Chodíte na gynekologii upravené?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klopotkova
Echt Kelišová 7636 příspěvků 07.10.18 12:57
Chodíte na gynekologii upravené?

Dobrý den.
Otázka je jasná: „Chodíte na gynekologii speciálně dole upravené“?
Já jsem často vyholená, ale teď jsem se rozhodla to změnit. Chci se nechat zarůst, ale čeká mě za 2 měsíce návštěva gynekologie.
Chápu, někomu mlže tohle téma připadat hloupé nebo bláznivé, ale je ze života.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Jannys
Kelišová 6324 příspěvků 07.10.18 13:01

@Klopotkova každopádně vždy upravena.
A to i přes těhotenství.
Byla by mi hamba, kdybych jako mladá ženská musela mít roztažené nohy na koze a Mudr.mi přes to křoví neviděl do díry :D

beruska9
Extra třída :D 10647 příspěvků 07.10.18 13:02

Ne, je to lekar, je tam od toho, aby me zkontroloval, ne aby hodnotil esteticke hledisko. A myslim, ze uz videl ledacos :lol:

Kriss Tina
Kelišová 5054 příspěvků 07.10.18 13:02

Chodím vždy stejně, holim se úplně takže se prostě oholim večer předem, ale je to fuk gynekologove sou určitě zvyklý na ledacos, hlavně že budeš čistá a vonět :nevim:

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 07.10.18 13:02

Já myslim, že gynekoložka je zvyklá na ledacos, takže bych sis tim hlavu nelámala :mrgreen:

milada987
Stálice 69 příspěvků 07.10.18 13:06

Lékařům je to jedno, hlavně když jsi umytá :D. Úplně čerstvá depilace/epilace před prohlídkou ale často zvyšuje riziko, že se chytne nějaká infekce nebo jiná nepříjemnost, a lékaři to nedoporučují.

peta81
Ukecaná baba ;) 2051 příspěvků 07.10.18 13:06

ja osobne rozhodne upravena. ale jsem uplne vyholena nebo max prouzek v beznem zivote. pokud uz bych se z nejakeho duvodu rozhodla nechat zarust, navsteva gynekologa by moje rozhodnuti nijak nezmenila. myslim, ze jsou zvykli na vse a neresi.

pecenaBrokolice
Stálice 72 příspěvků 07.10.18 13:10

Já chodím vždy upravená. Není mi příjemné chodit zarostlá, takže se upravuji a když jdu k doktorovi, tak upravená. Stejně, jako to má @Jannys, bylo by mi divně, kdyby přes moje křoví neviděl ani prd. :lol:
Ale samozřejmě záleží na tobě, určitě nebudeš první a ani poslední, která se dole neupravuje, on ten lékař je zvyklý na ledacos.

Taka
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 07.10.18 13:14

Chodím tam vždy zhruba tak, jak chodím pořád, a to tak, jak to vyhovuje mně a mému partnerovi. Rozhodně se kvůli gynekologovi nebudu vyholovat úplně celá a následně dalších 14 dní trpět zarůstáním, boláky a infekcí. Nikdy se mi tam nechce, vždycky se stydím, ale rozhodně ne kvůli tomu, že se nevyholuju celá, ale jen částečně ;)

marg
Ukecaná baba ;) 1804 příspěvků 07.10.18 13:16

Mám gyndr 65+ let pan, takový ten moudrý děda. Upřímně, myslím že už viděl v životě hodně. Ale upravena jsem standardně, takže to neřeším ale kdybych náhodou nebyla, bylo by mi to celkem fuk. Děsím se až půjde do důchodu a já si budu muset najít nějakého mladšího. Protože v tomhle mi vyhovuje, že to není žádný fešák, jinak se mi stává např. když mě vyšetřoval v porodnici nějaký mladší a pěkný doktor, tak to bylo prostě takový…divný, no :oops: :oops: :oops:

Micaella22
Kecalka 307 příspěvků 07.10.18 13:36

Chodim upravena doma i na gyndu. Bobra nesnesu max trojuhelnik ale to je zabava na 2 tydny max

Petruš Z.
Závislačka 4347 příspěvků 07.10.18 13:42

Chodím upravená, ale už se mi stalo, že mi gynekoložka řekla, proč to dělám, že tam ty chlupy od něčeho jsou a mají svojí funkci. Tak jsem jí odpověděla, že si ani neumí představit, jak bych vypadala bez údržby :lol: Máme takový přátelský vztah :palec:

lachtanice86
Kelišová 6101 příspěvků 07.10.18 13:54

Upravená chodím vždy i teď v těhotenství

Božislava
Ukecaná baba ;) 1313 příspěvků 07.10.18 13:55
@Klopotkova píše:
Dobrý den.
Otázka je jasná: „Chodíte na gynekologii speciálně dole upravené“?
Já jsem často vyholená, ale teď jsem se rozhodla to změnit. Chci se nechat zarůst, ale čeká mě za 2 měsíce návštěva gynekologie.
Chápu, někomu mlže tohle téma připadat hloupé nebo bláznivé, ale je ze života.

Když tak pošli dvě fotografie, dole upravená a druhou dole zarostlá a pak posoudíme co uvidí gynekolog...... :nevim:

kaja00
Extra třída :D 13463 příspěvků 07.10.18 13:56

Chodím upravená stejně jako když tam nejdu. Gynekologovi je to fuk, ten toho za celou kariéru viděl. Hlavní je být umytá. Pokud bych se rozhodla nechat to narůst jako ty, tak bych to kvůli gykologovi max. zkrátila nůžtičkama, ale jinak to neřešila.

Stránka:  1 2 3 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Úsměv, reformy a ženy! Co skrývá saúdský princ bin Salmán?

Teprve minulý rok se stal korunním princem Saúdské Arábie, a to v podstatě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >