Chloupky po laserové epilaci

A3W
1
15.8.20 00:35

Chloupky po laserové epilaci

Tento týden jsem byla poprvé na laserové epilaci a bylo mi řečeno, že chloupky by mi neměly růst tak 2 týdny. No, jenže ony mi začaly růst hned. Jakoby žádná depilace ani nebyla. Je sice možný, že mi jich roste tak o 5 % míň, ale možná jsem si to jen vsugerovala. Má někdo podobnou zkušenost? Myslíte, že má smysl se s tímto obracet na daný kosmetický salon? A je možné, že na mě epilace nějak moc nezapůsobila, protože mám opravdu hodně husté a tmavé ochlupení? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
151
15.8.20 01:12

Pokud si pamatuji, tak jsou to jen zbytky chloupků, které postupně vypadaji. Takové tečky co vylezli na povrch kůže. Záleží na nastavení laseru a zkušenosti obsluhy-byla jsem 3×, tedka jsem tehotna a předtím taky těhotenství a kojení-není čas - a je toho min a tolik nerostou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2082
15.8.20 01:46

Taky jsem byla a nepomohlo mi to vubec nijak, rikala mi, ze vypadnou a bude klid a nic nevypadlo a rostly si vesele dal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10541
15.8.20 07:16

@A3W a kam chodíš? Na laser chodím už roky a skutečně je to znát.
Nikdy mi ale neřekli, že bude výsledek hned. Vždyť chlupy nerostou stejně a rovnoměrně. Můžou ti růst přece ty, který laser nemohl vzít, protože ještě nebyly dorostle.
Depilaci je třeba opakovat.
A vyber dobře pracoviště
Takže buď v klidu, výsledek se dostaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama