Chlorella na potíže se žaludkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Happy Hippo
Kecalka 385 příspěvků 29.12.18 09:00
Chlorella na potíže se žaludkem

Hezkou sobotu, máte, prosím, někdo zkušenost s Chlorellou, která Vám pomohla na např. žaludeční vředy a další jakékoli potíže se žaludkem? Moc děkuji. :lol:

Reakce:
Lucius08
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 29.12.18 09:09
@Happy Hippo píše:
Hezkou sobotu, máte, prosím, někdo zkušenost s Chlorellou, která Vám pomohla na např. žaludeční vředy a další jakékoli potíže se žaludkem? Moc děkuji. :lol:

Dala jsem ji společně ze zeleným ječmenem manželovi na pročištění organismu a bylo mu asi týden tak zle od žaludku a trápili ho střevní potíže, že to letělo do koše.

Happy Hippo
Kecalka 385 příspěvků 29.12.18 09:12

@Lucius08 hmmm, no ono se rika, ze zpocatku to muze na nekoho pusobit zle a pak potize ustoupi. Ze se to ma vysadit a za cas po ustoupeni to nasadit znovu hodne pozvolna. Ze uz by se ty obtize nemely opakovat. ;) tezko rict.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 29.12.18 09:22

@Happy Hippo já vím, ale to se nedalo. Bylo to horší a horší. A když se objevila krev ve stolici tak to letělo. Možná jak komu to sedne. Na netu jsem četla spíš kladné hodnocení.

anavi13
Závislačka 4529 příspěvků 29.12.18 09:43

@Happy Hippo já ji brala při hubnutí, pak i Spirulinu a za mě super bylo mi dobře. Je to jen řasa nemůže ublížit.
@Lucius08 to asi nebylo řasou, doufám, že vyhledal lékaře, to nebyly potíže, které by se měli léčit doma.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 29.12.18 09:45

@anavi13 bylo. Jak to začalo, tak to s užíváním přestalo. Je to už přes půl roku, je v pohodě:)

anavi13
Závislačka 4529 příspěvků 29.12.18 09:51

@Lucius08 no měl by si zajít na vyšetření, krev ve stolici není sranda. Hlavně krev nemusí být hned viditelná. Já měla krev ve stolici před skoro rokem a hned jsem mazala na vyšetření. Už jsem toho totiž vyděla v práci dost a lepší se nechat vyšetřit než to zanedbat. Ale vím že hodně lidí tohle neřeší když má potíže. Ale vždy je základ lékař a pak klidně to řešit doma alternativní cestou. Tak hlavně ať je chlap v pořádku ;)

Térouš
Echt Kelišová 8707 příspěvků 29.12.18 09:56

Na Chlorellu se musí najizdet pomalu a rozhodně ne k tomu soupnout ještě ječmen. Jsou zde tzv zvykaci dávky. Já dostala přímo rozpis jak na ni najet. Průjem zpočátku byl, protože silně čistí, ale pak jsem se cítila fakt skvěle a pomohla i se zazivanim. Objednat kvalitní, třeba z webu zelenezdravicko

Happy Hippo
Kecalka 385 příspěvků 29.12.18 10:09

@Lucius08 ono se taky rika, ze chlorella upozornuje na skryte potize. Na zaklade detoxikace, napr.v sobe mate chronickou infekci, tak.se vam najednou projevi, pac se ji telo chce diky detoxu konecne zbavit. A ze v sobe chronickych potizi ma lidstvo hodne, o kterych jinak moc nevime, obcas se projevi a jen mirne, tak nas netrapi, ale z dlouhodobyho hlediska pachaji vic skody nez infekce akutni. Tak je mozne, ze chlorella u manzela zrovna na neco takoveho poukazovala. Je fakt, ze krev ve stolici zpusobit nemohla. Je to vpodstate zelenina, ciste prirodni. Taky dost zalezi na vyrobci. Ale jen tlumocim nactena slova ruznych zdroju a vypovedi lidi, co v tom frci. :)

Váš příspěvek
Reklama