Chodíte na různé kosmetické procedury - pedikúru, manikúru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Drax 22
Nováček 8 příspěvků 14.12.18 10:08
Chodíte na různé kosmetické procedury? (Pedikúru, manikúra)

Dobrý den, jelikož se zabývám různými „anketami“, zajímalo by mne, jestli vy (ženy, holky)chodíte pravidelně na různé kosmetické procedury. Především na pedikúru, která je velmi důležitá pro naše zdraví!

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
terien
Echt Kelišová 9088 příspěvků 14.12.18 10:10

Já se tedy přiznám, že pedi flákám, jdu tam tak 4× za rok. Jinak každý měsíc manikúra, kosmetika a každé 2 měsíce kadeřnice.

luccifera
Ukecaná baba ;) 1339 příspěvků 14.12.18 10:17

Ne:D

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 14.12.18 10:32

Nechodim.je to vyhazovani penez.

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4908 příspěvků 3 inzeráty 14.12.18 10:35

@Drax 22 drahý draxi, zde není reklama povolena :cert:

Netopirek
Echt Kelišová 8239 příspěvků 14.12.18 10:35

Ne, byla jsem párkrát a celou dobu jsem čekala až to skončí. Raději si to udělám sama doma

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7111 příspěvků 14.12.18 10:35

Nechodím, sem schopná udělat si všechno sama od pedikůry po vlasy :mrgreen: nebudu vyhazovat peníze za něco co si udělám doma zadarmo, navíc mi vadí když se mnou někdo cizí něco provádí :think:

cecetka
Echt Kelišová 7663 příspěvků 14.12.18 10:43

Ne. Nemam zadne problemy, vystacim si s domaci peci :mrgreen:

@Drax 22 Zakaznice si budes muset hledat jinde a jinak.

Apaji
Kelišová 5435 příspěvků 14.12.18 10:43

Pedikúru si dělám sama - chodila jsem k profi perikérce, tu i změnila, přesto mám x ALE: 1) mám taneční mozoly pod prsty (tančila jsem irské tance na vysokých špičkách - ne v baletních botách. Plus doskoky opět na špičky. K tomu tance historické, opět dost na špičkách) . Ty mozoly každá pedikérka jen lehce přejela. Zlikvidovat se nedají, to vím, ale já si je alespoň zarovnám tak, jak je mi to příjemné a není to tak vidět.

1. mám od narození na nohou trochu nezvyklé nehty. Nehty na palcích mám k prstům otevřené, nemám boční lůžko (na druhé straně mám). Takže zastřihovat rovně se nedá. nehty mě pak bodají do „ukazováčků“ (vtipné na nohách :mrgreen: ), trhají mi punčochy, špatně se mi chodí. Ale hystericky je třeba zastřihávat rovně - jak ráda bych měla hezká nehtová lůžka a možnost zastřihávat rovně. Bohužel, narodila jsem se tak. A pedikérka mi samozřejmě ty nehty stříhala rovně a ještě jsem dostala přednášku, jak to dělám špatně. Doma jsem potom musela stejně upravit podle sebe.
  1. nehty na maličkách skoro nemám. Jsou malinké, jen srpky (opět od narození), jsem ráda, když si tam něco vypěstuju na lak na nehty. Opět ostřiháno tak, že jsem tam lakem vyrobila sotva tečku.

Takže na co platit, když si to pak doma musím opravit podle sebe? :nevim: A lépe.

Ke kadeřnici chodím podle toho, jestli mám zrovna dlouhé nebo krátké vlasy. Teď jsem nebyla strašně dlouho, mám dlouhé vlasy. Barvím se doma sama.

Kosmetičku nepotřebuju, geneticky máme ve vínku dlouho krásnou pleť. Obočí si upravuju sama.

levandule23
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 14.12.18 10:49

Jediné, na co chodím, tak cca 2× ročně ke kosmeticce.

Drax 22
Nováček 8 příspěvků 14.12.18 10:57

Ještě jedna poslední otázka!

Byli jste někdy u muže na pedikúře nebo manikúře? Vadil by vám nebo ne ? Nebo chodíte jenom k někomu?

Šarlota4
Extra třída :D 10308 příspěvků 14.12.18 10:57

Na manikuru kazdy mesic na pedi 1× za 2 mesice.

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 14.12.18 11:14

@Drax 22 zajimava otazka. Asi by mi to nevadilo. Ikdyz je to nezvykle.kadernik chlap mi taky nevadi :-).

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7111 příspěvků 14.12.18 11:18

@Drax 22 mě by to vadilo, kadeřník nevadí ale aby mi stříhal chlap nehty na nohou to by mi příjemné nebylo :think:

Šarlota4
Extra třída :D 10308 příspěvků 14.12.18 11:32
@Kriss Tina píše:
@Drax 22 mě by to vadilo, kadeřník nevadí ale aby mi stříhal chlap nehty na nohou to by mi příjemné nebylo :think:

Taky tak

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >