Chloupky na ruce po sundání sádry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mikterka
Nováček 2 příspěvky 25.11.17 12:24
Chloupky na ruce po sundání sádry

Dobrý den. Dva měsíce jsem měla po operaci ruku v sádře, po jejím sundání mám celé plochy ruky i paže, které sádra překrývala nadměrně porostlé tmavými chlupy. Chloupky mám i tam kde dřív nebyly a to zespodu ruky. Zajímaly by mě vaše zkušenosti. Zmizí to? Zesvětlá? Na ruce jsem měla už i tak dost chloupků, ale tohle jsem nečekala.

Reakce:
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11322 příspěvků 28.11.17 11:18

Zkuste oživit starší diskuzi svým dotazem - upozorníte tak uživatele, kteří mají se sundním sádry zkušenosti. Našla jsem například Bolest po sundání sádry, snad najdete odpověď. :mavam:

Brzké uzdravení přeje
Monika

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >