Chodí někdo do rizikové poradny Bulovka?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.2.11 13:05

Chodí někdo do rizikové por. Bulovka?

Ahoj všem ženám :)
zajímá mě, jestli je tu někdo, kdo navštěvuje rizikovou poradnu na Bulovce? Jakého máte lékaře? stejného nebo se střídají? chodíte vždy ve stejné dny? Mohla bych chodit asi jen st nebo pátek, jinak nemám hlídání. Jak často chodíte na UTZ?

Můj gynekolog mě tam chce poslat, ale mě se tam nechce čekat, přece jen, v normální ordinaci je to rychlejší, bez čekání.

Inko, jelikož nechci plašit rodinu, že se uvažuje o rizikovém

díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
xxZuzana
1.2.11 14:32

ahoj, já chodila před rokem a půl k Mudr Dvořákovi. Nestřídal se s nikým, stále jsem byla u něj. A myslím, že mě objednávali na stejný den. Měl správně trhlou sestřičku :-) Nevím jak teď, ale tehdy byly šílené čekací lhůty - objednaná jsem byla třeba na 10 a na řadu přišla až po poledni. S břichem a ve vedru to nebylo nic moc, navíc ty jejich lavice venku v čekárně… Asi je ideální nechat se dát hned na ráno, to pak nemají takový skluz.

• Citovat
  • Nahlásit
351
1.2.11 14:49

Také jsem chodila k Dr. Dvořákovi. Nemůžu si na nic stěžovat. Jen jeden postřeh - objednaná na 8 ráno jsem šla hned na řadu, v 11 to byl už skluz jak prase, to jsem byla ráda, že jsem vypadla ve tři :roll: Chodí se 1× týdně k tomu samému a ve stejný den. Čas si můžeš zvolit. Oni jsou radši, když chodíš jen k jednomu. Zná pak tvůj „problém“ od začátku. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
2.2.11 11:03

Ahoj, taky jsem chodila do rizikové poradny k MUDr. Dvořákovi, objednaná jsem byla hned na ráno kolem 8 hodiny, téměř bez čekání, hotová jsem byla do 9 včetně monitoru. Střídají se tam 3 lékaři, podle rozpisu http://web01.fnb.cz/…nske-poradny. Mně sestra objednávala vždy ve stejný den ke stejnému dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Gigis
3.2.12 22:18

Ahoj, já měla chodit původně k MUDr. Mikyskové, ale 2× ji zastupoval Dr. Záhumenský (prý císařovala), pak mě sestřička teda napsala k němu, následující poradnu mi oznámil, že tam končí a dali mě k Dr. Dvořákovi. Jinak opravdu platí, že čím později, tím větší skluz, pokud vás ještě poženou na UTZ tak počítejte s tím, že můžete odejít třeba i ve 2.
Dr. Dvořák toho moc nenamluví, ale je super, hodně pečlivý, Dr. Mikyskovou jsem nezažila v poradně, ale na oddělení, a taky v pohodě :D

• Citovat
  • Nahlásit
165
3.2.12 23:08

mě MUDr. Mikysková rodila (císařem) a byla fakt super :P nemůžu si na ni stěžovat,celkově to bylo na Bulovce v pohodě :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
20.1.16 12:29

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli některá z vás aktuálně chodí do rizikové poradny na Bulovce? Za chvíli mě tam čeká první návštěva, tak bych ráda věděla, jestli se tam pořád tak hrozně dlouho čeká jako dříve? A co lékaři, jste s nimi spokojené?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
26.1.16 22:56

@Dana chodím každý čtvrtek k mudr. Mxkiskove jsem spokojena..objednávám se vzdy co nejdřív rano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
27.1.16 12:15

@marus26 Díky, taky jsem uvažovala, že bude nejlepší tam chodit ráno :) zítra si tam zavolám a uvidíme :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1374
28.1.16 11:26

V rizikové jsem vloni v lednu čekala maximálně 10 minut a to jsem se objednávala vždycky tak na 10 - 11, abych nemusela vstávat :oops: Zato ta normální poradna byl děs, naštěstí jsem tam byla jen jednou (a čekala přes hodinu) :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
12.12.16 16:47

Ahoj holky, nemate prosim nejake nove zkusenosti z poradny? Dela se ultrazvuk kazdy tyden?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7974
12.12.16 17:03

@Hrosice23 Vyšetření i v rizikové poradně záleží na týdnu a zdravotním stavu miminka/maminky. Není to automatická poukázka na návštěvy co týden s ultrazvukem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1374
12.12.16 17:05

Mě ho každý týden nedělali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6717
12.12.16 17:08

Ja budu na Bulovku chodit po novem roce na ozvy (od 38tt) a uz ted se dost desim tech cekacich lhut.
Chci jeste chodit do prace a jestli vysetrenim na par minut zabiju vetsinu dne, tak me nejspis klepne anebo tam nebudu chodit vubec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
12.12.16 17:17

Aha, me tam dnes poslali z normalni poradny, kvuli rozmeru panve. Na vysetreni jsem nebyla, jenom me poslali na porodni sal na ultrazvuk, ale pan doktor na sale mi prisel dost zmateny. Ve 35tt jsme meli 2700g a nyni v 37+4tt jenom 2900g, tak jestli budou priste znova premerovat ci ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat