Chlupatá záda a trochu i zadek.

Anonymní
12.9.20 12:08

Chlupatá záda a trochu i zadek.

Ahoj, je mi 15a mám chlupatá záda. Né celý ale prostě od půlky dolů a pak na začátku zadku. A zadek mám taky chlupatý ale není to tolik vidět. Jsem bruneta takže je mám hnědší. Takže jsou vidět. Nelíbí se mi to. Ale holit to nechci jelikož budou pak ještě víc vidět. Máte nějaké rady jak se jich zbavit bez lejzru? Na to peníze nemám. A třeba jen na zesvětlení, ale zase je nechci odbarvovat. To je na nic. Prosím někdo nějaké rady?? ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
45
12.9.20 12:18
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 15a mám chlupatá záda. Né celý ale prostě od půlky dolů a pak na začátku zadku. A zadek mám taky chlupatý ale není to tolik vidět. Jsem bruneta takže je mám hnědší. Takže jsou vidět. Nelíbí se mi to. Ale holit to nechci jelikož budou pak ještě víc vidět. Máte nějaké rady jak se jich zbavit bez lejzru? Na to peníze nemám. A třeba jen na zesvětlení, ale zase je nechci odbarvovat. To je na nic. Prosím někdo nějaké rady?? ????

Zoo, aby to pak nebyla ppdpasovka pro partnera kterému porodis zvířátka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3566
12.9.20 12:23

Strojek nebo takove ty lepici proužky, co vytrhavaji chlupy. Neni to nic nenormalniho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3566
12.9.20 12:25
@DobráŠunka píše:
Zoo, aby to pak nebyla ppdpasovka pro partnera kterému porodis zvířátka.

Nejaka zkušenost se zoologickou zahradou pravděpodobně. Výběh pro tur domácí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
12.9.20 12:28
@sediza píše:
Nejaka zkušenost se zoologickou zahradou pravděpodobně. Výběh pro tur domácí?

Článek o ženské, co.si nechala udělat několik plastik a vypadala pěkné. Pak porodila hnusný děti a když se řešilo proč, vyšlo najevo že před plástikama to byla zruda… princip stejny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3566
12.9.20 12:32
@DobráŠunka píše: Článek o ženské, co.si nechala udělat několik plastik a vypadala pěkné. Pak porodila hnusný děti a když se řešilo proč, vyšlo najevo že před plástikama to byla zruda… princip stejny

Oholit se je kosmetika. Stejné jako stříhat si nehty nebo vlasy. Vy raději nikam ke kadeřnici nechodte a nůžky ani holicí strojek nepouzivejte, pokud Vam to prijde jako matení potenciálního partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
12.9.20 12:36
@sediza píše:
Oholit se je kosmetika. Stejné jako stříhat si nehty nebo vlasy. Vy raději nikam ke kadeřnici nechodte a nůžky ani holicí strojek nepouzivejte, pokud Vam to prijde jako matení potenciálního partnera.

Je to tak, ještě absurdní je vytrhani obočí a malování umeleho.

Oholit se na běžném místě ok. Ale pokud má žena chlupatý zada je to dědičny handicap.. ne jen zanedbany vzhled.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
12.9.20 12:40

Co třeba zbavit se chloupků depilací voskem, já s tim teda zkušenosti nemám ale pak rostou míň že? Nebo našetřit na domácí laser časem :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
12.9.20 12:44
@DobráŠunka píše: Článek o ženské, co.si nechala udělat několik plastik a vypadala pěkné. Pak porodila hnusný děti a když se řešilo proč, vyšlo najevo že před plástikama to byla zruda… princip stejny

Myslím že to zavádíš trochu do extrému ne? Jde o chlupatý záda neříká že jde na plastiku obličeje a chce se celá změnit…15ti letý takový kecy fakt pomůžou… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4692
12.9.20 12:51
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 15a mám chlupatá záda. Né celý ale prostě od půlky dolů a pak na začátku zadku. A zadek mám taky chlupatý ale není to tolik vidět. Jsem bruneta takže je mám hnědší. Takže jsou vidět. Nelíbí se mi to. Ale holit to nechci jelikož budou pak ještě víc vidět. Máte nějaké rady jak se jich zbavit bez lejzru? Na to peníze nemám. A třeba jen na zesvětlení, ale zase je nechci odbarvovat. To je na nic. Prosím někdo nějaké rady?? ????

hele spousta zenskych je chlupatych, a nedelaji z toho problem,
kdyz to bude nekomu vadit,
tak ho posli do materske skolky,
tam vetsinou holcicky chloupky nemaji zadne, a je to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
@Meleys píše:
Myslím že to zavádíš trochu do extrému ne? Jde o chlupatý záda neříká že jde na plastiku obličeje a chce se celá změnit…15ti letý takový kecy fakt pomůžou… 8o

Realita je surova…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12377

Ahoj,

je fakt dobře, že to nechceš holit. Mám kamarádku (romku), která na střední škole trpěla značnou šikanou a řešila to zkratovitě - začala si zesvětlovat plet (krémy + citron) a holit ochlupení - všude. Jenže, ty chloupky pak rostou takové silnějsí a hustší porost. Dost s tím pak bojovala a dlouho chodila na lasery a stálo ji to velké peníze - kolila si jak obličej, tak i ruce, podbřišek, apod.

Jsi v citlivém věku a chápu, že to dost mrzí, dvojnásob, když se chceš i líbit.

Za sebe? Vyprdla bych se na to, ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4692
12.9.20 12:56
@chs.jasmin píše:
Jsi v citlivém věku a chápu, že to dost mrzí, dvojnásob, když se chceš i líbit.
Za sebe? Vyprdla bych se na to, ;)

souhlas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
12.9.20 12:59
@DobráŠunka píše:
Realita je surova…

A lidi občas bez ohledu… :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13457
12.9.20 13:01

Pokud te to natolik trapi objednej se ke kosmeticce a ona Ti to jednou za mesic vezme voskem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama