Chodí vaši manželé pozdě z práce?

286
23.5.16 18:09

Chodějí vaši manželé pozdě z prace?

Holky, chtěla bych se poptat jestli vaši manžele chodí pozdě domu z prace, potom co se nám narodila holka, tak mi připadá, že se manžel toula neznamo kde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
elot
23.5.16 18:12

Tak se ho zeptej kde se toulá ;) Můj dělá na směny a z práce se těší domů.

• Citovat
  • Nahlásit
2511
23.5.16 18:14

Manžela tedy nemám, ale poslední půlrok se dost často stalo, že z práce partner přišel až v půlnoci. Nebo o pár hodin později - na vině je rozjezd nového projektu, který má partner na starost. Spousta hodin přesčasů, školení, a dodělávek.

Možná tvůj manžel taky má v práci fofry?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5053
23.5.16 18:25

@mira160581 No a mluvili jste o tom spolu? Má nějaký důvod, víš kdy v práci končí, co je to pozdě? Tohle je jen výkřik do tmy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25477
23.5.16 18:27

Se ho zeptej né, můj chodí včas když přijde později tak se zeptám, co ho zdrželo…
a normálka odpoví to samé i já když se zdržím v práci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18580
23.5.16 18:30
@mira160581 píše:
Holky, chtěla bych se poptat jestli vaši manžele chodí pozdě domu z prace, potom co se nám narodila holka, tak mi připadá, že se manžel toula neznamo kde.

tak to je snad jasný, že se schovává před peklem domova :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7343
23.5.16 18:32

A on ti nedá vědět? Nenapíše, nezavolá že přijde později a kde je? Chlap pracuje do 16,00…16,15 otvírá dveře bytu…pokud ne, mám sms: Jdu na jedno…jsem v garáži…jedu se projet(motorka). Požádala bych ho, být tebou, aby mi napsal, zavolal…že máš strach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7343
@pohledzdruhestrany píše:
tak to je snad jasný, že se schovává před peklem domova :mrgreen:

A mazej domů…!!! :cert: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1490

Tak jestli se mu nezměnila pracovní doba, může tak trochu utíkat od „tatínkovských“ prací s mrnětem. To ti musí říct on. Tady se toho asi moc nedozvíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7343
23.5.16 18:33
@SIMONA1234 píše:
A on ti nedá vědět? Nenapíše, nezavolá že přijde později a kde je? Chlap pracuje do 16,00…16,15 otvírá dveře bytu…pokud ne, mám sms: Jdu na jedno…jsem v garáži…jedu se projet(motorka). Požádala bych ho, být tebou, aby mi napsal, zavolal…že máš strach.

Teda mně ať nepíše… :mrgreen: :mrgreen: Ať napíše TOBĚ… :jazyk: :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25018
23.5.16 18:33

Mžná by bylo lepší se zeptat jeho a né tady nás :D

Jinak můj chlap má nepravidelnou pracovní dobu, chodí domů mezi druhou odpoledne a desátou večer…Nezaregistrovala jsem, že by nastala nějaká změna s pořízením prcka. Když bude chtít, tak se samozřejmě toulat může, ale věcmi, co nevyřeším, se nehodlám zatěžovat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
619
23.5.16 18:34

Asi takhle - můj manžel chodí domů normálně včas, ale pro většinu lidí pozdě. Stále ještě v tuhle chvíli sedí v kanceláři. Běžně chodí domů od prosince po osmé večer, někdy déle, někdy se urve dřív, pokud něco máme.

U vás to není o tom, jestli chodí pozdě, ale o komunikaci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54330
23.5.16 18:38

Co je to pozde? Muj muz kdyz dorazi v sest, je chvalen, jak brzo to stihnul, pro sousedku je desne pozde uz v pet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18580
23.5.16 18:38
@pohledzdruhestrany píše:
tak to je snad jasný, že se schovává před peklem domova :mrgreen:

já se neschovávám, jen loudám :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16127
23.5.16 18:39

Záleží jakou má pracovni dobu. Manžel chodi z prace mezi 18-18:30. Výjimečne je někdy v 17:30. Ano chodi pozde, brala bych kdyby mohl byt doma aspoň kolem 16:30. Ale nic s tim nenadělám.
Pracovni dobu má 9-17:30 a změnit ji nejde… leda že by chodil na později a byl tam dele to by slo :mrgreen: :cert: :cert:

A před narozením male chodil domu dříve? Nejlepší by bylo si snim promluvit s zeptat se ho. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat