Chodíte na návštěvy jenom zdraví?

604
23.11.15 11:46

Chodíte na návštěvy jenom zdravi?

Maminky,

prosím poraďte… V sobotu manžel domluvit návštěvu u jeho tety.. Mala (6měsíců) mi ale dnes v noci nějak kašlala, a ráno hodně kýchala a teklo ji z nosu.. Teď už ji z nosu neteče, ale semtam kýchne..

Teta bydlí cca 40km daleko.. má dvě děti školního věku (jestli jsou teď uplně zdravé nevím.. )

Navíc máme jít zítra na očkovani..

Šly byste na návštěvu nebo ne??

Trošku jsem se s manželem chytli, protože mi říká, že to přeháním..

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9882
23.11.15 11:48

Vždy se domlouvám s tím ke komu máme jít. Hlavně bych nešla zítra na očkování..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5271
23.11.15 11:50

Přesně jak píše @Almira-Alm . Zavolala bych, zda to nebude vadit kvůli jejím dětem ( nebo nejsou nemocné a nakazilo by se vaše ) a určitě bych odložila očkování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3943
23.11.15 11:52

Odlozit ocko a na navstevu bych asi nesla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1788
23.11.15 11:52

Jako lehkou rýmu nebo pokašlávání, co není doktorkou diagnostikovnáno jako nemoc, tak neřeším, myslím tím, co se týče návštěv. Jen protistraně sdělím z důvodu pokud by s tím oni měli problém…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
23.11.15 11:55

Domluv se s tetou a nehroť rýmu. Já bývala přinastydlá od září do května a chodila jsem i o rodin s dětmi, s předešlou domluvou a tím, že na děti neslintám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
23.11.15 12:04

Nějakou rýmu já osobně neřeším. V tomto období jí má stejně každý druhý. Já osobně to teda předem hlásím, ale když přijdu na návštěvu a nějaké děcko tam posmrkává rozhodně z toho vědu nedělám :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57063
23.11.15 12:07

@agulla odložit očkování - to bych považovala za prioritu. Návštěvu bych neřešila, ale naočkovat dítě, co soplí? Ani omylem :think: na návštěvu bych šla, pokud jejich děti nemají chřipku nebo tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
23.11.15 12:10

Jo, jako ostatní. očko bych odložila, a návštěva, to bych se zeptala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3755
23.11.15 12:27

Já bych se zeptala tety, co ona na to. Mně třeba nasoplené návštěvy vadí. Vím, že nemocného člověk potká i v obchodě, děcka ve školce, ale proč možnost nakažení ještě zvyšovat. Já řeším obyčejnou rýmu, pač dcera má z rýmy automaticky kašel a chycené uši. Ztímco někdo se z rýmy dostane během pár dní, někdo má komplikace na měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12043
23.11.15 12:30

Ocko bych odlozila, ale vzdyt je teprve pondeli co blaznis. Nase mala obcas kychne od narozeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40398
23.11.15 12:32

Odložila bych určitě očkování (trochu mě překvapuje, že tohle narozdíl od návštěvy neřešíš). A na návštěvu bych nejspíš jela - po domluvě s tetou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2740
23.11.15 12:35

Jak píše @Šarlota4, neřešila bych nějaké kýchnutí a kašlání co za chvíli přejde. K lékařce bych s dítětem šla a nechala na ní, zda po prohlídce usoudí že je zdravé- dá mu očkování. Pokud se jí nebude zdát, očkování odloží. Návštěvu bych neřešila v pondělí, ale nejdřív ve čtvrtek večer!-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
753
23.11.15 12:58

Přesně, jsou lidi co jim nevadí nachlazení a pak je sorta lidí co bude koukat jetsli ste se nezbláznila že tam tahate nachlazené dítě ;) záleží na domluvě, očkovat nenechávat, já takhle enchala s rýmou žloutenku a skončili jsme na atb ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26247
23.11.15 12:58

Záleží jak ke komu. Já trpím chronickou nemocí, kterou infekce komplikují. Důrazně vždycky všechny žádám, aby ke mě chodili jen zdraví a stějněse k nám kýblujou i chrchláci. (To přeci není rýma…) Nechápu to. :nevim:

Ale u (jinak) zdravých lidí je to myslím prostě na domluvě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama