Chodí vaši partneři bez vás do společných saun?

Anonymní
16.4.16 20:26

Chodí vaši partneři bez vás do společných saun?

Hezký večer všem. Dneska jsem se zase doma z toho mého přítele byla trochu na větvi. Ale možná přeháním, kdo ví. Na narozeniny dostal poukaz do nějakého welness, kde je x společných sauen, bazén, výřivka. O víkendu jsme tam spolu byli, moc se mi tam líbilo a navrhla jsem, že bychom tam mohli občas zajít se zrelaxovat. Pravda ale je, že tam bylo cca 70% vesměs mladých žen včetně x mladých koček na baru. Ale i tak to bylo fajn. Tento víkend bohužel do sauny nemůžu. A tak můj drahý začal dopoledne zuřivě obvolávat kamarády, s jedním se domluvil a právě odkráčel se dvě hodiny relaxovat. Občas spolu kluci chodili, ale do malé, soukromé, jen muži. Nejsem si jistá, zda se mu tak zachtělo tepla a nebo v tom není něco jiného. Neskutečně mě tímto naštval. Nejenže jsem tam chtěla jít s ním jindy než tento víkend, ale i proto, že jsem viděla, kdo tam chodí. Ani jsem mu neřekla na rozloučenou ahoj a on se ještě tvářil uraženě, co si to dovoluji se mu nevěnovat před tím, než milostpán odchází. Občas uškrtit ty chlapi málo. Chodí i ti vaši takto s kamarády?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
78754
16.4.16 20:28

Ne do sauny s kamarády fakt nechodí, jednak nemá žádného, kterého by to tam táhlo a druhak saunu moc nemusí, ale já takhle s kamarádkou chodila a vůbec mi to nepřišlo vůči partnerovi hloupé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.16 20:30

Ja tedy chodim do spolecne sauny sama. Skoro bych rekla ze u nas je zase vic chlapu. A manzel na to tedy nic nerika. Tedy cas odcasu se me pta jestli tam byl takovy srandovni chlapek o kterem mu vypravim kdyz tam je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3667
16.4.16 20:32

Já třeba do sauny jezdím i s kámoškama. Tedy spíš do lázní (X druhů saun, plus nějaká ta procedura) nepřijde mi na tom nic špatného. Občas jedu i s manželem. Jde ti o to, že se podívá na nahou ženu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.16 20:36

@kam2 To ne, to, že se podívá na nahou ženu, mi až tak nevadí. Vadí mi, že tam byl se mnou poprvé, já z toho byla nadšená a chtěla chodit pravidelně a on sám zorganizuje se svými kamarády to, že tam jde v době, kdy já nemůžu a ani se třeba nezmíní, že je mu to líto, že prostě má chuť vypadnout a příště zase můžeme jít spolu. Sedím doma naštvaná a připadám si jako cvok. Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
6371
16.4.16 20:37

Tak to by mě nenapadlo, aby mi tohle vadilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50452
16.4.16 20:38

Jo, buď sám nebo s pubošem. Mě tam nedostanou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5053
16.4.16 20:38

Zakladatelko, takže když ty nemůžeš, tak má přítel s tebou sedět doma? Není lepší, když si to užije aspoň jeden? Příště zase půjdete spolu. Nevidím v tom žádný problém :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.16 20:42
@Anonymní píše:
@kam2 To ne, to, že se podívá na nahou ženu, mi až tak nevadí. Vadí mi, že tam byl se mnou poprvé, já z toho byla nadšená a chtěla chodit pravidelně a on sám zorganizuje se svými kamarády to, že tam jde v době, kdy já nemůžu a ani se třeba nezmíní, že je mu to líto, že prostě má chuť vypadnout a příště zase můžeme jít spolu. Sedím doma naštvaná a připadám si jako cvok. Zakl.

To mi dela manzel taky, ze jde s kamosi nekam kam jsem chtela taky. Ale ma narocnou praci, z ktere se potrebuje odreagovat tak mu to toleruji. Navic se vzdy snazi mi to pak nejak vynahradit. A to mi to treba predem ani nerekne. Ted nedavno jsem jako prekvapeni napr dostala oblibenou zmrzlinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48977
16.4.16 20:48

Nechodíme do sauny ani jeden. Ale párkrát jsme byli v páře/sauně a vířivce ve wellness hotelu, kde to bylo grátis v rámci ubytování :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12799
16.4.16 20:49

Chodim do sauny (spolecne) sama, s partnerem, nebo on i beze me. Vuuuuubec nic bych za tim ehledala. Vubec nic 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mowla
16.4.16 20:51

Ne to opravdu nechodí a ani by ho to nenapadlo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.16 20:51

Já jsem žárlivá hodně, neskutečně by mně to kdysi vadilo, ztropila bych zarlivou scénu. Ale teď si říkám, když nejde o život. Zakladatelko, netrap se tím a neuzirej. V takových chvílích vzpomínej, co na svém partnerovi miluješ a proč bys ho nevymenila.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
2659
16.4.16 20:52
@Anonymní píše:
@kam2 To ne, to, že se podívá na nahou ženu, mi až tak nevadí. Vadí mi, že tam byl se mnou poprvé, já z toho byla nadšená a chtěla chodit pravidelně a on sám zorganizuje se svými kamarády to, že tam jde v době, kdy já nemůžu a ani se třeba nezmíní, že je mu to líto, že prostě má chuť vypadnout a příště zase můžeme jít spolu. Sedím doma naštvaná a připadám si jako cvok. Zakl.

Přesně. Muž chodil pravidelně s bratrem nebo kamarády do společné sauny, mohla jsem chodit také, ale nechtěla jsem. Takže mi to nevadilo. Ale tento přístup tvého přítele by mi vadil. Jenže chlapa to nenapadne - musela bys mu to zkusit vysvětlit, až vychladneš a může ti příště vyjít vstříc, i když to jako chlap asi nepochopí. Operovala bych spíš jen s tím, že ti vadí ty holky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17541
16.4.16 20:53

Spolu nechodíme, pokud nejsme zrovna na dovolené.
Sauny a fitka navštěvujeme zásadně odděleně, s kým do sauny chodí jsem nikdy nezkoumala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat