Reklama

Chmurná nálada bez důvodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kendaky
Nováček 6 příspěvků 09.04.18 20:42
chmurná nálada bez důvodu

Ahoj holky,
co vám pomůže, když se cítíte mizerně? Poslední dobou se nemůžu vyhrabat z blbý nálady a z depek. Nic vážného mě netrápí, vlastně bych měla bejt naprosto spokojená a vysmátá, ale já se pořád cítím mizerně. :-(
Snažím se většinu volna trávit s přítelem, s kámoškama, sportovat a je mi fajn, ale jakmile příjdu domů a mám čas přemýšlet, tak na mě všechno padne.
Jakobych se vůbec neměla na co těšit, samý negativní myšlenky.
Máte to někdy takhle? Co pomůže?
Díky a hezký večer! :-)

Reklama

Reakce:

elena321
Povídálka 11 příspěvků 09.04.18 20:50

Nezačala jsi brát v poslední době třeba antikoncepci? Nebo nevzala sis třeba pilulku po, neberes nějaké jiné prášky? ???? občas to tak mívám také, vždy si pustím svou oblíbenou hudbu a jdu si kreslit, píšu o svých pocitech a tak :lol: můžeš to mít také kvůli přechodu ze zimy na jaro, to má hodně lidi :think:

KackaP15
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 09.04.18 20:57

Mam to uplne stejne. Aktualne jsem tento pocit pricitala dlouhe zime a nedostatku vitaminu D a celkove nedostatku energie. Nicmene taky se potrebuju mit na neco tesit, dobre je, najit si neco na teseni kazdy den, nejakou malickost, proste cokoliv. Hodne mi to pomaha. A pak samozrejme nejake vetsi veci, treba dovolena, Vanoce atd. Zkus se nad tim zamyslet, treba Ti to bude davat smysl.

kendaky
Nováček 6 příspěvků 09.04.18 21:05

Děkuju za reakce. HA ani nic podobného neberu, asi jen moc přemýšlím, ale nějak mi ta hlava nejde zastavit.
Kacko, mrzí mě, že se taky trápíš, ale jsem ráda, že v tom nejsem sama :-D Jinak jsem úplně stejná - pořád se snažím to na něco svést a říkám si: blbé počasí, premenstruační syndrom, úplněk, hormony, škola, práce… Ale teda nevím, kdy to sakra konečně přejde.
A hrozně moc bych se chtěla těšit z maličkostí, ale připadám si hrozně „náročná“. Dneska mě přítel vzal na super večeři, aby mi udělal radost. Pak na procházku a na nanuka a stejně jsem taková „hmm, nic zvláštního“. :roll: :roll:
Fakt bych si za to pleskla. Spousta lidí má opravdový problémy, nemoci a podobně. Já mam nádhernej život a stejně se neumím radovat… :zed: :zed: :zed:

annasmyc
Kecalka 242 příspěvků 09.04.18 21:46

U mě se takhle projevuje nedostatek hořčíku…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >