Miminkovské

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 20:12
Chmíři na hlavě- foto

Ahoj, potřebuji poradit. Trápí to me, ale uz i dceru.
V 5ti letech ma na hlavě takové to chmíři, takové ty miminkovské vlásky. Stříháná byla několikrát i úplně na kluka, ale zase ji rostou pomalu a takové jemné zplhle vlasky. Byli jsme spolu u kadernice, je to rok, me narostli cca o 10 cm a ji tak 3 cm a ještě se ji hrozně ničí. Myju ji vlasy přírodními přípravky od Bionne vždy ji dám kondicioner. Jo hodně zeleniny i ovoce, takže stravou si myslím, ze to nebude. Druha dcera ( 2 roky) to ma stejně, tu jsem ale nestrihala ještě. Ja v jejím věku měla vlasy pod zadek. Všechny holky ve školce mají taky dlouhe husté vlásky. Brečí mi tu, že chce taky mit dlouhé vlasy. Může mi někdo poradit co s tím delat, popřípadě cim to muze byt?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
alisekR
Kelišová 5729 příspěvků 13.04.19 20:21

Fotku si nedala žádnou :nevim: Jaké vlasy si měla ty jako malinká? Ptala ses u dětského doktora? Co kožní?

Medičkaa
Kecalka 315 příspěvků 13.04.19 20:21

Na základce jsem měla kamarádky dvojčata a ty měly vlasy stejné jak popisujete. Ať se snažily sebevíc, vylepšit se jim to nepodařilo a celou základku chodily na krátko. Trochu se to pak zlepšilo, nosí obě vlasy na ramena, ale žádná sláva to tedy není. Jinak čím to může být netuším, moc jsem neporadila… :(

Elen8
Extra třída :D 13030 příspěvků 13.04.19 20:24

Co že zkusit poradit s dětskou lékarkou. Zkusila bych vyšetřit krev, zda je vše OK. Případně lékařka třeba nějaký doplněk vzhledem k věku poradí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 20:28

Ta 5ti leta je ta menší v růžovém tričku

blumen
Hvězda diskuse 49814 příspěvků 13.04.19 20:32

Cekala jsem nejakou silenou fotku a maji pekne vlasky. Holt maji spatnou kvalitu. Moje 4 leta ma vlasku jeste mene a taky je musi mit kratsi. :nevim: dle me to neovlivnis, genetika, i kdyz z nejake jine generace treba

Margery
Extra třída :D 11128 příspěvků 1 inzerát 13.04.19 20:33

Mi to nepřijde nijak hrozné :nevim:

dedrichov
Závislačka 3419 příspěvků 13.04.19 20:36

Vždyť má Tvoje dcerka krásné vlásky, pravidelně narostlé. Možná bych nedávala tak často kondicioner, vlasy mi po něm připadají splihlé.

ka2ka
Extra třída :D 14919 příspěvků 13.04.19 20:36

Mají je hodně jemné s tím nic neuděláš

Kriss Tina
Extra třída :D 10155 příspěvků 13.04.19 20:42

Celkem normalni dětské vlásky. Ne každý může mít husté vlasy do pasu, to platí pro děti i dospělé. A pokud tě to potěší, děti co mají horší kvalitu vlasu když jsou malé, mají pak lepší vlasy když dojdou do puberty :) a nedávala bych jim po každém mytí kondicionér, zatěžuje vlasy a jsou splihlejsi. Když už tak třeba jenom sprej na rozcesani.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 20:58

Cekala jsem teda neco mnohem horsiho. Zrejme budou mit obe jemne vlasky, ale te starsi uz hezky rostou, ma je hezke a casem ji narostou i delsi. Mladsi bych uz ostrihala. A nedavala bych kondicioner ani jedne, nejlepe vubec. To vlasy zbytecne zatezuje a pak plihnou.Ja mam jemne vlasy a kondicioner nepouzivam, po nem bych vlasy mela uplne zplihle.
Ve skolce byla jedna holcicka, co mela jeste v peti letech uplne chmiri a par vlasku a az pred skolou ji zacaly vic husteji rust. :srdce:

Russet
Neúnavná pisatelka 15899 příspěvků 13.04.19 21:08
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji poradit. Trápí to me, ale uz i dceru.
V 5ti letech ma na hlavě takové to chmíři, takové ty miminkovské vlásky. Stříháná byla několikrát i úplně na kluka, ale zase ji rostou pomalu a takové jemné zplhle vlasky. Byli jsme spolu u kadernice, je to rok, me narostli cca o 10 cm a ji tak 3 cm a ještě se ji hrozně ničí. Myju ji vlasy přírodními přípravky od Bionne vždy ji dám kondicioner. Jo hodně zeleniny i ovoce, takže stravou si myslím, ze to nebude. Druha dcera ( 2 roky) to ma stejně, tu jsem ale nestrihala ještě. Ja v jejím věku měla vlasy pod zadek. Všechny holky ve školce mají taky dlouhe husté vlásky. Brečí mi tu, že chce taky mit dlouhé vlasy. Může mi někdo poradit co s tím delat, popřípadě cim to muze byt?

Jako malá jsem měla taky jen chmýří. Blonďaté. Sponku v šesti mi málem přibíjeli hřebíkem. Teď mám vlasy tmavé, hustší a po lopatky. Nemám hřívu, ale rozhodně ne chmýří. Takže se to může zlepšit, ale nečekala bych hodně velkou změnu. Vsadila bych na hezký střih, vitamíny v ovoci a zelenině nezaškodí a nepřidávat vlasům takovou důležitost. Jsou prostě vlasáči a ti míň zarostlí.

Hojuza
Kecalka 160 příspěvků 13.04.19 21:08

Moje dcera má také takové. Už je jí osm a pořád žádná sláva. Taky ji rostou pomalu. No a co, musela se s tím smirit, v dospělosti si určitě najde nějaký pěkný účes. Jo taky bych radši, kdyby měla vlasy husté a do pasu, ale jsou mnohem horší věci. A po mě to nemá, já mám husté a dlouhé.

stinga
Kelišová 6402 příspěvků 2 inzeráty 13.04.19 21:32

Tak když ty máš kvalitní vlasy, asi to mají po tatínkovi, nebo po někom jiném v rodině, nic moc se s tím dělat nedá, té mladší ty konečky ostříhej, nevypadá to dobře, když to tak trčí, až budou velké, tak si udělají účes s kulmofénem a tužidlem, v dětství nechat délku maximálně pod uši nějaké mikádko, moje mamka má takové vlasy na fotce, když jí bylo 8, v 60 má to chmýří furt stejné

Uživatel je onlineLerista
Ukecaná baba ;) 1487 příspěvků 2 inzeráty 13.04.19 22:51

Nevlastní dcera má také něco podobného, jemné blond vlásky. Jak říkám pět chlupů. Bude jí 9 a taky jí to nějak neroste. Když si udělá ohon, tak je tlustý jak tužka. Moje dcera je do zrz, taky je má jemné, ale mnohem víc. Kondicionér tedy dávám, ne od hlavy. Ale protože má vlasy do pasu a jinak to neročešeme. Kamarádek holčičky už mají silné vlasy, jako dospělý, ale naše holky zatím ne. Uvidím, jestli se to v budoucnu změní. Kdyžtak se vymyslí nějaký účes.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama