Chlupy na zadku

Anonymní
28.10.19 11:12

Chlupy na zadku

Ahojky, píšu anonymně, protože je to pro mě dost citlivé téma a dost se za to stydím. Mám chlupatý zadek, nikdy jsem snad žádnou ženu s chlupy na zadku neviděla. A není to jen zadek ale také břicho. Řekla bych, že mi to začalo, když jsem začala brát antikoncepci. Jenže v tu dobu, jsem byla ještě mladá a hloupá a začala jsem si zadek holit. Už několik let s tím bojuji, jsem z toho nervni, mám hrozně tvrdé chloupky, a když to oholim, tak uz druhý den to strašně štípe a jsem vztekla. Mám teď stálého partnera a ten to neřeší, je mu to jedno ale mě to prostě vadí a přijdu si hnusná a nechci aby mi na zadek sahal nebo na mě koukal. Laser jsem zkoušela na břicho, dala jsem do toho opravdu hodně peněz a stejně to nepomohlo. Se zadkem jsem chodila na vosk ale prý bych to musela vydržet minimálně 14 dní, než to pořádně doroste, což se vydržet nedá a hlavně vosk děsně bolí. Dnes jsem se rozhodla vyzkoušet elektrický strojek (epilátor). Bolelo to jako… Ale dalo se to vydržet, tak budu jen doufat, že potom porostou alespoň jemnější chloupky ale stejně tam pořád budou. Asi neexistuje jiná metoda, jak se jich zbavit? Máte někdo také takový problém? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6
28.10.19 11:28

Ahoj, nevím co ti poradit, ale sama v tom Rozhodně nejsi! Mám stejnej problém a ráda bych ho nějak vyřešila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
28.10.19 11:40

Asi neporadím, ale spíš bych se bála, že pak porostou jestě víc a tvrdší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
729
28.10.19 11:41

Nejlepsi je pry ten laser, ale musi se opakovane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.10.19 11:56

Nejsi v tom sama, mě zas rostou chlupy kolem bradavek, jak kdybych byla chlap :/ S přítelem se tomu smějeme, ale jako vadí mi to, trhám si to pinzetou, ale dost to bolí, takže to moc často nedělám, jen když už jsou fakt dlouhé a připadám si jak gorila. Epilátor ale můžu doporučit, sama ho mám a používám na nohy a podpaží a po čase používání (v řádce několika měsíců) začaly chlupy růst měkké a světlé, na některých místech už nerostou vůbec. Na druhou stranu je tím trháním ale dost namáhána kůže a tak ji mám na nohách trochu drsnější, což se mi jako ženě samozřejmě nelíbí, chci mít kůži na dotek jemnou. Nejlepší řešení a doživotní zbavení se chlupů je laserem.

• Nahlásit
  • Citovat
28.10.19 11:57

Zkušenosti nemám, ale co se jednou začne holit, to je pak konec. Takže obličej, břicho, ruce apod. se nedoporučuje holit. Na tvém místě bych fakt zainvestovala a v nějakém kvalitním studiu si zašla opakovaně na ten laser.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.10.19 12:31
@Orea7 píše:
Ahoj, nevím co ti poradit, ale sama v tom Rozhodně nejsi! Mám stejnej problém a ráda bych ho nějak vyřešila…

Ono s tím asi nic dělat pořádně nejde. Ale zkusila jsem ten elektrický epilátor a mám to teď hladké, tak uvidíme, jak to bude, až to poroste.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.10.19 12:32
@splendis píše:
Asi neporadím, ale spíš bych se bála, že pak porostou jestě víc a tvrdší

Ano rostou víc a tvrdší a také zarustaji, proto už to druhý den štípe a roste :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.10.19 12:33
@KaroliS píše:
Nejlepsi je pry ten laser, ale musi se opakovane.

Na laser jsem chodila s břichem.. Víc jak rok a nepomohlo, takže se zadkem jsem už nešla a hlavně bych se bála, že by se něco mohlo stát.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.10.19 12:35
@Anonymní píše:
Nejsi v tom sama, mě zas rostou chlupy kolem bradavek, jak kdybych byla chlap :/ S přítelem se tomu smějeme, ale jako vadí mi to, trhám si to pinzetou, ale dost to bolí, takže to moc často nedělám, jen když už jsou fakt dlouhé a připadám si jak gorila. Epilátor ale můžu doporučit, sama ho mám a používám na nohy a podpaží a po čase používání (v řádce několika měsíců) začaly chlupy růst měkké a světlé, na některých místech už nerostou vůbec. Na druhou stranu je tím trháním ale dost namáhána kůže a tak ji mám na nohách trochu drsnější, což se mi jako ženě samozřejmě nelíbí, chci mít kůži na dotek jemnou. Nejlepší řešení a doživotní zbavení se chlupů je laserem.

Kolem bradavek mám trochu také ale málo a jen světle. Epilátor mě na nohách bolí ale používám na břicho a dnes jsem zkoušela zadek. Dost to bolelo ale uvidíme, jak to poroste. Laseru se na zadek bojím, chodila jsem přes rok s břichem a nepomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
28.10.19 12:37
@Kfětoslava píše:
Zkušenosti nemám, ale co se jednou začne holit, to je pak konec. Takže obličej, břicho, ruce apod. se nedoporučuje holit. Na tvém místě bych fakt zainvestovala a v nějakém kvalitním studiu si zašla opakovaně na ten laser.

Příspěvek upraven 28.10.19 v 12:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
985
28.10.19 12:37

Od philipsu ten laserový epillator nebo co to je :D moje hodně blízká známá, měla stejný problém, a nemůže si ho vynachválit. Asi rok váhala jestli si ho má koupit a teď vůbec nelituje, maximálně toho, že si ho nekoupila dřív. Jen pozor! Měla úplně malinké křečove žilky a ten laser ji to zhoršil:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.10.19 12:39
@Kfětoslava píše:
Zkušenosti nemám, ale co se jednou začne holit, to je pak konec. Takže obličej, břicho, ruce apod. se nedoporučuje holit. Na tvém místě bych fakt zainvestovala a v nějakém kvalitním studiu si zašla opakovaně na ten laser.

V kvalitním studiu jsem nebyla ale na laser jsem chodila s břichem a nepomohlo. A bojím se, co by se kvůli těm paprskům mohlo stát, když je to intimní místo.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.10.19 12:40
@Lucius08 píše:
Od philipsu ten laserový epillator nebo co to je :D moje hodně blízká známá, měla stejný problém, a nemůže si ho vynachválit. Asi rok váhala jestli si ho má koupit a teď vůbec nelituje, maximálně toho, že si ho nekoupila dřív. Jen pozor! Měla úplně malinké křečove žilky a ten laser ji to zhoršil:(

Laseru se na intimní místa bojím, že by se něco stalo. A také říkají, že to klidně může popalit kůži.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.10.19 12:44
@Anonymní píše:
Ahojky, píšu anonymně, protože je to pro mě dost citlivé téma a dost se za to stydím. Mám chlupatý zadek, nikdy jsem snad žádnou ženu s chlupy na zadku neviděla. A není to jen zadek ale také břicho. Řekla bych, že mi to začalo, když jsem začala brát antikoncepci. Jenže v tu dobu, jsem byla ještě mladá a hloupá a začala jsem si zadek holit. Už několik let s tím bojuji, jsem z toho nervni, mám hrozně tvrdé chloupky, a když to oholim, tak uz druhý den to strašně štípe a jsem vztekla. Mám teď stálého partnera a ten to neřeší, je mu to jedno ale mě to prostě vadí a přijdu si hnusná a nechci aby mi na zadek sahal nebo na mě koukal. Laser jsem zkoušela na břicho, dala jsem do toho opravdu hodně peněz a stejně to nepomohlo. Se zadkem jsem chodila na vosk ale prý bych to musela vydržet minimálně 14 dní, než to pořádně doroste, což se vydržet nedá a hlavně vosk děsně bolí. Dnes jsem se rozhodla vyzkoušet elektrický strojek (epilátor). Bolelo to jako… Ale dalo se to vydržet, tak budu jen doufat, že potom porostou alespoň jemnější chloupky ale stejně tam pořád budou. Asi neexistuje jiná metoda, jak se jich zbavit? Máte někdo také takový problém? :,(

Asi záleží, kam jsi na laser chodila. Já měla stejný problém, zbláznily se hormony. Na břicho jsem chodila snad 5 let, než mi to definitivně zmizelo. Brada trvalá taky pár let, ale méně než břicho. A teď chodím na zadek, a tak jak jsem předtím chodila rovnou, teď musím použít Emlu. Ale tam kam chodím, mohou laser aplikovat jen zdravotní sestry. A taky jsem ideální typ - světla pokožka, tmavé chloupky. Ani nepočítám, co mě to stálo peněz, ale nic jiného nefungovalo.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama