Chodí váš muž/partner na oslavy narozenin?

1047
17.5.20 00:42

Chodí váš muž, partner na oslavy narozenin?

Zajímalo by mě, jak to máte ve vztahu, zda chodíte každý sám na oslavy narozenin známých?
Manžel je zvaný na oslavu narozenin svého nadřízeného. Není mi to moc příjemné, moc neuznávám takové oslavy, na které si chodí každý sám. Jak to chodí u vás po 15 letech manželství?

Příspěvek upraven 17.05.20 v 00:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
416
17.5.20 00:47

Záleží. Na oslavu společných známých většinou společně, na jiné zvlášť. Na oslavu šéfa může bych nešla, pokud by to nebyl kamarád, kterého bych znala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14801
17.5.20 02:17

Buď je oslava definovaná jako pánská jízda, nebo jako čistě pro zaměstnance, nebo s doprovodem. Podle toho se tam jde :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9768
17.5.20 05:13

@annahoj ze vy to neuznavate je vase vec. Ten nadrizeny zase na te oslave chce treba jen kolegy z prace. Uplne bezna vec, ze se kolektiv stmeluje i mimo praci a jinak a tam drahe polovicky nejsou potreba. A nechapu, ze se chcete cpat nekam, kde treba nikoho neznate a hlavne vas tam nechcou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1977
17.5.20 05:15

Tak pokud nás zvou oba jdeme oba. Ale kolegu od manžela z práce znám jen jednoho takže tam bych asi vyslala manžela samotného. A někdy nám třeba nevyšlo hlídání tak šel buď manžel nebo já, podle toho, kdo má k oslavenci blíž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10882
17.5.20 06:04

Nejsme k sobě prirostly, takže chodíme na akce i každý zvlášť. Nevidím na tom nic špatného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3725
17.5.20 06:09

Na oslavy v pracovním kolektivu chodí muž sám. Pokec si s chlapama a já nemusím být všude. Nevadí mi to ani trochu. Z určitého důvodu nechodím ani na oslavy přátel, se kterými se znám taky. A taky mi to nevadí :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34625
17.5.20 06:37
@annahoj píše:
Zajímalo by mě, jak to máte ve vztahu, zda chodíte každý sám na oslavy narozenin známých?
Manžel je zvaný na oslavu narozenin svého nadřízeného. Není mi to moc příjemné, moc neuznávám takové oslavy, na které si chodí každý sám. Jak to chodí u vás po 15 letech manželství?Příspěvek upraven 17.05.20 v 00:49

Tak zrovna na oslavu do pracovního kolektivu bych se nehrnula. Kdyby chodil sám na oslavy rodinné, blbé by mi to přišlo. Nejsme siamská dvojčata, takže někdy chodím i sama ven :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4299
17.5.20 06:46

Nadrizeneho ma v cizine, je vzdy pozvan s doprovodem. Ale pravidelne tam nejezdime, je to na nas moc velka snobarna. Na narozeniny a vecirky tady ve firme se necpu, to beru jako samozrejmost. Narozeniny jeho kamaradu, i kdyz je taky dobre znam, beru jako panskou jizdu a neucastnim se. My si spolecnych akci uzijem azaz, takze kdyz jednou za cas vypadne sam, jsem rada ze je klid :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25953
17.5.20 07:00

Oslavu nadrizeneho beru jako firemni zalezitost a pokud vyslovne nejdou pozvani i partneri, tak by me ani nenapadlo se tam cpat.
To same ruzne firemni vanocni vecirky, oslavy kolegu apod.
A bavit se chodime klidne kazdy zvlast. Muz neni zvedavy na moje navstevy kamaradek a ja treba nechci travit cas s jeho kamarady z detstvi. :nevim:
Zakladatelka bude pekna stihacka, viz. Ten vylev, ze „neuznava oslavy, kde chodi kazdy zvlast“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
17.5.20 07:01

Na oslavy, kde sme pozvani obaja, chodime spolu, na oslavy typu panska jazda, chodi sam. Ty mu po 15 rokoch neveris? Vsak je to ubohe, ak si v manzelstve nemozu urobit partneri program aj osobitne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10097
17.5.20 07:32

U známých, které nemáme společné, ne.
Partnerství a manželství nejsou věznice a my nejsme vězeňští dozorci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
17.5.20 07:57

15 let spolu jeste nejsme, ale na ruzne oslavy chodime bezne kazdy zvlast. Do roka jich zas tolik neni a kdyz se nahodou jednou rocne jednomu povede prijit v podrousenem stavu az nad ranem, tak se tomu ten druhy akorat smeje :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6669
17.5.20 07:59
@annahoj píše:
Manžel je zvaný na oslavu narozenin svého nadřízeného. Není mi to moc příjemné, moc neuznávám takové oslavy, na které si chodí každý sám. Jak to chodí u vás po 15 letech manželství?Příspěvek upraven 17.05.20 v 00:49

To je dobrý „neuznávám“. A co budeš dělat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2826
17.5.20 08:18

Nechodime vsude spolu…a vubec mi to nevadi, taky jsou oslavy, kam chodim radsi sama, pokud je to nekdo, koho manzel moc nezna, moc nemusi, nebo tam budou jen zeny, to stejne plati obracene a nejde jen o oslavy, svatby..ale vecirky obecne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat