Chodíte ke gynekologovi nebo gynekoložce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 15:00
Chodíte ke gynekologovi nebo gynekoložce?

Ahoj holky, chodíte ke gynekologovi, nebo ke gynekoložce a jak se k němu připravujete (hygiena apod.) A co si berete za oblečení?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
blueberryx
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 11.02.19 15:03

Chodím k ženě co přebrala ordinaci po gynekologovi ke kterému jsem chodila od začátku. Vždy jsou čerstvé vysprchovana a oblečená normálně.
Zvláštní dotaz

Kaileee
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 11.02.19 15:04

k chlapovi, určitě se před prohlídkou sprchuju pro svůj dobrý pocit a oblíkám si normálně kalhoty.. u mého doktora to není jak za minulých dob, že bych musela už bez kalhotek do ordinace, jdu se svléct až před samotným vyšetřením, poprosí mě, ať si odložím za zástěnou …
byla jsem i u ženských a hrůza, nebyly vůbec tak jemné, měly kostnaté prsty a bolelo to

Terkapali
Ukecaná baba ;) 1554 příspěvků 11.02.19 15:04

Chodím k doktorovi, doma před sprcha, holení :mrgreen: , a s sebou sukni, v kabince se do ní prevlecu.

debra.morgan
Kelišová 6153 příspěvků 11.02.19 15:05

mam ženu, občas zaskakuje chlap. sprchuju se kazde rano obzvlast v lete, ale ne vzdycky mi kontrola vyjde na ranni hodinu. oblecena chodim normalne. k čemu ti to jako je?

Jessica4
Kecalka 223 příspěvků 11.02.19 15:07

Jak tu bylo řečeno.. Je to zvláštní dotaz :think: o to víc když se dotaz položí anonymně. :nevim:
Od začátku chodím k ženě, ale když jsem byla s problémy na pohotovosti a byl tam gynekolog tak mi to vlastně bylo jedno. Jinak klasika. Hlavně se umýt..

DanielaS
Povídálka 44 příspěvků 11.02.19 15:11

Tak mozna je to mlada divka, ktera jde poprve.
Co se pohlavi tyce, neni to jednoznacne, zazila jsem necitlive zeny i muze a naopak. Ted nemam uz par let zadneho, na kontrolni ster chodim k porodni asistentce a ta je vyborna.
Oblekam se normalne, svleknu se tesne pred vysetrenim vedle lehatka. Kdyz jsem byla tehotna, nosila jsem saty, abych se v tom velrybim stavu nemusela moc zdrzovat neobratnym svlikanim.

Aduš8
Závislačka 3422 příspěvků 11.02.19 15:22

Chodím k muži, oblečená normálně, hlavně vysprchovaná a čisté spodní prádlo :mrgreen:. Svléká se těsně před samotným vyšetřením v kabině, kterou má hned vedle,, kozy", moje bývalá doktorka měla zase paraván.

Kukacka123
Závislačka 3068 příspěvků 11.02.19 15:24

Osprchuju se a oholim. Chodila jsem k chlapovi a ted k zenske. Pohlavi je mi jedno :mrgreen: Dulezite pro me je, jaky je doktor ;)
Edit: a oblecena vetsinou v satech, v zime puncochy, ktere sundam v kabine ;)

Příspěvek upraven 11.02.19 v 15:28

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 15:26

Chodím k chlapovi, prevlikam se do sukně v kabině a pak teprve jdu do ordinace. Hlavně vždycky oholena :lol:

Annabela11
Závislačka 3036 příspěvků 11.02.19 15:36
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chodíte ke gynekologovi, nebo ke gynekoložce a jak se k němu připravujete (hygiena apod.) A co si berete za oblečení?

Chodím ke gynekoložce,ke gynekologovi bych už nesla.Jinak hygiena?sprcha…a na sebe pokaždé něco jiného.

P4ja
Echt Kelišová 7781 příspěvků 1 inzerát 11.02.19 15:36

Nevím proč anonym ?? Že by troll ?

lorelai947
Kecalka 345 příspěvků 11.02.19 15:43

Chodím k ženě - dlouho jsem si neuměla představit, že bych se měla takhle rozčapit před chlapem :mrgreen: Ale Crohnova choroba a jedno zamlklé těhotenství s následnou revizí dělohy mě to odnaučilly a už je mi to jedno. Jsou to prostě doktoři…
Před každou prohlídkou se samozřejmě osprchuji a oholím (teď už mě musí holit manžel, páč se přes pupek sama dolů nedostanu :lol: a i když věřím, že toto konkrétně je doktorům jedno, tak mě by moc vadilo být neoholená). Na prohlídku si s sebou beru sukni nebo šaty a ještě mokrý hadřík nebo vlhčený ubrousek, kterým se v převlékárně ještě utřu než mě doktorka zavolá na řadu.

DanielaS
Povídálka 44 příspěvků 11.02.19 15:45

V zime bych s puncochacema bojovala, to radeji kalhoty. Anebo puncochy a nesundavat je. kalhotky navrch.

DanielaS
Povídálka 44 příspěvků 11.02.19 15:46

Jo a slipovou vlozku, kdyz je potreba gel, ne vzdycky se da vsechno hned utrit.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Zemřel Karl Lagerfeld, jeden z nejuznávanějších módních návrhářů světa

V Paříži ve věku 85 let zemřel jeden z nejuznávanějších a nejvlivnějších... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >