Chlapů mám plné zuby...

Anonymní
22.4.17 18:17

Chlapů mám plné zuby...

Taky si někdy tohle říkáte? Že už jich máte dost a že samotné by vám bylo lépe? Že to jsou jenom sobci, co se nedokáží přizpůsobit či omezit něco, když mají vztah? Si říkám, že snad budu natrefovat jenom na samé blbce celý život. A ještě si myslí, že jste vy ta co má na něj nároky a že se přizpůsobovat nebude a že jiný by to nejspíše nevadilo, no někdy bych vážně chtěla vidět tu ovci bez názoru co se všemu podřídí, kdy on má čas zrovna. Proč teda muži chtějí vztahy, když si chtějí stále žít svůj život bez závazků a nic neměnit. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

14300
22.4.17 18:28

Aby se o ně měl kdo starat :lol: to co ty jsem si říkala než jsem potkala současného​ muze ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3370
22.4.17 18:35

Tak ja jsem teda ted narazila na poklad - dostalo a do pismene. A pokud by mi ho nekdo chtel vzit budu se vztekat :-D
Ale co pozoruji v okoli tak je to blbec vedle blbce a kolikrat mi zustava rozum stat.
Ale hold nekdy si zenska musi projit necim horsim, aby si pak toho dobreho mohla o to vic vazit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
22.4.17 18:49
@Anonymní píše:
Taky si někdy tohle říkáte? Že už jich máte dost a že samotné by vám bylo lépe? Že to jsou jenom sobci, co se nedokáží přizpůsobit či omezit něco, když mají vztah? Si říkám, že snad budu natrefovat jenom na samé blbce celý život. A ještě si myslí, že jste vy ta co má na něj nároky a že se přizpůsobovat nebude a že jiný by to nejspíše nevadilo, no někdy bych vážně chtěla vidět tu ovci bez názoru co se všemu podřídí, kdy on má čas zrovna. Proč teda muži chtějí vztahy, když si chtějí stále žít svůj život bez závazků a nic neměnit. :roll:

Protože se vážně skoro vždy ta blbka bez názoru alespoň na nějaký ten rok najde.
Ono ji to časem přestane bavit, ale některé ženské jsou schopny v zamilovanosti absolutnímu přizpůsobení se téměř bez vlastních nároků na chlapa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10991
22.4.17 18:53

Taky jsem asi narazila na podlad :nevim: jasně, ne vždycky je to růžový, ale ještě nikdy během minulých devíti let jsem si neřekla, že by mi bez něj bylo líp. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
696
22.4.17 20:07

No mého chlapa mám někdy fakt dost. Kor když začne osočovat z něčeho co nemá ověřené že je pravda a já sem pak ta špatná, co to udělala. :,( Ale kdyby mě neměl, tak se ani nenají, protože neumí vařit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
933
22.4.17 20:08

Ja jsem se rozhodla byt sama. Je to super.
Nekdy me prepadne splin, ale presto je samota lepsi.
A uz me nebavi ani milenci, syna si chtela vzit babicka, ja mela domluvene randicko a sex. A ze lizat fakt umi.
Zrusila jsem to a koukame na Dobu ledovou. :)

Z toho, co potkavam, ctu a vidim, tomu se vystavit nechci, natoz abych tomu vystavila syna. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
22.4.17 20:15
@VitaminC píše:
A uz me nebavi ani milenci, syna si chtela vzit babicka, ja mela domluvene randicko a sex. A ze lizat fakt umi.
Zrusila jsem to a koukame na Dobu ledovou. :)Z toho, co potkavam, ctu a vidim, tomu se vystavit nechci, natoz abych tomu vystavila syna. :)
:mrgreen: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3370
22.4.17 20:15

@sim.04 presne tohle jsem mela s ex manzelem - kdyz jsem odesla byl ze vseho uplne hotovej - protoze plno vci slo mimo nej. Ted mam chlapa u ktereho mam 100 % zastani - ted zrovna marodim a bez problemu se stara o vse abych ja mohla jen lezet :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
696
22.4.17 21:59

@alli_li to se máš. Ten můj kolikrát na mě hází věci, který on nestihne zařídit. A k tomu ještě malé děcko doma a další z rodiny něco chtějí. Tak někdy fakt toho mám po krk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3370
22.4.17 22:34

@sim.04 jojo uplne te chapu - takhle jsem to mela s exkoun- a to jsme deti meli 2 - no a trpelivost jednou dosla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
23.4.17 03:10
@VitaminC píše:
Zrusila jsem to a koukame na Dobu ledovou. :)Z toho, co potkavam, ctu a vidim, tomu se vystavit nechci, natoz abych tomu vystavila syna. :)
:mrgreen: :mrgreen:
Taky to tak mam a jsem nejspokojenejsi.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama