Chmýří nad horním rtem - dcerka 7

Anonymní
8.5.16 23:09

Chmýří nad horním rtem-dcerka 7

Maminky jestli máte prosím sebemenší zkušenost třeba i s někým se známých, příbuzných atd-nemusí to být jen Vaše zkušenost…no trápí mě to dost, moje dcerka měla od malinka opravdu mikroskopické chmýříčko nad horním rtíkem-bylo to vidět jen opravdu hodně hodně zblízka, ale nějak zkraje školního roku jsem si všimla, že skokové vyrostla a najednou jí začalo být chmýříčko také vidět více-jakoby zareagovalo na ten tělesný růst :think:

Podotýkám-nejde mi o rady typu-objednejte se na endokrinologii, to nemá cenu, protože my tohle máme prostě rodové, měla to moje mamča, ségra, měla jsem to já a halt mladší dcerka taky :,( starší má více genů po tátovi, takže tomu unikla-navíc při poslední preventivce jsem to naťukla i pediatrovi-říkal, že to není nic, co by se mělo řešit, že jsme prostě „ty jižní typy“ a že to není k řešení a odesílání na endokrinologii…vím, že má pravdu-u nás je to opravdu jen kosmetický problém, jenže CO S NÍM? :zed: protože samozřejmě už dcerka přišla s tím, že některé děti se jí ve škole smály :,(
Naštěstí (ťuk ťuk ťuk) naprostá většina dětí si toho nevšímá, nebo nevšimla-ono taky dcerka to nemá nikterak hrozné, spíš je to pár mikroskopických chloupečků u koutků pusinky a má je světlounce hnědé-aspoň že tak, protože já jsem jinak hodně tmavá, no ale prostě na té jemňounké dětské bledé tvářičce to je vidět-ne pořád, ne v každém úhlu, někdy to není vidět vůbec, ale prostě to tam má :?

Nemáte někdo nějaké rady-dcerka je hodně citlivá a když se mi v pátek vrátila ze švp a večer si mi lehla do klína a povídaly jsme si a ona začala : "Maminko a je to normální, že mám trošku chloupky nad pusinkou-nikdo jiný to nemá a já nechci, aby se mi děti smály-až budu větší, tak si to vytrhám :,( je to pro mě jako mámu-docela bolestivý, nechci, aby měla bolavou dušičku a nedejBože komplexy, ona je z těch hodně hodných dětí a neumí se ani bránit-chci jí pomoct, ale nevím jak…jsem z toho docela ve stresu od začátku školního roku, protože jsem čekala, kdy s tím příjde, pač děti prostě umí být zlé, že :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13904
8.5.16 23:33

Odbarvit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10218
8.5.16 23:38

A nejde to nějak šetrně epilovat? Třeba takovým tím epilačním krémem? Jako není to nic bezvadnýho pro holčičku, ale lepší než aby měla pocit, že se jí děti smějou.

Ale hlavně bych jí zkusila posílit sebevědomí, vysvětli jí, že má tmavé vlásky, tak má i tmavší chloupky, že ty to máš taky a že někdo to tak má. A jiné děti zase mají třeba třeba křivé zoubky, odstátá ouška, brýle, pihu v obličeji, někdo je malý, velký, tlustý, hubený… Každý má něco, ale není to důvod k posmívání ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4374
8.5.16 23:51

Použít pinzetu? Pokud to tedy holčička snese.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ginger7
9.5.16 00:02

Ahoj, presne toto ma kamaradcina dcera a nekolik dcerinych kamaradek taky /7let/ Musis se ale na ne divat zblízka-jako treba s nimi sedet u stolku a povidat si, jinak si toho nevsimnes. Nevidim na tom vubec nic divneho, ma to hodne deti, ale chapu, ze to male vadi. V lete to vysisuje, kremem bych to nedepilovala, jinak to bude mit vic! Krem neznici korinky-leda jemne vytrhnout…ale se slovy, ze ona je nadherna holcicka, takze to nedelas proto, ze by na ni bylo neco spatne, ale protoze ji samotne se to nelibi, tak se toho zbavime. Myslim, ze je velmi dulezity, abys ji rekla, ze je moc hezka-pokud si zacne totiz myslet v tomto citlivym veku neco jinyho, bude se to pozdeji spatne napravovat. Dobry by bylo, kdybys jeste navedla nejakou tvou kamosku, ktera by ji jakoze rekla:teda ty rostes a jaka krasna holcicka z tebe je :D

• Citovat
  • Nahlásit
2879
9.5.16 00:04

@Martina D. 8o 8o to bych umřela i já 8o :lol: (neber to zle nebo jako rypání) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4374
9.5.16 00:08

@Mexie Ne, v pohodě. :kytka: No asi to nebude způsob pro každého…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.16 06:49

Každá druhá žena si depiluje horní ret. Pokud to dítě snese, kup jí depilační pásku Veet na ret, jednou škubneš a je to dole. Počítej ale s tím, že jí to naroste znova, podle mě se toho už nezbaví. Moje dcera to má také, jedou jsme depilovaly a má to tam zas, jí to ale nevadí, nechce s tím už nic dělat. Pokud to tvoje dítě tolik řeší, tak jí nabídni řešení, není to přece tak složité. Jestli nechceš depilovat, tak jí to ohol - já si jako dítě holila „knír“ :mrgreen: tajně, protože s mámou o tom nebyla řeč a já to tam nechtěla.

Nedělala bych z toho vědu :mavam:

Veronika :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
6483
9.5.16 07:51

Od kolika let je mozne IPL?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1623
9.5.16 09:36

Curkova pasta…lepsi zkusit nejdriv koupenou (cca 200-300 v dmku) a zkusit jak to pro ni bude nebude bolestivy…pokud to pujde tak si pak muzes zkusit udelat pastu doma a kdyz vychytas konzistenci. Vyhoda…skoro to neboli, depiluju tim i trisla a fakt skoro pohoda. Az bude starsi tak pak na laser.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat