Chodí tatínek s kočárkem?

808
10.9.06 11:04

Chodí tatínek s kočárkem?

Ahoj holky

mám takový dotaz: chodí u Vás tatínci se svými dětmi na procházky?

U nás máme takové dilema: tatínek se za „kočárek“ snad stydí, protože s ním vůbec nejezdí - sám vůbec ne, a když jsem s ním, tak velice sporadicky…

Jak to řešíte u Vás?

Děkuji za názor.
Věra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6153
10.9.06 11:16

Ahojky!
Tak u nás je to naopak. Když jedeme spolu, tak nemám šanci, to jsem dobrá tak na nesení tašky nebo podání dudlíku. Taťka kočárkuje jak o život. Jezdí i sám, to většinou do nedaleké hospůdky, kde je příjemné posezení venku a kočárků je tam vždycky požehnaně :lol: . Miminka spinkají a taťkové popíjejí. Snad se to u vás změní, i já se cítím tak nějak „pyšně“, když vidím taťku, jak hrdě tlačí kočárek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
268
10.9.06 11:18

Ahoj,
tak u nás jezdím s kočárkem jenom já. Tatínek byl první týden se mnou na procházce a pak ještě jednou teď v červenci. Šli jsme oba dva . Sám nebyl ani jednou. Když chci , aby jel třeba s námi na procházce, tak řekne, že je unavený a že si chce o víkendu odpočinout a nebo má práci. Má takovou práci , kde furt stojí, takže nechce jezdit ještě s kočárkem. Říká, ale , že až bude Anetka sedět v kočárku a nebo bude na sporťáku, tak s ní bude jezdit sám, abych něco doma udělala. Tak se nechám překvapit, jak to dopadne. Jinak se jí moc věnuje, až na ten kočárek :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1076
10.9.06 11:21

Ahojda,

aby šel tatínek sám s kočárkem na vycházku, tak to teda u nás nehrozí :lol: . Je celkem dost pracovně vytíženej, takže ven chodíme sami.

Něco jiného je ale když jedeme někam společně na výlet. Veze kočárek nebo nese malýho na krosně. Dělá to rád a je na kluky pyšnej :wink: .

Katka a spol.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
10.9.06 11:23

Vyjímečně tak jednou za měsíc a až teď, kdy je Dalek už interaktivní :wink: , ovšem skutečně jen procházka - koupit cestou půlku chleba a stavit se v lékárně už je příliš komplexní úkol. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
10.9.06 11:23

Ahojky,

tak u hás to je takhle. Jelikož manžel pracuje většinou celý den, tak přes pracovní týden jezdím já, ale o víkendech pokud nejdeme spolu (veze tetínek) a já pracuji, tak manžel vezme dcerku a jdou ven. On chodí rád, jelikož když potká nějkou maminku s kočárkem tak už mu pár maminek řeklo, že jej mám dobře vycvičeného, že jejich manžílci nechtějí chodit a sami už vůbec. Jelikož při mateřské pracuji mám ještě dvě práce, tak potřebuji na ně klid aspoň o víkendu.

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
684
10.9.06 11:29

U nas kocarkuje tatinek, nema s tim problem a vyrazi klidne i sam. Beru to tak, ze pres tyden vozim malyho vetsinou sama (az na vyjimky, kdy se mu podari dorazit z prace brzo a jeste malyho vezme ven), tak at si to o vikendu radne uzije :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.9.06 11:47

U nás to bylo tak,že tatínek pracoval ne každý den a když už tak měl třeba i noční,takže býval s námi i přes den. Chodil s malým do parčíku, abych já mohla doma vklidu něco udělat-vyžehlit, uvařit a nemuset přitom pořád myslet na malýho-koupil si noviny a sedl si na lavičku,když se malej vzbudil, jel s ním objet ještě Floru,kde jsem bydleli a kde měl i známé.Ve finále pak našel s kamarádem hospůdku se zahrádkou,tak zajeli vždycky tam-malej spokojenej a taťka taky. Když jsme jezdili oba, tak jsme tak nějak prostřídali-chvilku já, chvilku táta. Ale je spousta chlapů,co neví co sdětma,dokud nejsou opravdu trošku větší-třeba můj táta si malého třeba pochoval,ale až teď,když malej mluví a je sním jakási domluva i sranda, tak se mu teprve plně věnuje-do té doby třeba jen ležel na gauči-ted si jde do pokoje i na mašinky :wink:

• Citovat
  • Upravit
2773
10.9.06 11:49

Jednou větou - tatínek s kočárkem nejezdil a nejezdí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11525
10.9.06 11:53

Když jedu sama tak automaticky já, když jdeme někam spolu, vetšinou jede s kočárkem tatínek, hlavně, když se plazíme někam do kopce, tak mi ho vždycky vyveze. Když potřebuje někam jít a odvést si náklad na kočárku, bere malou vždycky sebou. Na dovolené jsem se golfáče téměř nedotkla. hrozně ho to baví a vůbec nemá pocit, že by se za to měl stydět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
10.9.06 11:59

mažu svůj příspěvek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
10.9.06 12:00

Ahoj, u nás tatínek pyšně Adélku vozí,ale přes týden není moc času a o víkendech vládne kočárku tchyně :) . V týdnu většinou jezdím já, ale když potřebuju uklidit, tak si jí Radek vezme za kolo (koupili jsme vozík) a na hodinu (i více) je od nich pokoj. S kočárkem se nikdy nestyděl jet, jenom je hrozně rychlej, takže pro mě je procházka s ním spíš jogging než pohoda :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
10.9.06 12:01

Tak ten můj jezdí ,když má v práci volno docela pravidelně. Teď malýho zbalil a vyrazili spolu na procházku. Návrat vidím,až někdy na večer. Říká, že je to pro něj ten nejlepší relax a baví ho to.

Ivule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1405
10.9.06 12:04

Ahojky,

dekuji za zajimave tema. Nas ta zkusenost teprve ceka :-) Ale budouci tatinek se uz ted hrozne tesi a statecne kocarkoval snad s kazdym kocarkem v obchode…to aby mu dobre padnul do ruky :-) Zatim je predstavou drandeni s malym v kocarku nadseny, tak uvidime.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
10.9.06 12:18

Tak u nás kočárkuje zá:,–(ně tatínek (když teda nejedu zrovna sama). Veme si dceru sám klidně i na nějaký větší nákup. A když jdeme spolu, tak když kočár na chvíli vemu já, tak mi ho po chvíli bere zpět se slovy, že to vypadá „blbě“, když já táhnu kočár a on jde s prázdnýma rukama. Tak chodím s prázdnýma rukama já. :lol:

Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama