Chlorová voda a melír

636
27.4.17 17:02

chlorová voda a melír

Ahoj, když půjdu z bazénu rovnou ke kadeřnici na melír, mohou mi vlasy také zezelenat? a může se to vůbec?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2740
27.4.17 17:04

Zezelenat ne- melír odbarvuje do žluta až bíla Před melírem je důležité nemít umyté vlasy- odmaštěné. Asi bych to zkonzultovala s kadeřnicí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14471
27.4.17 17:06

To muzou i naopak, segra se s melirem koupala v bazenu, dlouho ty vlasy mela namoceny a konce ji zezelenaly :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70138
27.4.17 17:06

@smudlinky Nojo, ale odbarvené vlasy občas reagují na chlor tím, že se zbarví do zelena…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 17:21

Hlavne to reaguje na modrou skalici v bazenu, kdyz to nekde pouzivaji, tak ti vlasy zezelenaji. Kdyz jsme byli mladsi, koupal se u nas v bazenu bratranec s melirem a vlasy mel uplne zeleny, prave proto, ze tata osetril vodu modrou skalici. Ale podle me se v plaveckych bazenech tohle nepouziva a chlor by to zpusobit nemel. Jinak mi taky kadernice klade na srdce si pred melirem vlasy nemyt, chodim tam tak s 2-3 dny nemytymi vlasy. Ale me se nemastej temer vubec, takze to stejne poznat neni :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14471
27.4.17 17:56

@Azeretereza to zeleny zpusobujou i uplne obycejny chlorovy tablety co se davaj do bazenu, co maj lidi na zahrade, co tam pridavaj ve verejnem bazenu netusim, ale uz podle cichu je to silnejsi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877
27.4.17 18:10

Vlasy jsou zelený ze. skalice, ne z chóru. Jinak.teda.bych po bazénu na melir nešla, bála bych se hlavně přesušení a. lámání vlasů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
753
27.4.17 18:47

Onehdá v itálii mi vlasy z bazenu zezelenali co v bazenu bylo to netušim, jela jsem domu s nádechem zelené :D ale obráceně… si snad vlasy umyješ než k ní pujdeš ne? bych ani nechtěla aby mi na ně někdo šahal hřebenem :D natož mi je barvil celý rozvejřený z bazenu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama