Chodím s mužem, kterého moji rodiče nesnáší.

Anonymní
18.3.21 22:53

Chodím s mužem, kterého moji rodiče nesnáší.

S mým přítelem jsme spolu osm měsíců. Je mi 19 a přítel je o 22 let starší. No a navíc je to bývalý kamarád mých rodičů. Jenže se spolu kdysi pohádali a od té doby se nemají rádi. Z toho důvodu o něm moji rodiče ještě neví. Mluvili jsme o tom s přítelem a rozhodli jsme se, že je asi na čase jim to říct. I z toho důvodu, že žijeme na malém městě a se současnými opatřeními není moc možností kde jinde se scházet než u přítele. (Vím, že bychom se ideálně neměli vidět vůbec kvůli covidu, ale upřímně už bych se z těch všech nekončících opatření musela zbláznit. Snažím se vše dodržovat, neriskuju zbytečně, ale nevídat se s partnerem nezvládám. Navíc když nějak nevidím naději toho, že by to mělo brzy skončit.) No ale jde tedy i o to, že vedle domu přítele bydlí známá mých rodičů a tak se bojím, že by se to mohli dozvědět od ní, kdyby nás spolu náhodou někdy viděla. Takže i to je důvod, proč jim chci o příteli říct. Ale taky kvůli tomu, že jim to prostě nejde tajit donekonečna a tak to chci mít už za sebou. Vás bych se chtěla zeptat jak na to rodiče co nejlépe připravit a jak jim to vůbec říct, protože z toho mám hroznej strach.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25975
18.3.21 22:57

Ty už jsi tu psala, viď?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 23:00
@pikola píše:
Ty už jsi tu psala, viď?

Nene, ještě jsem sem nepsala. Řešili jsme to s přítelem dneska, že by asi bylo dobrý jim to už říct, tak o tom furt přemýšlím. Nemůžu spát a tak jsem zkusila napsat sem 😅

• Citovat
  • Nahlásit
3315
18.3.21 23:01

Asi bez přítomnosti přítele, jinak reálně hrozí, že by mu tvůj táta rozbil pusu a ani bych se mu nedivila. Co myslíš, že na středoškolačce ten čtyřicátník vidí? Ale je to tvůj život. Každopádně bych to neoddalovala. Lepší když jim to řekneš ty tebou zvoleným způsobem než ta sousedka. Taky by se mohlo stát, že jednou přijdeš domů a za dveřmi tě budou čekat naštvaní rodiče. Takže asi řekni, že někoho máš. No a až se zeptají koho, tak to vybal. A asi bych to dřív řekla mámě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1567
18.3.21 23:01

No tak radi nebudou. Jak je chces na neco takovyho pripravit? Ja bych nebyla rada, kdyby mi dcera privedla milence myho veku :nevim:…to je to, co by mi vadilo primarne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25975
18.3.21 23:05

Tak to jsem si asi spletla. Záleží proč ho nesnáší :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 23:06
@Serpentini píše:
Asi bez přítomnosti přítele, jinak reálně hrozí, že by mu tvůj táta rozbil pusu a ani bych se mu nedivila. Co myslíš, že na středoškolačce ten čtyřicátník vidí? Ale je to tvůj život. Každopádně bych to neoddalovala. Lepší když jim to řekneš ty tebou zvoleným způsobem než ta sousedka. Taky by se mohlo stát, že jednou přijdeš domů a za dveřmi tě budou čekat naštvaní rodiče. Takže asi řekni, že někoho máš. No a až se zeptají koho, tak to vybal. A asi bych to dřív řekla mámě.

Jo to je mi jasný, že jim to asi budu muset říct já sama bez přítele. To by asi dopadlo blbě.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 23:12
@pikola píše:
Tak to jsem si asi spletla. Záleží proč ho nesnáší :nevim:

Kdysi před lety se strašně pohádali, přítel mi vysvětloval co se tehdy stalo, ale sem to psát nebudu. To jsou osobní věci mých rodičů a jeho, navíc by podle toho šlo poznat o koho jde, kdyby tu byl náhodou někdo známý.

• Citovat
  • Nahlásit
5315
18.3.21 23:19

Pořád a absolutně si nechci představovat, že nám některá z dcer, nedej bože obě přivedou domů chlapa, stejně starého, jako jsou její rodiče. Že máš strach se ti nedivím, máš ho zcela oprávněně a můžeš přijít o hodně. Asi nepochopím, co mladé holky vede k tomu se upnout na chlapa v jeho téměř předposlední dekádě plnohodnotného života. Ten chlap, který se takto upne na téměř ještě dítě, prostě není normální. To mi těžko někdo vymluví. Takže ba naopak, posala bych jeho, do jámy lvové, ať se předvede. Já vím, že na tohle jsi se neptala a pokud jsi s rodiči za dobře, tak je mi jich fakt a upřímně líto. Užijte si, vyzkoušejte co jde, ale rodiče budou opravdu velmi zklamání a plní bolesti :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4613
18.3.21 23:25
@Anonymní píše:
S mým přítelem jsme spolu osm měsíců. Je mi 19 a přítel je o 22 let starší. No a navíc je to bývalý kamarád mých rodičů. Jenže se spolu kdysi pohádali a od té doby se nemají rádi. Z toho důvodu o něm moji rodiče ještě neví. Mluvili jsme o tom s přítelem a rozhodli jsme se, že je asi na čase jim to říct. I z toho důvodu, že žijeme na malém městě a se současnými opatřeními není moc možností kde jinde se scházet než u přítele. (Vím, že bychom se ideálně neměli vidět vůbec kvůli covidu, ale upřímně už bych se z těch všech nekončících opatření musela zbláznit. Snažím se vše dodržovat, neriskuju zbytečně, ale nevídat se s partnerem nezvládám. Navíc když nějak nevidím naději toho, že by to mělo brzy skončit.) No ale jde tedy i o to, že vedle domu přítele bydlí známá mých rodičů a tak se bojím, že by se to mohli dozvědět od ní, kdyby nás spolu náhodou někdy viděla. Takže i to je důvod, proč jim chci o příteli říct. Ale taky kvůli tomu, že jim to prostě nejde tajit donekonečna a tak to chci mít už za sebou. Vás bych se chtěla zeptat jak na to rodiče co nejlépe připravit a jak jim to vůbec říct, protože z toho mám hroznej strach.

Me by asi slehlo byt tvymi rodici..to je cerna mura vsech rodicu pak uz jen fetaci alkoholici a jine patologie a psychopati..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7754
18.3.21 23:27

Na to je asi nepripravis nijak. Já bych těžko rozdychavala ten věkový rozdíl a ještě když je to někdo s kým mám spory. Řekni to prostě na rovinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5315
18.3.21 23:27

A ještě jedna věc, jak víš, ze to není dobre promyšlená pomsta tvým rodičům? To je totiž solidně velká náhoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5315
18.3.21 23:32
@lilith1 píše:
Me by asi slehlo byt tvymi rodici..to je cerna mura vsech rodicu pak uz jen fetaci alkoholici a jine patologie a psychopati..

Přesně. Mnohem méně by mě sebralo kdyby mi dcera oznámila, že je lesba, nebo se chce přeoperovat na chlapa. Užije si život. Přijít s tímto, tak jí akorát řeknu, ze si ho pěkně podělá. Že s tím nesouhlasím a to je asi vše co bych mohla, krom toho, že takový člověk by u nás nebyl vítán.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7354
18.3.21 23:36

@Trojlístek ještě by si dcera mohla začít s ženskou ve věku svých rodičů. To už tu taky bylo a taky se, to sotva zletilé dítě divilo, proč jsou rodiče mírně rozrušení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1423
18.3.21 23:40

O co hodně ta holčina může přijít?
Je to přeci život a jeho zkoušky. Pokud ji rodiče mají rádi a podporují ji, taj pochopí, že ve fázi hledání se vše povést nemusí. Zkusí nepovede se, stále zůstává milovanou dcerou. Zkusí najde štěstí, stále je milovanou dcerou. Tak to mám já, jako matka svých dospělých dětí.
To, že jsme dětem dali život nás nespravedlňuje jim určovat cestu.
Každý máme tu svou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat