Chodíte na gynekologii vždy oholené?

Anonymní
3.11.20 18:21

Chodíte na gynekologii vždy oholené?

Ahoj, berte to tak, že jsem mladá a blbá :oops:

Do teď jsem chodila na gynekologii vždy Jendou ročně na prevenci, tak jsem s vždy oholila do hladká :D
Každopádně teď jsem těhotná a vypadá to, že tam budu chodit častěji :D

Moje otázka zní, jste vždy tam dole do hladka? Nebo to vůbec neřešíte? A co nohy? :lol:
Myslím, že ten gynekolog je asi zvyklý na ledacos, tak snad to nemusím pokaždé tak řešit :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.11.20 18:26

Ahojky, já chodila v těhotenství vždycky oholená… Přítel mi držel zrcátko. :pankac: Jednou já šla bez oholení a přišlo mi, že se blbé kouká.. :oops:
Teď mám jít po šestinedělí a nevím, jak to se žiletkou zvládnu. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1259
3.11.20 18:27

Gynekolog je zvyklý na všechno. ;) Já vždy oholená jsem, nicméně v těhotenství mě vyšetřuje vnitřně jen na první návštěvě, a pak je jen UTZ přes břicho po celou dobu, takže tam bych v klidu mohla jít neholená. Ale nejdu. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4217
3.11.20 18:28

Jak jako řešit? Snad se před návštěvou gynekologa myješ, tak oholení není taková práce navíc. Pokud tedy nejsi zastánce přírodnějšího vzhledu. Choď si tam, jak chceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Nohy beru jako samozřejmost- to m pomáha manžel přes břicho to pak nešlo :mrgreen: to samé pak rozkrokm, aspon na čárku. Uplně jsem nechodila nikdy spíš takový ten,, pruh..

• Citovat
  • Nahlásit
7274

Hlavne mej cisty fusekle a bud umyta, vsechno ostatni je fuk. Zdroj kamoska, co dela sestru na gynde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7401
3.11.20 18:31

Mrkla jsem se odkud si, jenom proto, že to samé mi říkala známá, že má kamarádku u gynekologa a, že říkala, to samé.
Nejhorší přírodní, která,,, voní už v sesterně.. Je to takové netaktní, ale říkala, že se i s lékařem bavila, že,,, ta byla,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.20 18:35

Jdu zítra a aktuálně mám akorát strniště. Nechce se mi to holit úplně, protože potom to zase zarůstá, ale asi to zítra ráno ještě vezmu včetně noh, pro lepší pocit :D

• Citovat
  • Nahlásit
1095
3.11.20 18:39

Ber to tak, že na gyndu musí někdy zajít třeba i babi 70+ a u těch to tam žiletku nikdy nevidělo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2005
3.11.20 18:40

Posledně, když jsem potrácela, tak oholení bylo opravdu to poslední, co jsem chtěla řešit, když jsem tam akutně běžela. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
800
3.11.20 18:41
@Čičorečka píše:
Jak jako řešit? Snad se před návštěvou gynekologa myješ, tak oholení není taková práce navíc. Pokud tedy nejsi zastánce přírodnějšího vzhledu. Choď si tam, jak chceš.

No pro mě to teda je práce navíc. Prodlouží mi to pobyt ve sprše aspoň o 15 minut. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7274

@gabrriel ty zas bejvaj uz opelichane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Oholím nohy, třísla. Jinak zastřihuju. Nemám ráda oholení žiletkou. Vždycky se osypu. Co si myslí doktorka, neřeším.

• Citovat
  • Nahlásit
5592

Minule těhotenství jsem chodila každý 2 týdny, vždy oholena. Teď chodím každý měsíc, a vždy opět oholena. I při kontrakcich než jsme jeli do porodnice jsem se oholila. Styděla bych se. Ale já si stihla vyžehlit i vlasy… :lol: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20633
3.11.20 19:00

Chodím oholená, max. pár dní strniště, to samé oholené nohy, čisté ponožky a na oblečení vždy něco nad kolena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat