Chmurná nálada bez důvodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kendaky
Nováček 5 příspěvků 09.04.18 20:42
chmurná nálada bez důvodu

Ahoj holky,
co vám pomůže, když se cítíte mizerně? Poslední dobou se nemůžu vyhrabat z blbý nálady a z depek. Nic vážného mě netrápí, vlastně bych měla bejt naprosto spokojená a vysmátá, ale já se pořád cítím mizerně. :-(
Snažím se většinu volna trávit s přítelem, s kámoškama, sportovat a je mi fajn, ale jakmile příjdu domů a mám čas přemýšlet, tak na mě všechno padne.
Jakobych se vůbec neměla na co těšit, samý negativní myšlenky.
Máte to někdy takhle? Co pomůže?
Díky a hezký večer! :-)

Reklama

Reakce:

elena321
Nováček 9 příspěvků 09.04.18 20:50

Nezačala jsi brát v poslední době třeba antikoncepci? Nebo nevzala sis třeba pilulku po, neberes nějaké jiné prášky? ???? občas to tak mívám také, vždy si pustím svou oblíbenou hudbu a jdu si kreslit, píšu o svých pocitech a tak :lol: můžeš to mít také kvůli přechodu ze zimy na jaro, to má hodně lidi :think:

KackaP15
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 09.04.18 20:57

Mam to uplne stejne. Aktualne jsem tento pocit pricitala dlouhe zime a nedostatku vitaminu D a celkove nedostatku energie. Nicmene taky se potrebuju mit na neco tesit, dobre je, najit si neco na teseni kazdy den, nejakou malickost, proste cokoliv. Hodne mi to pomaha. A pak samozrejme nejake vetsi veci, treba dovolena, Vanoce atd. Zkus se nad tim zamyslet, treba Ti to bude davat smysl.

kendaky
Nováček 5 příspěvků 09.04.18 21:05

Děkuju za reakce. HA ani nic podobného neberu, asi jen moc přemýšlím, ale nějak mi ta hlava nejde zastavit.
Kacko, mrzí mě, že se taky trápíš, ale jsem ráda, že v tom nejsem sama :-D Jinak jsem úplně stejná - pořád se snažím to na něco svést a říkám si: blbé počasí, premenstruační syndrom, úplněk, hormony, škola, práce… Ale teda nevím, kdy to sakra konečně přejde.
A hrozně moc bych se chtěla těšit z maličkostí, ale připadám si hrozně „náročná“. Dneska mě přítel vzal na super večeři, aby mi udělal radost. Pak na procházku a na nanuka a stejně jsem taková „hmm, nic zvláštního“. :roll: :roll:
Fakt bych si za to pleskla. Spousta lidí má opravdový problémy, nemoci a podobně. Já mam nádhernej život a stejně se neumím radovat… :zed: :zed: :zed:

annasmyc
Stálice 69 příspěvků 09.04.18 21:46

U mě se takhle projevuje nedostatek hořčíku…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!

Utekla hrobníkovi z lopaty a úspěšně se zotavuje z útoku nervově paralytickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama