Chocolate slim

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

angela155  10.09.16 17:18
chocolate slim

Ahoj,
chtěla bych se zeptat zda někdo nemá s tímto „zázračným“ koktejlem zkušenost? Jmenuje se to chocolate slim. Prý je to prášek co se rozpustí ve vodě, obsahuje zelenou kávu, pravé kakao, snad i goji a další suroviny. Prý to nastartuje pořádně metabolismus a tuky jsou dolů :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Docela by mě to zajímalo. Chtěla bych to jako podporu při cvičení.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Kotatko03
Echt Kelišová 8051 příspěvků 10.09.16 17:53

To slyším poprvé, nemáš odkaz kde by k tomu něco bylo? Pořádně nemohu nic najít a ráda bych si početla ;)

matka_Simona
Kecalka 123 příspěvků 17 inzerátů 10.09.16 18:00
@angela155 píše:
Ahoj,
chtěla bych se zeptat zda někdo nemá s tímto „zázračným“ koktejlem zkušenost? Jmenuje se to chocolate slim. Prý je to prášek co se rozpustí ve vodě, obsahuje zelenou kávu, pravé kakao, snad i goji a další suroviny. Prý to nastartuje pořádně metabolismus a tuky jsou dolů :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Docela by mě to zajímalo. Chtěla bych to jako podporu při cvičení.

máš odkaz?

Salorka
Závislačka 4137 příspěvků 2 inzeráty 10.09.16 18:32

Připíchnu se a počkám :-D

Cahova.an
Nováček 2 příspěvky 12.09.16 23:03

To by mě holky taky zajímalo, kupujete některá?

matka_Simona
Kecalka 123 příspěvků 17 inzerátů 13.09.16 10:05
@Cahova.an píše:
To by mě holky taky zajímalo, kupujete některá?

Podle mě je to asi tak z 90% jen podvod a díra na peníze, proto bych si ráda početla o přesném složení výrobku :lol: Jediné, co na váhu opravdu funguje, je zdravě jíst (tím myslím plnohodnotně a ne držet dietu nebo jíst jen okurky) a mít pohyb vhodný pro danou váhu člověka. :)

Katushka 7
Kecalka 230 příspěvků 18.09.16 22:38

Taky mě to zajímá tak se přidám a počkám co kdo písne :oops:

Sudrij
Nováček 7 příspěvků 12.10.16 12:15

Děvčata, já to taky neznám, ale dostala jsem to teď k narozeninám… takže hodlám to vyzkoušet :). Jestli vydržíte cca 14 dní - měsíc, můžu vám dát vědět :). Jen pro informaci - zjišťovala jsem teď na webu nějaké info, ale nic moc jsem nenašla… :(

Katushka 7
Kecalka 230 příspěvků 12.10.16 14:26
@Sudrij píše:
Děvčata, já to taky neznám, ale dostala jsem to teď k narozeninám… takže hodlám to vyzkoušet :). Jestli vydržíte cca 14 dní - měsíc, můžu vám dát vědět :). Jen pro informaci - zjišťovala jsem teď na webu nějaké info, ale nic moc jsem nenašla… :(

:palec: :palec: :palec: počkám si :lol:

sipulik
Povídálka 48 příspěvků 23.10.16 00:50
@Sudrij píše:
Děvčata, já to taky neznám, ale dostala jsem to teď k narozeninám… takže hodlám to vyzkoušet :). Jestli vydržíte cca 14 dní - měsíc, můžu vám dát vědět :). Jen pro informaci - zjišťovala jsem teď na webu nějaké info, ale nic moc jsem nenašla… :(

Tak jak to vypada? Je to zazrak? Nahlodana jsem, ale neduvera porad prevazuje…

ssaamm
Nováček 1 příspěvek 23.10.16 21:46

@Sudrij teez jsem jak na trnii. Tak co kolik je dole? A to je jen doplněk, bo je to vsechno, co za cely den jis..? :nevim: @sipulik premyslim, ze vemu jednu tu davku a uvidim.. :oops:

Katushka 7
Kecalka 230 příspěvků 23.10.16 22:02

No taky jsem napnutá jak kšandy :lol: :lol: :lol:

Sudrij
Nováček 7 příspěvků 24.10.16 08:34

Takže… piju to cca 10 dní a mám dole asi 2kg. Jelikož si dávám jen jednu dávku denně ráno před snídaní, tak nevím, zda to má takový efekt (ale je pravda, že kdybych dodržovala jejich DDD, tak tu jednu krabičku mám spotřebovanou už před 5ti dny). Jinak jíst máš normálně, ale já toho ani tolik nesním, asi mi to i omezuje chutě :D. Cítim se docela dobře. Mám před sebou ještě dvě krabičky, tak jsem zvědavá, jaké to bude na konci kúry :D. Zodpověděla jsem vám to aspoň trošku? :)

matka_Simona
Kecalka 123 příspěvků 17 inzerátů 24.10.16 09:12

@Sudrij vyfotíš nám složení? :)

Juxta
Nováček 1 příspěvek 26.10.16 21:58

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakou má balení gramáž… a zda jedno balení obsahuje 3 krabičky, o kterých píšete.. Koukala jsen na internet, ale nic více tam není napsáno… Děkuji :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

10 důvodů, proč nejezdit do Řecka: Tzatzikáři, tohle nečtěte!

Chorvatsko to sice není, i tak se Řecko mezi českými turisty těší velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama