Chodím s liliputem- reakce rodiny a okolí

Anonymní
7.2.21 15:14

Chodím s liliputem- reakce rodiny a okolí

Ahoj, s přítelem spolu chodíme pár měsíců a já mám pocit že jsem našla toho práveho, přítel je fakt úžasný. Jediné co mě na našem vztahu trápí je reakce rodiny a okolí. Když jdeme s přítelem po ulici, tak si na nás lidé ukazují nebo se smějí. I když jsem s něčím takovým počítala, tak mě to trápí. Hlavně mě mrzí, jak se zachovala moje rodina, pokaždé když mluvím s mamkou tak mě přemlouva ať se s přítelem rozejdu. S tátou se už ani nevídam, protože mluvil o příteli opravdu ošklivé. Kamarádky to taky nevzali úplně v pohodě, pár z nich si dělali přítele srandu a ostatní mě taky přemlouvájí ať se s přítelem rozejdu, že sním budu mít zkažený život ????. Jak se s tim smířit/ zvyknout si?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8666
7.2.21 15:17

No co. ***
Pak uz to je takova polovicni zabava na nizke urovni.

Edit admin - smazány nevhodné urážky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32114
7.2.21 15:20
@Anonymní píše:
Ahoj, s přítelem spolu chodíme pár měsíců a já mám pocit že jsem našla toho práveho, přítel je fakt úžasný. Jediné co mě na našem vztahu trápí je reakce rodiny a okolí. Když jdeme s přítelem po ulici, tak si na nás lidé ukazují nebo se smějí. I když jsem s něčím takovým počítala, tak mě to trápí. Hlavně mě mrzí, jak se zachovala moje rodina, pokaždé když mluvím s mamkou tak mě přemlouva ať se s přítelem rozejdu. S tátou se už ani nevídam, protože mluvil o příteli opravdu ošklivé. Kamarádky to taky nevzali úplně v pohodě, pár z nich si dělali přítele srandu a ostatní mě taky přemlouvájí ať se s přítelem rozejdu, že sním budu mít zkažený život ????. Jak se s tim smířit/ zvyknout si?
  1. termín liliput už se nepoužívá, ne?

b) mnokrát jsem na ulici potkala člověka trpícího achondroplázií, často v doprovodu někoho podstatně vyššího (kolegové, rodina, partnerka?) a nikdy si na něj nikdo neukazoval nebo se mu smál. Kde to žiješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3583
7.2.21 15:24
@Cenarius píše:
No co. Casem si na toho hobita zvyknou. Nejde si delat srandu z pulciku donekonecna. Pak uz to je takova polovicni zabava na nizke urovni.

Jsi ubohý. Jestli má takové zoufalce co si honí svoje ego na neštěstí druhých tak potes koste :zed:… zakladatelko, oni tvůj zivot žít nebudou. Jestli jsi s nim šťastná tak to ostatním řekni at daji pokoj a do tvých vztAhu ti nekecaji. Ty jim taky nerikas, ze ten jejich má hnusny nos a mají se s nim rozejit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10527
7.2.21 15:25

Ahoj, asi pred pul rokem na benzince.. Vsimla jsem si pekneho auta vedle u stojanu a z nej nasledne vyskocil jako ridic tenhle clovicek.. Z druhe strany vystupovala moc pekna mlada slecna. Mozna jste to byli vy. Divne mi to neprislo.. Akorat teda potom, jsem si rikala, ze to auto musel mit specialne upravene. Tot vse. Na vsechny se vykasli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 15:28

@Bábrdl Žiju v malé vesničce v Olomouci.

• Citovat
  • Nahlásit
3583
7.2.21 15:30

@_BBQ_s mas pravdu, ze me by víc překvapilo, kdyby se vedl za ruku par kde je chlap o půl hlavy menší než když bude mít tuto nemoc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10763
7.2.21 15:31

Neznám tedy nikoho, kdo by se stejně vypadajícím lidem posmíval. Ano, možná se dívají déle, než je potřeba, ale to je tak nějak normální když někdo něčím vybočuje. Z řečí rodiny bych si nic nedělala, ale opravdu důrazně bych jim vysvětlila, že s ním chci být a oni můj život nežijí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11193
7.2.21 15:31
@Anonymní píše:
Ahoj, s přítelem spolu chodíme pár měsíců a já mám pocit že jsem našla toho práveho, přítel je fakt úžasný. Jediné co mě na našem vztahu trápí je reakce rodiny a okolí. Když jdeme s přítelem po ulici, tak si na nás lidé ukazují nebo se smějí. I když jsem s něčím takovým počítala, tak mě to trápí. Hlavně mě mrzí, jak se zachovala moje rodina, pokaždé když mluvím s mamkou tak mě přemlouva ať se s přítelem rozejdu. S tátou se už ani nevídam, protože mluvil o příteli opravdu ošklivé. Kamarádky to taky nevzali úplně v pohodě, pár z nich si dělali přítele srandu a ostatní mě taky přemlouvájí ať se s přítelem rozejdu, že sním budu mít zkažený život ????. Jak se s tim smířit/ zvyknout si?

Co to máš okolo sebe za lidi? 8o Teda sorry, ale je to teda jeden retard vedle druhýho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
7.2.21 15:34
@Anonymní píše:

Sleduji na tel. kanálu TLC pořad „Malí lidé, velký svět“ a tam je hned několik párů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4574
7.2.21 15:36
@Anonymní píše:

Držím palce a stůj si za svým. Upřímně, bych asi byla taky v šoku, ale pokud by byla moje dcera šťastná, budu šťastná i já. Jen bych měla strach, jak to bude s vnoučatama, to zas jako jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6008
7.2.21 15:45
@Kockazvysocan píše:
Držím palce a stůj si za svým. Upřímně, bych asi byla taky v šoku, ale pokud by byla moje dcera šťastná, budu šťastná i já. Jen bych měla strach, jak to bude s vnoučatama, to zas jako jo.

Mam li byt zcela uprimna, stastna bych z toho jako matka taky nebyla, dedicnost achondroplazie je 50%… :?.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32114
7.2.21 15:46
@Anonymní píše:
@Bábrdl Žiju v malé vesničce v Olomouci.

Aha :,( Já v Praze. Tím se to asi vysvětluje :,(

Zase, jak dlouho to lidem může vydržet jako téma?

Do vesnice, kde máme chlaupu, se v devadesátkách nastěhoval gay pár na důchod. Asi tak půl roku o tom místní intenzivně drbali, ale brzo je to omrzelo. Co taky furt řešit, když „ti teplí“ byli tak nudní. Místní nejspíš čekali, že budou pořádat orgie, běhta nazí po návsi, obtěžovat místní junáky. A ono nic. Dva strejdové, co si šlechtí zahrádku. Nakonec na nich byl nejzajímavější jejich pekinský palácový psík, který odmítal šlapat na neposekanou trávu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3352
7.2.21 15:51

Divím se, ze se někdo posmiva, tomu je snad v dnešní době zatěžko uvěřit.. nicméně jako rodič bych taky nebyla nadšena, přece jen riziko přenosu nemoci na vnoučata je velké.. můj názor je ze takoví lidé by měli mít partnery lidi se stejným postižením. Ja bych třeba takového partnera nemohla mít, nepritahoval by mě, ale možná jsi jinak neměla moc na výběr? Nevím. Každopádně bych se určitě nesmala, jen by mě takový par překvapil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 15:51
@Konnny píše:
Mam li byt zcela uprimna, stastna bych z toho jako matka taky nebyla, dedicnost achondroplazie je 50%… :?.

Tak pokud to vědí, mohou jít do IVF a nechat si vysetřit embyrjka. Takže to zas takový problém není, jen to teda stojí pár peněz… Nám se po druhém IVF (jiný důvod) dítě povedlo a je zdravé, čekáme na další :) V Olomouci je celkem dobré CAR :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat