatelka, tedy nejsou tam dvě paní vychovatelky ale pan a paní vychovatel/ka. Moc často to tedy nevidím ale teď jsem na to narazila a překvapilo mě, jak až skvělá nálada tam panuje :) Co vy? Dali byste dítko do rukou chlapům? :)..opravdu mě jen čistě zajímá objektivní názor, nechci žádné rady přímo pro mě jestli jo nebo ne.. :dance: :potlesk: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

41882
3.8.13 08:24

Jé, to by mě překvapilo docela mile. Určitě bych se nebála tam prcka nechat. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
stazinka09
3.8.13 08:25

No já bych byla ráda kdyby byl ve školce profi chlap. :lol:. U nás byl jednu dobu 1 asistent ale jen pro děti ze speciální třídy i tak to bylo fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
Crystalline
3.8.13 08:26
@Novaska píše:
Ahoj maminky, ráda bych se vás zeptala, jaký máte názor na to, že v mateřské školce je sestava Vychovatel/ vychovatelka, tedy nejsou tam dvě paní vychovatelky ale pan a paní vychovatel/ka. Moc často to tedy nevidím ale teď jsem na to narazila a překvapilo mě, jak až skvělá nálada tam panuje :) Co vy? Dali byste dítko do rukou chlapům? :)..opravdu mě jen čistě zajímá objektivní názor, nechci žádné rady přímo pro mě jestli jo nebo ne.. :dance: :potlesk: :think:

ahoj, pro me ok. O naseho 18- ti mesicniho se starava taky deda (2 dny v tydnu) a ja chodim do prace. Umi se o nej postarat a je s nim rozhodne vetsi sranda nez se mnou. Muz muze byt hlavne klukum vzorem. Bratr svagrove dokonce hlidal deti v Anglii.

• Nahlásit
  • Citovat
1416
3.8.13 08:28

No já právě takovou školičku nikdy neviděla a teď jsem šla kamarádce pro dítko a úplně mě to zarazilo ale bylo to strašně fajn :)..dokonce lepší a milejší zkušenost, než když se kolikrát potkám s ženskýma ve školce :) :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4827
3.8.13 08:31

Tak taková školka by byl můj sen. Já jsem určitě pro, pro děti to může mít hodnotná pozitiva. Chlap má prostě jiný přístup a většinou nevyšiluje tak, jako ženská. No a když jsou tam v páru, tak se vhodně doplňují. Vzhledem k přefeminizovanosti školství a obecně všeho, co se týká dětí, bych byla za další mužský vzor pro dítě vděčná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1416
3.8.13 08:37

@Elenloth přesně jsi to vystihla, mám na to úplně stejný názor :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20554
3.8.13 08:39

Když dcera chodila do soukromé školky, tak tam byl také,,strejda,, děti z něj byly poprděný..měl o tisíc procent větší úspěch než tety..holt ženských si ty děti užijou dost doma.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5916
3.8.13 08:43

Urcite. Syn ma ve skolce 2 chlapy ucitele. Jsou uzasny, trpelivy. S klukama delaji „chlapske“ veci.
A ja myslim, ze videt chlapa s bandou prcku je uzasny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
3.8.13 08:45

Dítě mi chodilo do školky, kde to vedl chlap a bylo to super. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2332
3.8.13 08:46

Manžel dělával ve školce na civilce - byla to speciální MŠ, kde byly zdravé děti i děti s problémem (zdravotním i mentálním). Dodnes ho po městě nadšeně zdraví bývalé „dětičky“ - dnes už v pubertálním věku :mrgreen:. A on sám na to moc rád vzpomíná, prý to byl pro něj „učňák na tátu“, naučil se přebalovat, krmit a hlavně mít s dětmi neskutečnou trpělivost… :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5916
3.8.13 08:47
@Elenloth píše:
Tak taková školka by byl můj sen. Já jsem určitě pro, pro děti to může mít hodnotná pozitiva. Chlap má prostě jiný přístup a většinou nevyšiluje tak, jako ženská. No a když jsou tam v páru, tak se vhodně doplňují. Vzhledem k přefeminizovanosti školství a obecně všeho, co se týká dětí, bych byla za další mužský vzor pro dítě vděčná.

presne :pankac:
Pro deti je uzasny mit muzsky vzor. A ti chlapi jsou opravdu jako bohove

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1332
3.8.13 08:57

:palec: Podle mého je to bezva… mužský element je fajn, i ve školce. A když vezmu podle mého manžela, který je skvělý k dětem, tak proč ne? Manželovi synka nechávám od porodu klidně celý den, zvládá všechno, tak proč by ne chlap vychovatel…

Skvělý :palec: Jen chápu, že pro chlapa to není moc lákavá kariéra, takže jich moc nebude. Ale je to škoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13874
3.8.13 09:04

V naší školce máme vychovatele a je to super, nemůžu si to vynachválit. Vypadá jak Arnold v Policajtovi ze školky, já bych se ho potmě bála a děti ho milujou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jitka1976
3.8.13 09:05

Je to člověk od člověka…jako může být super učitelka a blbá učitelka…může být super učitel a neschopný blb, co těží pouze z toho, že je chlap…ve stylu: „Sedněte si ze mě na prd**“,já jsem chlap ve školce a kdo je víc?"
Takže chlapy ve školce ANO, ale kvalitní…mluvím ze zkušenosti…opravdu né každý chlap na to má…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama