Chlapské ego a žárlivost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 10:49
Chlapské ego a žárlivost

Ahoj dámy, tak si sem jdu poťukat na čelo, možná trochu postěžovat. :D
Fakt mi neleze do hlavy chlapská (ne)žárlivost. A jejich ego a ješitnost. Pak prý, že ženský nevěda, co chtějí a další žvásty. :D
Mám přítele, relativně chvilku. Egoistický je teda dost. Což o to, to se ještě dá. Co mi ale hlava nebere je jeho způsob (ne)žárlení, ke kterému nevím, jak se postavit. Podotýkám, že mluvit s ním o tom je akorát tak o to, abychom skončili tak, že mi bude řečeno, že dělám z komára velblouda a moc řeším něco, co je blbost, on přeci NEŽÁRLÍ neee. :D
Jde o nepatrné připomínky a narážky. Ano, u některých poznám, že jde o humor (ten má mimochodem dost sarkastickej, až občas není poznat, kdy mluví vážně :nevim: ). Když třeba někde jdeme, já se jen někam otočím, případně na někoho a pozdravím, tak má hned připomínky, že jestli si nechci jít za ním (vystoupit z auta a jít za nim a podobně)… Dobrý, to beru jako humor. Ale když jdu někam s kámošem (kterého zná taky, ví moc dobře, jak mu jeden čas chránil zadel (byl to velice náročný začátek vztahu), takže ho bere jinak, ale moc dobře ví, že vztah s tím kámošem mám velice dobrý (nikdy mezi námi nic nebylo)). No a to byla hned poznámka, že člověk není chvilku doma a my hned mecheche (hodil mě z práce, jasný mecheche :D). Tak jsem řekla, že mě jen přeci hodil z práce a smála jsem se. Načež on měl připomínku… No, víme, jak to začínalo u nás. Tak to už jsem se trochu zasekla… Načež on zjistil, že jsem znejistěla a začal se smát s tím, že co je a podobně. No komedie hadra… Zní to jako žárlení. Nicméně, kdybych v tom začala šťourat, tak jsem označena za herečku, co to moc řeší, on přeci nežárlí. Pořád mi podsouvá, jak nemá potřebu mi hlídat mobil a podobně, ale přitom mi kdysi řekl, že chce, abychom ho měli zamčený, že by jinak tu tendenci lozit mi tam, měl… Tak jsem z toho jelen. :D To je tak těžký pro mužský ego, aby chlap přiznal, že žárlí? Dost věcí by to usnadnilo, abych nemusela věštit z písku. :D Přitom mi kdysi, když jsme ještě byli kamarádi, prozradil, že žárlivý je. Tak sakra. :D Jednou mi bylo aj vyčteno, že když jsem šla na pokec s kámošem, tak jsem mu to neřekla dopředu (hurá akce na pár minut), kdežto on sám mi o pokecu s kámoškou řekl dopředu.
A co vy a chlapi? Žárlí? Nežárlí? Případně, přiznají to?

Prosím nechat anonym nebo smazat.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tomkins
Kecalka 488 příspěvků 18.04.19 10:57

No trochu u vás vázne komunikace. To bývá většinou chyba na obou stranách. Třeba to „mecheche“ apod vnímám jako jasnou srandu.

Nicméně už jsem videl i tak sarkastické páry, kde ona mu řekla, že je neschopnej, on jí na oplátku, že je stará rašple a pak se obejmuli a dali si pusu.

Já doporučuju tyhle věci vůbec neříkat a místo toho mluvit narovinu:

• mám rád, nemám rád,…
  • cítím se…
  • tohle mě mrzí, tohle se mi líbí..

On třeba trošku žárlí, ale podává to rádoby vtipnou formou, jako že si všiml, ale nechce z toho hned dělat drama. Taky jsem měl kamaráda, kterej se nemohl ani podívat z auta na procházející krásku, protože by hned schytal facku od přítelkyně. Prostě jak si to doma zařídíš, takový to máš. Nejlepší je jít příkladem.

warita
Extra třída :D 10368 příspěvků 18.04.19 11:02

Tohle dobre nedopadne. Ja bych sla o dum dal.

Tvuj partner se mi jevi jako dobry manipulator. Dela nenapadne vypady proti tobe, shazuje te, znejistuje te a pak se schovava za zastitou „humoru“ a ty mu to jeste beres.

Tohle se bude jenom zhorsovat.

Bellatrix Lestrange
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 18.04.19 11:02

Chlap, který nežárlí, nemá potřebu pitomě komentovat. Jestli ti to vadí, tak mu to natvrdo řekni. Ale já si myslím, že žárlivý je.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1953 příspěvků 18.04.19 11:05
@Anonymní píše:
Ahoj dámy, tak si sem jdu poťukat na čelo, možná trochu postěžovat. :D
Fakt mi neleze do hlavy chlapská (ne)žárlivost. A jejich ego a ješitnost. Pak prý, že ženský nevěda, co chtějí a další žvásty. :D
Mám přítele, relativně chvilku. Egoistický je teda dost. Což o to, to se ještě dá. Co mi ale hlava nebere je jeho způsob (ne)žárlení, ke kterému nevím, jak se postavit. Podotýkám, že mluvit s ním o tom je akorát tak o to, abychom skončili tak, že mi bude řečeno, že dělám z komára velblouda a moc řeším něco, co je blbost, on přeci NEŽÁRLÍ neee. :D
Jde o nepatrné připomínky a narážky. Ano, u některých poznám, že jde o humor (ten má mimochodem dost sarkastickej, až občas není poznat, kdy mluví vážně :nevim: ). Když třeba někde jdeme, já se jen někam otočím, případně na někoho a pozdravím, tak má hned připomínky, že jestli si nechci jít za ním (vystoupit z auta a jít za nim a podobně)… Dobrý, to beru jako humor. Ale když jdu někam s kámošem (kterého zná taky, ví moc dobře, jak mu jeden čas chránil zadel (byl to velice náročný začátek vztahu), takže ho bere jinak, ale moc dobře ví, že vztah s tím kámošem mám velice dobrý (nikdy mezi námi nic nebylo)). No a to byla hned poznámka, že člověk není chvilku doma a my hned mecheche (hodil mě z práce, jasný mecheche :D). Tak jsem řekla, že mě jen přeci hodil z práce a smála jsem se. Načež on měl připomínku… No, víme, jak to začínalo u nás. Tak to už jsem se trochu zasekla… Načež on zjistil, že jsem znejistěla a začal se smát s tím, že co je a podobně. No komedie hadra… Zní to jako žárlení. Nicméně, kdybych v tom začala šťourat, tak jsem označena za herečku, co to moc řeší, on přeci nežárlí. Pořád mi podsouvá, jak nemá potřebu mi hlídat mobil a podobně, ale přitom mi kdysi řekl, že chce, abychom ho měli zamčený, že by jinak tu tendenci lozit mi tam, měl… Tak jsem z toho jelen. :D To je tak těžký pro mužský ego, aby chlap přiznal, že žárlí? Dost věcí by to usnadnilo, abych nemusela věštit z písku. :D Přitom mi kdysi, když jsme ještě byli kamarádi, prozradil, že žárlivý je. Tak sakra. :D Jednou mi bylo aj vyčteno, že když jsem šla na pokec s kámošem, tak jsem mu to neřekla dopředu (hurá akce na pár minut), kdežto on sám mi o pokecu s kámoškou řekl dopředu.
A co vy a chlapi? Žárlí? Nežárlí? Případně, přiznají to?Prosím nechat anonym nebo smazat.

Jo mužské ego je kapitola sama pro sebe. Nemyslím teď tím žárlivost..Přítel raději zmokne jak myš, než by si vzal deštník. Radši umrzne než šálu a kulicha 8o 8o raději si zajedeme 40 km než by se zeptal na směr, jednou jsme šli pěší výlet, který ostatní zvládli za hodku celý den, než se zeptal a my bloudili po stezkách, kde nikdy nevstoupila snad lidská noha..atd…kapitola sama pro sebe je svobodný kámoš, který mi tvrdí, že léta vydělává 90 tis měs, přitom chodí jako bezdák a bydlí v podnájmech v největších kůčách, jí denně max.dva loupáky a termix a stálé bydliště má na městk. úřadě. fakt..inteligentní hodný kluk s kterým se dá povídat o všem.., ale přes toto vlak nejede. Místo měnit nemíní protože vydělává nadbytek.. 8o

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8655 příspěvků 18.04.19 11:55

Tak bud oponuj podobnyma vtipkama na tema jeho zarlivost. Pokud bude nastvany tak at nedela z komara velblouda. Pokud si o tom nechce promluvit normalne, tak to prestane delat, protoze bude chtit predejit vtipkum o zarlivosti. Jako nelibi se mi takovy postup, ale pokud bagatelizuje tve pocity pri vazne debate, nic jineho me nenapada…

maja45
Kecalka 145 příspěvků 18.04.19 13:00
@warita píše:
Tohle dobre nedopadne. Ja bych sla o dum dal.

Tvuj partner se mi jevi jako dobry manipulator. Dela nenapadne vypady proti tobe, shazuje te, znejistuje te a pak se schovava za zastitou „humoru“ a ty mu to jeste beres.

Vnímám to stejně.

zoidberg
Extra třída :D 12872 příspěvků 18.04.19 13:17

Muži možná mají ego, nebo jak to tu nazýváte a přitom nevíte co to je, ale zase nemají tendence se rýpat v nesmyslech. Proč musíte mít ve všem jasno, všechno mít rozebrané do posledního pocitečku, abyste byly spokojené? Respektive abyste konečně měly důvod být nespokojené? :mrgreen:

brisco
Závislačka 3440 příspěvků 18.04.19 13:22
@zoidberg píše:
Muži možná mají ego, nebo jak to tu nazýváte a přitom nevíte co to je, ale zase nemají tendence se rýpat v nesmyslech. Proč musíte mít ve všem jasno, všechno mít rozebrané do posledního pocitečku, abyste byly spokojené? Respektive abyste konečně měly důvod být nespokojené? :mrgreen:

A co jinýho než pocitečky by měly být v začátku vztahu důležité?

brisco
Závislačka 3440 příspěvků 18.04.19 13:22
@warita píše:
Tohle dobre nedopadne. Ja bych sla o dum dal.

Souhlasím.

zoidberg
Extra třída :D 12872 příspěvků 18.04.19 13:38
@brisco píše:
A co jinýho než pocitečky by měly být v začátku vztahu důležité?

Vážně ti přijde důležité analyzovat co, kdy, kde a při jaké příležitosti partner řekl, co tím myslel a co z toho vyplývá? Na to musí být už nějaký lékařský termín.

Venetia
Hvězda diskuse 42360 příspěvků 18.04.19 13:43
@zoidberg píše:
Muži možná mají ego, nebo jak to tu nazýváte a přitom nevíte co to je, ale zase nemají tendence se rýpat v nesmyslech. Proč musíte mít ve všem jasno, všechno mít rozebrané do posledního pocitečku, abyste byly spokojené? Respektive abyste konečně měly důvod být nespokojené? :mrgreen:
Protože jsme ženy a ne muži. Musíte zacilit na babochlapky s mužským myšlením, když se vám ženske chování nelíbí.
@zoidberg píše:
Vážně ti přijde důležité analyzovat co, kdy, kde a při jaké příležitosti partner řekl, co tím myslel a co z toho vyplývá? Na to musí být už nějaký lékařský termín.

Mně to dulezite přijde… nebo ty placas jen tak co tě zrovna napadne?

warita
Extra třída :D 10368 příspěvků 18.04.19 13:49
@zoidberg píše:

to vis, ze to je dulezite. Jak jinak si mas vsimnout varovnych signalu. Copak ty to nedelas? Kdyz partnerka na zacatku vztahu zacne vest blbe reci a omezovat tvou autonomii a svobodu, tak asi taky slysis zvonit cerveny alarm a vycouvas ze vztahu, ze? A nekteri lide to delaji mene primo a vice pomoci roznych manipulativnich technik a psycho hratek, ze pak uz ani nevis kde je nahore a jde dole.

zoidberg
Extra třída :D 12872 příspěvků 18.04.19 14:00
@warita píše:
to vis, ze to je dulezite. Jak jinak si mas vsimnout varovnych signalu. Copak ty to nedelas? Kdyz partnerka na zacatku vztahu zacne vest blbe reci a omezovat tvou autonomii a svobodu, tak asi taky slysis zvonit cerveny alarm a vycouvas ze vztahu, ze? A nekteri lide to delaji mene primo a vice pomoci roznych manipulativnich technik a psycho hratek, ze pak uz ani nevis kde je nahore a jde dole.

Jak je ti jistě známo, muži jsou spíše charakterizováni tím, že ženy moc neposlouchají. Uši se jim zapnou až při určité intenzitě a intonaci hlasu, kdy by mohlo být řečeno něco důležité. Pro nás jsou důležitější činy, ty jsou doložitelné. Většinou si nepamatujeme ani to, co nám řekla před pěti minutami, natož to, co řekla minulé úterý, když jsem dojel z práce. V podstatě je to obdivuhodné, tenhle pamatovák, jen je trošku na škodu, páč místo spokojeného bytí hledáte příčiny vytoužené nespokojenosti :)

yarenka777
Kecalka 231 příspěvků 1 inzerát 18.04.19 14:10
@warita píše:
to vis, ze to je dulezite. Jak jinak si mas vsimnout varovnych signalu. Copak ty to nedelas? Kdyz partnerka na zacatku vztahu zacne vest blbe reci a omezovat tvou autonomii a svobodu, tak asi taky slysis zvonit cerveny alarm a vycouvas ze vztahu, ze? A nekteri lide to delaji mene primo a vice pomoci roznych manipulativnich technik a psycho hratek, ze pak uz ani nevis kde je nahore a jde dole.

Nejlépe si přečíst knihu: Muži jsou z Marzu a že ženy z Venuše.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama