Chodíte někdy v noci(k ránu)sami přes město?

Anonymní
29.7.20 10:21

Chodíte někdy v noci(k ránu)sami přes město?

Ahoj holky, chci se prosím jen tak ze zajímavostí zeptat kdo z vás občas jdete třeba s kamarádkou na drink a pak sami domů, v noci, jedna se o větší města(u nás 100 tisíc).Ja mám jít v pátek, ale kamarádka může až od 20 hodin, tudíž tam určitě budeme déle, jinak chodíme spíš dřív a pak dřív domů nebo mě vyzvedává manžel, ale zrovna ted v pátek nemůže. Ja jsem hrozný strašpytel, koukám na krimi a čtu krimi a pak se bojím, všude vidím jak na mě někdo bude číhat. Mohla bych jet noční městskou ale tou se bojím snad víc než kdybych šla pěšky :mrgreen: Já jsem opravdu hrozná, já vím. Proto i anonym, se stydím. Jak to máte vy? Bojíte se nebo vůbec? Děkuji za informaci :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15200
29.7.20 10:22

Vem si taxi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12665
29.7.20 10:26

Chodím, dokonce v té strašné kriminální Praze :mrgreen: Přesťaň čučet na horory a číst černou kroniku, uleví se ti. Za celých mých dospělých 15 let mě (ťuky ťuk) nikdo nepřepadl, neznásilnil ani nepropíchnul. Jako puboška jsem chodila s klíčema mezi prsty nebo s pepřákem, pro ten pocit. A samozřejmě se vyhýbám pochybným parčíkům a divným lidem.
Ale jestli ti to tak vadí, vem si toho taxíka, jak radí @stinga

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4896
29.7.20 10:27

Já se vůbec nebojím chodit v noci ven, protože toho násilníka bych lehce přemohla jeho holí. ( Předpokladám že bude mít sebou slepeckou hůl).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23139
29.7.20 10:28

Vem si taxíka.
Já chodím do města celkem pravidelně, ale buď se vracím až ráno za světla :mrgreen: :mrgreen: nebo s doprovodem nebo taxíkem.
Ta stovka by mi nestála za to, aby po mě někde skočil nejakej přiblblej feťák :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23139
29.7.20 10:29

Jinak taky záleží v jaký čtvrti…Já sem třeba z Plzně, na Skvrňanským sídlišti v pohodě i ve tři ráno, ale třeba na Americkou v centru ani náhodou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
117
29.7.20 10:38

Já jsem z města o cca 15.000 obyvatel a jsem teda posera.. Jakmile se setmí, tak nejdu sama ani malým sídlištěm. :mrgreen:

Takže buď nepiju a jezdím autem nebo mám doprovod nebo taxi, ale sama nikdy nikam.. :mrgreen:

A když naaaahodou musím, tak do kapsy nůž nebo boxera, kapuci na hlavu a jdu chlapskym stylem, kdyby někdo někde něco náhodou… :lol: :lol: :lol:

A vyběhnout před panelák do auta, tak jedině rychlostí světla, žádný courání. Fakt jsem srab a kolikrát mě to až omezuje.. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.7.20 10:46
@ŽofkaTofka píše:
Já jsem z města o cca 15.000 obyvatel a jsem teda posera.. Jakmile se setmí, tak nejdu sama ani malým sídlištěm. :mrgreen:

Takže buď nepiju a jezdím autem nebo mám doprovod nebo taxi, ale sama nikdy nikam.. :mrgreen:

A když naaaahodou musím, tak do kapsy nůž nebo boxera, kapuci na hlavu a jdu chlapskym stylem, kdyby někdo někde něco náhodou… :lol: :lol: :lol:

A vyběhnout před panelák do auta, tak jedině rychlostí světla, žádný courání. Fakt jsem srab a kolikrát mě to až omezuje.. :D

No mně právě taky :? Já se bojím strašně

• Nahlásit
  • Citovat
5509
29.7.20 10:47
@unuděná píše:
Chodím, dokonce v té strašné kriminální Praze :mrgreen: Přesťaň čučet na horory a číst černou kroniku, uleví se ti. Za celých mých dospělých 15 let mě (ťuky ťuk) nikdo nepřepadl, neznásilnil ani nepropíchnul. Jako puboška jsem chodila s klíčema mezi prsty nebo s pepřákem, pro ten pocit. A samozřejmě se vyhýbám pochybným parčíkům a divným lidem.
Ale jestli ti to tak vadí, vem si toho taxíka, jak radí @stinga

Zalezi kde v Praze. Bydleli jsme v centru a chodit v noci napr. Zizkovem bych opravdu nikomu nedoporucovala.Ale nekde na okraji v klidny ctvrti proc ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12665
29.7.20 10:54
@jannina1 píše:
Zalezi kde v Praze. Bydleli jsme v centru a chodit v noci napr. Zizkovem bych opravdu nikomu nedoporucovala.Ale nekde na okraji v klidny ctvrti proc ne…

Běžně z centra jsem jezdila domů na okraj. Čekačka na IPáku na noční spoj byl jednu dobu můj každotýdenní chléb. Pak jsem jezdila z tréninků z Riegráčů do Letňan, každý týden kolem půlnoci. Z jiných tréninků cca 5 let z Karlína (Florenc) opět do Letňan. Mekáč na Florenci s nonstop okýnkem a taky bývalý stánek s hambáčema na Smíchově, těm jsem dělala slušnou tržbu :pankac: Mě přijde nejnebezpečnější doba kolem 3:00, takhle pozdě bych už sama nejela. Ale dokud stihneš poslední metro, případně první noční spoj, tak to je ještě všude dost lidí :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
363
29.7.20 11:00

Ja jezdim vzdycky taxíkem, manžel mi to ještě připomíná, kdyz jdu jednou za čtvrt roku s kamarádkou na večeři :) kontroluje, jestli mam na to dost peněz. Pesky bych se bála…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13003
29.7.20 11:01

Co mám děti, tak se bojím taky. Za mlada jsem šla klidně v noci pěšky Prahou domu (bydlím skoro v centru), ale dneska? Stačí v zimě když jdu večer ze cvičení nebo z divadla a už se rozhlížim :mrgreen:
Rozhodně ber taxika, dělám to tak taky, když už se zadaří někam jít bez manžela ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
427
29.7.20 11:09

V Praze se nebojím, ale v Ostravě už cca po 22 hodině vždy taxi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3447
29.7.20 11:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se prosím jen tak ze zajímavostí zeptat kdo z vás občas jdete třeba s kamarádkou na drink a pak sami domů, v noci, jedna se o větší města(u nás 100 tisíc).Ja mám jít v pátek, ale kamarádka může až od 20 hodin, tudíž tam určitě budeme déle, jinak chodíme spíš dřív a pak dřív domů nebo mě vyzvedává manžel, ale zrovna ted v pátek nemůže. Ja jsem hrozný strašpytel, koukám na krimi a čtu krimi a pak se bojím, všude vidím jak na mě někdo bude číhat. Mohla bych jet noční městskou ale tou se bojím snad víc než kdybych šla pěšky :mrgreen: Já jsem opravdu hrozná, já vím. Proto i anonym, se stydím. Jak to máte vy? Bojíte se nebo vůbec? Děkuji za informaci :D

Kolem pulnoci klidne chodim v noci sama..pravda je, ze je to osvetlene, ale nikde ani noha..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49632
29.7.20 11:43

Nechodim, nemam duvod se pohybovat v noci ve meste. Driv jsem chodila na diskoteky. Mlada a bylo mi vse u kminku. Ale kolem se vzdy motal silny a neohrozeny ochrance :).
Doma ve vetsi obci chodim behavat zasadne pozde vecer nebo brzo rano, kdyz se mi nechce spat. Kdyz je klid a nikde nikdo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama