Chlupaté nohy u pětiměsíčního miminka

145
28.5.18 14:49

Chlupate nohy u petimesicniho miminka

Dobry den,
mam asi zvlastni dotaz :-) Kdyz se malej narodil, mel chlupatejsi oblicej a ouska, to uz ale vypadalo. V poslednich nekolika tydnech az mesicich jsem si ale vsimla, ze mu narostly uplne drobounke chloupky na prstech u nohou i rukou (svetle), tmavsi chloupky na nohou, ktere jsou sice kratke a jemne, ale jsou uz pomerne dost videt a dokonce i uplne drobounky knirek :-) mimco samozrejme vypada naprosto normalne, ale treba ty nozky zacinaji byt videt uz docela dost. Btw roste neskutecnou rychlosti, uz vypada skoro jako rocni decko:) Pokud si jinak pamatuju, testy na stitnou zlazu se delaly jiz v porodnici a tam ok. Tata je taky hodne chlupatej, takze dedit ma po kom, ale takhle brzy aby mu rostly chloupky…? Mate zkusenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6959
28.5.18 15:12

No, určitě bych šla to zkonzultovat s dr., lepší než se tu radit s maminkami, který ti mohou říct, že to je v pořádku, a ono nebude, jinak mi to přijde dost divný :nevim:
lepší zbytečně než pozdě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11713
28.5.18 15:15

I miminka mají jemné neviditelné chloupky. Tohleje ale divné. Může to být hormonální. Určitě bych se zeptala doktorky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6959
28.5.18 15:18
@jessikka píše:
I miminka mají jemné neviditelné chloupky. Tohleje ale divné. Může to být hormonální. Určitě bych se zeptala doktorky.

ano ano, tak tak, chloupky miminka mají :lol: jemné a světlé, ty tmavé mi přijdou brzo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
28.5.18 15:23
@tumpach píše:
ano ano, tak tak, chloupky miminka mají :lol: jemné a světlé, ty tmavé mi přijdou brzo

Já měla tmavé chloupky, černé vlasy a jsem naprosto v pohodě :mrgreen: Postupně to zmizelo, ale doteď si ze mě dělají srandu, že jsem byla jak méďa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
28.5.18 15:40

Můj syn když se narodil byl taky chlupatý jak opička, ale časem to vypadalo. Raději bych se šla poradit s lékařem může to být hormonální porucha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18794
28.5.18 16:10

Nas malej ma zas chlupatý zada tohle moc neresim, nema to spíš hormonálně kdyz pises ze v 5 mesicich vypada na rok? tohle bych spis nechala prozkoumat u dr :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24882
28.5.18 16:17

Tak s tímhle bych šla za doktorkou, muže to být hormonama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.18 16:30

To je jen pozůstetek, než jsme se oddělili od opic :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
19454
28.5.18 17:21

Za zeptani se doktorky nic nedas…Nicmene dcera ma od narozeni silene chlupata zada, chloupky jsou tmavsi a dost viditelne. Doufala jsem, ze vypadaji a ono prd :roll: ted ji tahne na 5 a chlupati ji i nohy…chudera, ma to po tatovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1780
28.5.18 17:26

Že se děti narodí chlupaté a vypadá jim to, případně zůstane, to by mělo být vpohodě. Ale jestli mu teď takto rostou chloupky a ještě je větší než normál, taky bych se poradila s doktorkou. Třeba je fakt jenom velký a chlupatější, ale taky mě napadají ty hormony, resp. hormonální nerovnováha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
28.5.18 17:45

Jako on zas neni zadny vlci dite, a velikostne taky neni mimo tabulky, ale jako i trosku chlupaty lytka u tak malyho mimca proste jsou zvlastni…urcite se poptam Dr, ale uz dopredu vim odpoved (" vsak je to poradnej chlap…"!)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama