Chodit na cvičení - covid19

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3269
22.9.20 15:08
@Ivusska777 píše:
Mě pravé vadí to větrání, jako okna tam jsou, ale během lekce je pustena klimatizace a okna zavřena, kdyby se větralo, tak bych to asi neřešila. Bohužel otevírání oken si nepřeje majitelka kvůli hluku (aby nebyly rušení sousedi hlasitou hudbou). A další tam se žádná opatření moc nedodržovala ani na jaře, tak si nedělám iluze, ze by někdo třeba měl nějakou velkou snahu dohledat, kdo byl na hodině, kdyby se tam objevila nakažena.

Nakazena se u nás na hodině objevila. Hygienické instrukce byly zrušit cvičení na 10 dní. Komu bude divne, blbě nebo něco, tak na testy. V tvém případě bude lepší nejít, když se bojíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9503
23.9.20 12:53

Ahoj všem, diskuze jako na zavolanou…taky o tom stále přemýšlím. pojdme o tom debatovat. hlavne PRAHA a okolí.

Myslíte, že vadí teplo, třeba hot jóga?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 12:59

@Ivusska777 Nechodils a za ovečku tě opravdu nepovazuji. Dokud lidi nebudou soudní a neuvědomí si, že jakýkoli kontakt s lidmi, který není nezbytné nutný, zvyšuje šíření covidu, tak tu bude prostě řádit veselé dál. Takže za mě : zůstaň chvíli doma, nic se ti určitě nestane, tvoje psychika tím podle mne určitě neutrpí :)

• Citovat
  • Nahlásit
23
14.10.20 14:12
@Ivusska777 píše:
Ahoj, spousta z vás mě asi nazve poslušnou ovečkou, ale já v posledních dnech fakt přemýšlím, jestli je rozumné chodit na skupinové cvičení. Jedna se o cvičení typu alpinning, K2, H. E. A. T v malé nevětrané místnosti, vzdálenost 2 metry dodržena není, navíc většinu hodiny většina účastníků funí. Já jsem minuly týden chodit přestala, ale chybí mi to, tak přemýšlím, jestli to nepřeháním. Já jsem jinak mladá a zdravá, ale nerada bych nakazila rodiče, prarodiče atd. a z práce máme zatím jen doporučení, co nejvíce omezit riziko. A otázka zní, chodily byste?

Cvičení je to jediné co udržuje tvoji imunitu fit. Stejně tak jsi mohla chytit v té samé místnosti, angínu, chřipku a jiné bakteriální nebo virové onemocnění. Musíš si sama odpovědět jestli jsi náchylnější k onemocněním v prostředí kde je více lidí a funí jak říkáš :lol:, nebo ne. Mě funguje v podzimních dnech jen pohyb, pokud jsem mimo něj a koukám doma z okna jsem automaticky KO. Takže i když teď všechno zavřeli doporučuju se doma pořád hýbat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama