Chlupy černé na břiše

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.5.22 17:01

Chlupy černé na břiše

Dobrý den zdravím všechny maminky, v těho mi začaly na břiše růst chloupky. Já blbá to samozřejmě oholila a od té doby mi tam rostou černé tvrdší chloupky, poradíte co s tím jaké jsou nejlepší alternativy zbavení se chloupků v těchto oblastech? Nejlepe i cenove dostupne, prece jen jsem s ditetem sama. Dekuji moc za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43118
21.5.22 17:16

Holením je nepodporuješ k růstu. Epilace nebo holení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.22 17:21

@Russet no me se zda ze ano, ze zacatku stacilo kdyz jsem se oholila jednou za par dni, a ted musim kazdy den..

• Citovat
  • Nahlásit
2635
21.5.22 17:57
@Russet píše:

Taky nechapu, proc to spousta lidi tvrdi. Jasne ze kdyz to roste tak ty kraticke chloupky jsou tvdrsi, asi jako strniste u chlapa na tvari. Stejne jako vlasy na hlave nerostou rychleji zastrihnutim konecku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
21.5.22 18:01
@Russet píše:

Já nevím, ale od doby, co jsem si poprvé oholila nohy, mi místo světlého chmíří začalo růst černé strniště. Takže holení se stalo nutnost. Zkoušela jsem v mezičase i depilaci, ale to zase vypadám jak oškubané kuře s rudými tečkami (mám citlivější kůži), takže holení je jistota. A nejsem vůbec jediná, komu po prvotním oholení začaly růst chlupy delší a odlišné barvy, než ty původní. Takže něco na tom opravdu bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4309
21.5.22 18:48

@Sunlight515 a když si ostříháš vlasy tak ti rostou jiné barvy? Je to prostě hloupost, barvu mění leda tak vlivem hormonálních změn, nohy sis asi začala hodit v pubertě, takže nic divného že měnily barvu a možná zhrubly - a jak už bylo řečeno, tvrdší se zdají protože mají seřízlý konec a tím pádem jsou ostřejší. Jiné kouzlo v tom opravdu není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1963
21.5.22 19:46

Mam doma sadu na rozehrati voskovych naplni a papirky a i depilator a pouzivam podle potreby na rizne casti tela. Chloupky pak rostou tenci a min. A na tom brise jednou prejedes viskem, jednou skubnes a mas, minimalne na tyden, klid. A ta starzovaco sada neni draha, plus voskovy roll on nahradni vyjde na cca 40kc a. jeden vystaci na cele nohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
21.5.22 19:54

Mně ty chlupy na břiše nějaký čas po po porodu samy od sebe „vypelichaly“. Do té doby jsem je normálně holila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43118
21.5.22 20:15
@Sunlight515 píše:
Já nevím, ale od doby, co jsem si poprvé oholila nohy, mi místo světlého chmíří začalo růst černé strniště. Takže holení se stalo nutnost. Zkoušela jsem v mezičase i depilaci, ale to zase vypadám jak oškubané kuře s rudými tečkami (mám citlivější kůži), takže holení je jistota. A nejsem vůbec jediná, komu po prvotním oholení začaly růst chlupy delší a odlišné barvy, než ty původní. Takže něco na tom opravdu bude.

Tak znovu, ač tě asi babička a prababička strašily, že holením chlupy rostou, není to pravda. Vlasy ti taky nedorostou rychleji, když je budeš stříhat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
535
21.5.22 23:12

No, asi byste se divily.Moje dcera je hodne tmavy typ. V 10letech si tajne zkusila oholit koleno a kousek pod nim.No a narostly jim tam vyrazne cernejsi a pevnejsi chlupy. Tmava je po mne, a taky ta ziletka byvala pro moje chlupy jako hnojivo.Ono nejvic tomu neveri stredne tmave typy zen, u nichz k tomu nedoslo.Ale u tech nejtmavsich zen to je bohuzel pravda. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4631
24.5.22 17:43
@dyňa píše:
No, asi byste se divily.Moje dcera je hodne tmavy typ. V 10letech si tajne zkusila oholit koleno a kousek pod nim.No a narostly jim tam vyrazne cernejsi a pevnejsi chlupy. Tmava je po mne, a taky ta ziletka byvala pro moje chlupy jako hnojivo.Ono nejvic tomu neveri stredne tmave typy zen, u nichz k tomu nedoslo.Ale u tech nejtmavsich zen to je bohuzel pravda. :nevim:

Jenže to není holením, ale dospíváním. Když to řeknu tak jak to je, tak cca do 28-29 let mi na frnde rostly chlupy málo, stačilo mi se holit 1× za měsíc, v tříslech mi nerostly vůbec. Pak jsem přibrala, asi jsem definitivně „dospěla“ a teď se můžu holit co 14 dní a v tříslech obden. Neni to tím, že se holim víc, ale prostě hormonální změny. Asi i tím, že jsem vysadila HA.

U zakladatelky je to tím, jak už bylo zmíněno - jak se chlup seřízne, zda se opticky tmavší a silnější. To že když se víc holis a víc to pak roste je blbost.

Edit - rostou mi chlupy výrazně víc i v podpaží a i vlasy. A stříhám je max 2× ročně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
535
24.5.22 22:39

@Azeretereza Fajn,pote, co si dcera oholila v 10letech jednu nohu pod kolenem, zacala ji noha dospivat rychleji, nez druha, uz to chapu. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
24.5.22 23:38
@dyňa píše:
@Azeretereza Fajn,pote, co si dcera oholila v 10letech jednu nohu pod kolenem, zacala ji noha dospivat rychleji, nez druha, uz to chapu. :roll:

Asi tak nějak. Navíc vidím, že se mi změnila i ta struktura chlupů. Dříve prostě světlé chmíří, dnes tmavý strniště. Holým už pravidelně, za tohle se stydím. Na rukách a stehnech, prostě všude tam, kde jsem se tehdy neoholila, roste nadále světlé chmíří. Takže asi mi taky nohy od kolene dolů dospěly rychleji a zbytek těla je v mých 49i letech ještě stále v pubertě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
25.5.22 05:39

Já si břicho holím a sem tam nějaké chlupy vytrhnu pinzetou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11593
25.5.22 06:40
@Anonymní píše:
Dobrý den zdravím všechny maminky, v těho mi začaly na břiše růst chloupky. Já blbá to samozřejmě oholila a od té doby mi tam rostou černé tvrdší chloupky, poradíte co s tím jaké jsou nejlepší alternativy zbavení se chloupků v těchto oblastech? Nejlepe i cenove dostupne, prece jen jsem s ditetem sama. Dekuji moc za rady

A to je nějaký velký problém to přejet žiletkou každý den? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat