Chodíme spolu/nechodíme spolu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonym S.
Nováček 2 příspěvky 04.01.19 11:15
Chodíme spolu/ nechodíme spoli

Ahoj/ Dobrý den, potřebovala bych poradit nevím si už rady… Měla jsem přítele dva roky v srpnu 2018 se semnou rozešel. Důvod našeho rozchodu bylo to že jsme spolu trávili každý den a pořád jsme se hádali (nebydleli jsme spolu každý bydlí u rodičů, takže jsme se jen navštěvovali a občas jsem u něj spala nebo on u nás) a taky to že jsem strašně žárlivá… Byl to pro mě těžký rozchod, protože to byl můj první vážnější vztah. Teď k tomu problému, chodíme spolu na školu takže už od září jsme se potkávali na chodbách… V září jsme se teda vůbec nebavili, v říjnu jsme se už zdravili a od listopadu jsme se začali úplně normálně bavit… Začal chodit k nám domů, já k němu domů a začali jsme si zase rozumět… Doma děláváme úplně stejné věci jako když jsme spolu chodili jen prostě venku se chováme jako kamarádi, takže jsem se ho zeptala jak to mezi námi bude a on mi řekl že mě má moc rád a že mu to takhle vyhovuje že mu je semnou dobře, tak jsem se ho ptala jestli to spolu teda zkusíme znovu a on mi řekl že by tomu nechal ještě čas pár měsíců a že teď spolu chodíme/nechodíme (není to vztah jako kamarádi s výhodama nebo něco takovýho to je poslední věc na kterou myslíme), vím že s ním chci být, ale nevím co si o tom mám myslet… Co byste si o tom myslely vy? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lucy75
Kecalka 430 příspěvků 2 inzeráty 04.01.19 11:18

:mrgreen: … „Doma děláváme úplně stejné věci jako když jsme spolu chodili jen prostě venku se chováme jako kamarádi..“ :mrgreen:

to mne pobavilo :mrgreen: ale na závěr píšeš, že na sex nemyslíte..tak co teda doma děláte za stejné věci jako dřív !?? :mrgreen:
podle mne tě nemiluje, jen si hraje, baví se.. chce s tebou být jen nezávazně..
poohlídla bych se po někom jiném…

Aduš8
Závislačka 3042 příspěvků 04.01.19 11:18

To je fakt důležitý mít potvrzený, že spolu chodíte? Je vám spolu dobře, trávíte spolu čas, tak se v tom nerýpej. Co by ti bylo platné kdybyste spolu chodili a kašlal by na tebe a raději byl s kamarády :zed: :nevim:

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 2013 příspěvků 04.01.19 11:23
@Anonym S. píše:
Ahoj/ Dobrý den, potřebovala bych poradit nevím si už rady… Měla jsem přítele dva roky v srpnu 2018 se semnou rozešel. Důvod našeho rozchodu bylo to že jsme spolu trávili každý den a pořád jsme se hádali (nebydleli jsme spolu každý bydlí u rodičů, takže jsme se jen navštěvovali a občas jsem u něj spala nebo on u nás) a taky to že jsem strašně žárlivá… Byl to pro mě těžký rozchod, protože to byl můj první vážnější vztah. Teď k tomu problému, chodíme spolu na školu takže už od září jsme se potkávali na chodbách… V září jsme se teda vůbec nebavili, v říjnu jsme se už zdravili a od listopadu jsme se začali úplně normálně bavit… Začal chodit k nám domů, já k němu domů a začali jsme si zase rozumět… Doma děláváme úplně stejné věci jako když jsme spolu chodili jen prostě venku se chováme jako kamarádi, takže jsem se ho zeptala jak to mezi námi bude a on mi řekl že mě má moc rád a že mu to takhle vyhovuje že mu je semnou dobře, tak jsem se ho ptala jestli to spolu teda zkusíme znovu a on mi řekl že by tomu nechal ještě čas pár měsíců a že teď spolu chodíme/nechodíme (není to vztah jako kamarádi s výhodama nebo něco takovýho to je poslední věc na kterou myslíme), vím že s ním chci být, ale nevím co si o tom mám myslet… Co byste si o tom myslely vy? :nevim:

Pozadej ho o ruku…

Celina
Závislačka 3929 příspěvků 04.01.19 12:37

Dřív se dva vzali za ruku, dali si pusu a bylo jasné, že spolu chodí. Dneska spolu sjedou celou kamasutru a sami neví, jak to mezi sebou mají :think: :lol:
Mimochodem kamarádka s výhodami mi přijde jako šlapka, co maká zadarmo

med99
Povídálka 50 příspěvků 04.01.19 12:47

Jako chlap ti říkám.. jenom si užívá, dokud nenajde jinou… v horším případě si bude užívat i potom :roll:

pocestny
Kecalka 190 příspěvků 04.01.19 12:49
@Celina píše:
Dřív se dva vzali za ruku, dali si pusu a bylo jasné, že spolu chodí. Dneska spolu sjedou celou kamasutru a sami neví, jak to mezi sebou mají :think: :lol:

Proč to vidíš tak příkře nesymetricky ???

Celina
Závislačka 3929 příspěvků 04.01.19 12:51

@pocestny co je na tom nesymetrického ? Co asi tak doma dělají…to, co dřív… :roll:

pocestny
Kecalka 190 příspěvků 04.01.19 13:12

@Celina
Kamarád s výhodami Ti nepřipadá jako prostitut, co maká zadarmo?

samá práce
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 04.01.19 13:28
@Celina píše:

Takže vlastně manželka už je oficiálně prostitutka se vším všudy. Ta šlape za prachy. :lol:

pocestny
Kecalka 190 příspěvků 04.01.19 14:01
@samá práce píše:
Takže vlastně manželka už je oficiálně prostitutka se vším všudy. Ta šlape za prachy. :lol:

Také obdivuji obchodního ducha místních diskutérek. :D

Claire052
Nováček 9 příspěvků 04.01.19 14:48

@Aduš8 Jo, taky jsem před pár měsíci byla s jedním takovým. Trávili jsme spolu rádi čas, bylo nám dobře. A pak po 2 měsích se se mnou rozešel. A to asi 4 týdny předtím dal náš vztah i veřejně na fb, mluvil o tom, že by rád se mnou jel k moři… A pak řekne, že je mu se mnou fajn, má mne rád, moc rád, ale necítí ke mne zkrátka to, co já k němu. Kdo se pak má v těch chlapech vyznat? :nevim:

Anonym S.
Nováček 2 příspěvky 04.01.19 18:10

@Celina nemyslela jsem sex… Myslela jsem že se díváme na film, děláme různé blbosti (lechtání, vtipné provokovaní) nebo třeba mě oslovuje přezdívkami, které jsme si dali když jsme spolu chodili......

Lenka_Hal
Kelišová 6319 příspěvků 04.01.19 18:34

Tak, kdyz s tebou nechodi, oficialne, nemuzes mu delat zarlive sceny, takze ted ma klid i ten sex. Nechce to menit, zcela logicky…

Claire052
Nováček 9 příspěvků 04.01.19 18:39

Já bych se raději držela u země a nedělala si falešné naděje. Pokud se on rozešel s tebou, tak bych vážnější vztah brala, až kdyby s tím přišel on sám. Z nějakého důvodu vztah ukončil a buď si uvědomí, že to byla chyba anebo se mu to může dočasně zamlouvat než si najde jinou přítelkyni. Chlapi jsou si někdy schopni velmi rychle najít po rozchodu novou a když se jim to nedaří, tak proč netrávit čas s tou, o které vím, že mne má stále ráda? Lepší než být sám…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >