Chodíte na třídní srazy ze základky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
GabinkaCh
Závislačka 3284 příspěvků 11.02.19 11:36
Chodíte na třídní srazy ze základky?

Ahoj. Zrovna dnes mi došla pozvánka na sraz po 20 letech co jsme vyšli základku. Ještě nevím, jestli půjdu. Že by se mi extra chtělo se nedá říct, ale že se mi nechce taky netvrdím. Tak mě to přemýšlení přicedlo k založení diskuze na tohle téma. Chodíte na srazy se základkou? a pokud ne tak proč?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 14061 příspěvků 11.02.19 11:38
@GabinkaCh píše:
Ahoj. Zrovna dnes mi došla pozvánka na sraz po 20 letech co jsme vyšli základku. Ještě nevím, jestli půjdu. Že by se mi extra chtělo se nedá říct, ale že se mi nechce taky netvrdím. Tak mě to přemýšlení přicedlo k založení diskuze na tohle téma. Chodíte na srazy se základkou? a pokud ne tak proč?

Chodím pravidelně. Lidi vídám i mimo sraz a je fajn se sejít hromadně. Míváme ho skoro každý rok.

g.sandova
Závislačka 4046 příspěvků 11.02.19 11:40

Já bych sla, kdybych se citila dobre. My jsme měli pouze jeden. Některé lidi bych ráda viděla.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 11.02.19 11:41

Byla jsem jen jednou a stačilo, už ne.Proč? No, protože jsme byli šílená třída, byli to bud samí sígři, se kterýma se vidět nechci, holky, se kterýma jsem se kamarádila, tak se odstěhovaly daleko a na srazy nejezdí a ten zbytek jsou nafintěný fifleny, který se na srazu jen chlubily luxusníma fotkama, drahýma autama a podobně a tohle mě fakt nezajímá.Z 25 spo­lužáků nás tehdy přišlo jen 10 a sorta lidí, se kterými se vidět fakt nemusim.

Kostroma
Kecalka 210 příspěvků 11.02.19 11:41

S tridou z prvniho stupne bych asi i sla, ale vzdycky to vyslo tak nesikovne, ze jsem byla pryc. Ale jako nervy mi to nedrasa. S druhym stupnem se nezucastnuju, tam se sikanovalo a ted si s nimi ma clovek klepat po rameni? Ne.

Meily
Kecalka 370 příspěvků 11.02.19 11:43

Já bych šla, ale my jsme doposud žádný neměli, je to cca 12 let od základky.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 11.02.19 11:44

Chodím ráda, měli jsme dobrou partu. S některými o sobě tak nějak víme přes sociální sítě. Popravdě taky vždycky předtím přemýšlím, jestli jít nebo ne, jestli to už nebude trapné a nebudeme na sebe jen koukat přes stůl, ale zatím pokaždé jsem přetáhla večerku :mrgreen:

chs.jasmin
Echt Kelišová 8555 příspěvků 11.02.19 11:44
@GabinkaCh píše:
Ahoj. Zrovna dnes mi došla pozvánka na sraz po 20 letech co jsme vyšli základku. Ještě nevím, jestli půjdu. Že by se mi extra chtělo se nedá říct, ale že se mi nechce taky netvrdím. Tak mě to přemýšlení přicedlo k založení diskuze na tohle téma. Chodíte na srazy se základkou? a pokud ne tak proč?

Nechodím, nikdo to neorganizuje. A to už to bude 15let 8o :lol:

Náměsíčná
Závislačka 4242 příspěvků 11.02.19 11:49

Máme letos taky sraz po 20.
Jdu. Měli jsme hezký vztahy. Přijedou i lidi co jsou v zahraničí tak se těším.
Pokud se ti nechce z jakéhokoliv důvodu tak nechoď. Buď to ty lidi chceš vidět nebo ne.

makousek 83
Ukecaná baba ;) 1834 příspěvků 1 inzerát 11.02.19 11:50

My teď v říjnu měli sraz po 20ti letech a byla jsem.Poradaji se pravidelně po 5ti letech a nebyla jsem jen jednou kdy jsem měla službu v práci.Ted co jsem na RD chodim aspoň na chvíli.(Kvůli kojení a dojezdu cca 50km). Člověk se pobaví a dozví spoustu věcí co se u koho za těch x let změnilo :mavam:

Lulina999
Kecalka 237 příspěvků 11.02.19 11:50

Pokud nějaký sraz byl, tak o něm nevím :lol:
Spolužáci dělali „sraz“ asi po roce a pak po dvou od základky, ale tak brzo jsem nikoho vidět nepotřebovala a co vím, nepřišla ani půlka třídy. Od té doby pokud nějaký sraz někdo pořádal, nebyla jsem ani pozvaná. Po základce ale nemám zas tak dlouho. Na sraz bych šla podle toho, kde a kdy by byl.

cecetka
Echt Kelišová 7877 příspěvků 11.02.19 11:52

Ano, chodim pravidelne. Spoluzaci ze zakladky jsou bezva a vzdy se na ne moc tesim :palec:
Z gymplu nechodim, tam me nic nelaka :?

Helca83
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 11.02.19 11:52

Taky spis nechodim, byla jsem jednou a byl to vecer nanic, u nas se ti sikovnejsi odstehovali a poslouchat na srazu nadavky nespokojenych mamin co pribraly po detech 20 kg a nejde jim to zhubnout, potazmo nespokojenych tatu-skladniku, byvalych sigru, kteri sotva prolejzali a dnes nemaji kloudnou praci, to tak na cloveka akorat padne depka 8o S temi, s nimiz si mam co rict, jsem spis v kontaktu pres FB a i jinak.

lolink
Ukecaná baba ;) 1200 příspěvků 11.02.19 11:55

Ne. Ty lidi moc nemusim. :nevim: Chodim se stredni a to moc rada. Z VS se shazime u nas kazdy rok, poradame na carodky ohne. To je uz takova tradice.

debra.morgan
Kelišová 6247 příspěvků 11.02.19 11:57

nemusime, vidame se hodne i tak jako osobne tak jsem v kontaktu pres facebook, ofiko sraz byl asi 3×, prvni hnedka prvni prazdniny po konci 9. tridy :mrgreen: btw chodime obě tridy 9.A i 9.B… byli jsem celkem slusny kolektiv.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >